karinka
1121

Dziecko z zespołem Downa to dla nas BŁOGOSŁAWIEŃSTWO! ZOBACZ niesamowite świadectwo

LifeNews.com

Dziecko z zespołem Downa to błogosławieństwo, a nie przekleństwo - przekonują rodzice chłopca z ZD. W internecie zamieścili pełne miłości i radości świadectwo. ZOBACZ!

W Stanach Zjednoczonych 92 proc. Dzieci z zespołem Downa jest abortowanych. „Musimy przestać zabijać tych, którzy najbardziej nas potrzebują, tych, którzy są tak wielkim błogosławieństwem dla każdego, kto je zna. Wybierz Miłość. Wybierz życie!” - przekonują rodzice chłopca z zespołem Downa.

W internecie opublikowali swoje świadectwo. W ten sposób chcą pokazać, że pojawienie się w rodzinie dziecka z zespołem Downa to nie koniec świata. Chcą także zmienić podejście ludzi do takich dzieci.

Zapewniają, że pomogą każdemu, kto ma pytania o dziecko z zespołem Downa: „Jeśli znasz kogoś, kto ma jakiekolwiek pytania dotyczące posiadania dziecka z zespołem Downa lub rozważa z tego powodu aborcję, przekaż im nasze dane kontaktowe lub podaj nam dane tej osoby. Bardzo chcielibyśmy z nią porozmawiać”.

Autor: gb
Źródło: You Tube
12:55 10 lutego 2018

malydziennik.pl/dziecko-z-zespo…
Matricaria
Ile w tych dzieciach jest ufności i miłości to każdy się może przekonać kto takie dziecko zna.
Kiedyś wstydzono się i oddawano je do zakładu wychowawczego,teraz kiedy naprawdę mają lepsze warunki do życia to odmawia im się prawa do zaistnienia na świecie.Okrutne prawo które przynosi hańbę nowoczesnej cywilizacji,dzieci nie można sortować jak kurczęta,to nie jest chrześcijańskie!