PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
SYNAGOGA SZATANA JUŻ WYCIĄGA NAJCIĘŻSZE ARMATY PRZECIW GOJOM ! ......ZAMKNĄĆ IM CAŁKOWICIE PYSKI !
scythia
Co do "wReelu24" i "Mediów Narodowych" zgadzam się z Marcinem Królem. Szczególnie jeśli chodzi o Pana Rolę. Popisał się wręcz w sprawie z Panem Bednarzem, potem z Panem Kękusiem. Faktycznie co do oceny KK jesteśmy na antypodach ale w wielu kwestiach polityczno-społecznych ma po prostu rację.
bielas
Marcin Król, daj sobie z nim spokój. On mówił, że Pan poseł Braun jest żydem...
scythia
Może i jest. A co nie ma normalnych ludzi wśród żydow. To tak jakbym powiedział, że wszyscy Polacy czy obywatele USSA czy Białorusini to cebule, chamy i prostaki. Wiadomo wszędzie są ludzie i parapety. Nawet za komuny w partii byli porządni ludzie, chodzili do kościoła i chrzcili dzieci. Tak więc świat nie jest taki zero jedynkowy jak się niektórym wydaje.
BeatkaS
Z całym szacunkiem ... wole tę telewizje niż TVN... A mówiący jest według mnie niedouczony i sam powinien wziąść korki z historii
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
.....no rzeczywiście ! porównywanie satanistyczno-masońskich mediów TVN I KTÓREJKOLWIEJ Z POZOSTAŁYCH " MEDIÓW " REŻIMOWO -OKUPACYJNYCH " do polskich niezależnych takich jak w realu24 - to świetny gust !
marta1012
Marku Król to z tych mediów dowiadujemy się prawdy.Tu przez godzinę mówią mądrzy ludzie a nie jak w tvpis że przerywają w pół zdania. To te media filmują dla nas ważne wydarzenia. Nie wiem kto wpuszcza cie do Glorii. Zakup sprzęt, wynajmij studio i mów tą prawdę którą twierdzisz że oni nie głoszą. Trudno zajmować się wszystkim. Jesteś antyklerykałem bruździsz na KK a my jaki by on nie był …More
Marku Król to z tych mediów dowiadujemy się prawdy.Tu przez godzinę mówią mądrzy ludzie a nie jak w tvpis że przerywają w pół zdania. To te media filmują dla nas ważne wydarzenia. Nie wiem kto wpuszcza cie do Glorii. Zakup sprzęt, wynajmij studio i mów tą prawdę którą twierdzisz że oni nie głoszą. Trudno zajmować się wszystkim. Jesteś antyklerykałem bruździsz na KK a my jaki by on nie był jesteśmy jego członkami i wara ci od KK.
fartuszniak leszek
Autorem tego filmu jest M.K.tv, który jest ateistą i wręcz szydzi z Wiary Katolickiej.
=> M.K TV ( BUDOWA KAPITALU NA SZKALOWANIU LUDZI )
Jego oceny mediów bym nie zamieszczał na tej stronie.
Szukający PRAWDY
Ten gościu nienawidzi kościoła katolickiego, szydzi z wszystkiego co związane jest z kościołem katolickim I z POLSKĄ, CZYLI DOBREM POLSKI! Wykonuje ruchy, które przynależą do wrogów (agentów) Polski, sieje, tworzy chaos, anarchię w Polsce!
Nostradamus II
Ja jestem katolikiem ale zdaję sobie sprawe że jest wielu rozwalających kościół od środka, Watykan był przeciwko nam od czasu Grunwaldu. Wrobił nas w wojny z imperium osmańskim, co doprowadziło do upadku dynastii Jagielonów. a potem do upadku Polski. Klątwy na Polskę do dzisiaj Watykn nie zniósł także. Nie można ślepo być posłusznym, bo niektórzy w KK nie mają nic wspólnego z Bogiem.