Bratia a sestry
61K
Na indickom súde je žaloba na Billa Gatesa pre vraždu. Hrozí mu trest smrti (Brian Shilhavy, healthimpactnews.com) – Indická advokátska komora oznámila, že na Indický vyšší súd bola podaná žaloba …More
Na indickom súde je žaloba na Billa Gatesa pre vraždu. Hrozí mu trest smrti

(Brian Shilhavy, healthimpactnews.com) – Indická advokátska komora oznámila, že na Indický vyšší súd bola podaná žaloba na dvoch miliardárov zodpovedných za úmrtie 23 ročného muža po zaočkovaní vakcínou AstraZeneca.

Dvoma žalovanými sú neslávne známy Bill Gates a Adar Poonawalla, riaditeľ firmy Serum Institute of India, ktorá je najväčším výrobcom vakcín na svete. Táto firma produkuje okrem vakcíny AstraZeneca v Indii aj približne 50% celosvetového množstva detských vakcín.

Ďalšími žalovanými sú nemenovaní vládni činitelia a aktéri zainteresovaní do vraždy 23 ročného muža, ktorý kvôli vakcíne prišiel o život.

„Zosnulý bol zaočkovaný vakcínou AstraZeneca vo falošnej viere, že vakcína je bezpečná. Okrem toho sa podrobil požiadavke Indických železníc, že len cestujúcim s dvoma dávkami vakcíny bude umožnené cestovať.“

Čo hovorí správa indickej advokátskej komory

Správa Indickej advokátskej komory ďalej uvádza, že Komisia pre sledovanie vedľajších účinkov očkovania v súčasnosti priznala, že smrť Dr. Snehal Lunawatovej, ďalšej zosnulej, bola tiež následkom očkovania vakcínou AstraZeneca.

Advokáti tým odhaľujú klamlivé tvrdenia zločinného farmaceutického syndikátu o tom, že vakcíny sú bezpečné.

Správa ďalej uvádza:

„Je úplne jasné, že pred podaním vakcíny, či akejkoľvek liečby, osoba musí byť informovaná o vedľajších účinkoch a tiež o dostupných alternatívnych terapiách.

V prípade, ak je osoba očkovaná bez oboznámenia sa s faktami alebo uvedením lží o úplnej bezpečnosti, má sa za to, že takýto súhlas s očkovaním bol získaný klamom.

V Indii je klamlivé, násilné alebo hrozbami podmieňované očkovanie postihované občianskoprávne aj trestnoprávne.“


Billovi Gatesovi hrozí trest smrti

Podľa uvedenej správy sú Bill Gates a Adar Poonawalla spolupáchatelia a konšpirátori vo veci masovej vraždy.

„Bill Gates a Adar Poonawalla ako parteri pri výrobe vakcíny Covishield od AstraZeneca sú obvinení za svoju účasť na konšpirácii.

Človek, ktorý sa v Indii dopustí klamlivého marketingu svojho produktu, je vinný z úkladov a zatajenia informácií. Podľa článkov Trestného zákona č. 120(B), 34, 109 a ďalších, sú Bill Gates a Adar Poonawalla vinní z masovej vraždy.“


V prípade dokázania viny obom obžalovaným hrozia tresty smrti. Podľa názoru právnych expertov, vzhľadom na dostupné dôkazy, existuje vysoká pravdepodobnosť, že im stresy smrti napokon budú udelené.

V žalobe sa uvádzajú aj ďalšie trestné stíhania vedené proti Gatesovi z minulosti.

Prvým prípadom je vražda 8 dievčat počas klinických skúšok vakcíny Gardasil proti HPV (ľudským papilomavírusom). Spomína sa tiež očkovací program proti obrne, ktorý Bill Gates v Indii sponzoroval.

„Žalobca poukazuje na dôkazy zlovoľného plánu Billa Gatesa, ktorý zničil životy mnohým deťom v Indii, ktoré po očkovaní dostali vakcínou vyvolané paralýzy. Ide o ďalší dôkaz perverzného a zločinného konania obvineného.“

Podľa správy bude Billovi Gatesovi s najväčšou pravdepodobnosťou zamietnutá kaucia a čoskoro bude jeho majetok nachádzajúci sa v Indii zablokovaný.

Indickí občania majú mať odteraz právo vykonať občianske zatknutie tak Billa Gatesa, ako aj Adara Poonawalla.

„Viaceré občianske združenia a bežní ľudia sa rozhodli vykonať občianske zatknutie tak, ako im to umožňuje indická legislatíva a následne ich odovzdať polícii.“

Záver

Je potešujúce počuť správy o žalobách proti miliardárom typu Bill Gates a ďalším globalistom za zločiny proti ľudskosti vykonávané prostredníctvom génových manipulácií, ktoré podvodne nazývajú „vakcíny proti Covid-19“.

Otázkou však ostáva, koľké z nich budú dotiahnuté do úspešného konca.

Má napríklad India schopnosť vykonať utajenú vojenskú operáciu, podobne ako kedysi robil Izrael kvôli nacistom, aby ich uniesla z USA a postavila pred indický súd?

Autor: Brian Shilhavy, Zdroj: healthimpactnews.com, Spracoval: Badatel.net
Pavlos Melena
Bratia a sestry
kto povedal?
prosím napíš nám teda ktorý zdroj je spoľahlivý a prečo
Marieta Ria
...mám pocit, že pre Vás sú spoľahlivé len tie podporujúce farmabiznis a očkovací hazard... už ma ani tak netrápi pravdivosť správy, lebo takíto eugenici si dokážu kúpiť každého a moc neverím tomu, že by si ich niekto trúfol potrestať. Ale Božiemu súdu neujde nik, ten si nekúpia žiadnou menou!!
Pavlos Melena
Bratia a sestry: dělám to tak, jak by to měli dělat všichni a jak to lidi dělali odnepaměti. Když potkám něco co vůbec neznám chovám se bez předsudků. Pak čím víckrát jsem v průběhu dalších konzumací zklamán, buď já nebo někdo ke komu již důvěru chovám, sníží provinilci reputaci a obráceně pokud zklamán nejsem. Nehraju podle ideologický hranice jak se snažíš naznačovat. Ale mám jeden axiom: …More
Bratia a sestry: dělám to tak, jak by to měli dělat všichni a jak to lidi dělali odnepaměti. Když potkám něco co vůbec neznám chovám se bez předsudků. Pak čím víckrát jsem v průběhu dalších konzumací zklamán, buď já nebo někdo ke komu již důvěru chovám, sníží provinilci reputaci a obráceně pokud zklamán nejsem. Nehraju podle ideologický hranice jak se snažíš naznačovat. Ale mám jeden axiom: nezahodim celej mainstream jenom proto, že neni dostatečně rebelskej. Tak sem hoď nějakou alternativní analýzu kde mediabiasfactcheck selhal a můžem se bavit o přehodnocení mého postoje.
Bratia a sestry
"Tak sem hoď nějakou alternativní analýzu kde mediabiasfactcheck selhal"

bla, bla, bla.. :-)

tak ty kritizuješ a ja mam hľadať čo kritizuješ?? :-D

nebuď smiešny, ja som tam nenašiel chybu, ale ty, tak dokazuj

za mňa, ak sa ti podaktorí mainstream zdá dobrý tak si ho kľudne sleduj, ale ty nemáš a nikdy nebudeš mať patent na pravdu aby si nám tu niečo určoval ;-)

kamarát, pokiaľ tu naďalej …More
"Tak sem hoď nějakou alternativní analýzu kde mediabiasfactcheck selhal"

bla, bla, bla.. :-)

tak ty kritizuješ a ja mam hľadať čo kritizuješ?? :-D

nebuď smiešny, ja som tam nenašiel chybu, ale ty, tak dokazuj

za mňa, ak sa ti podaktorí mainstream zdá dobrý tak si ho kľudne sleduj, ale ty nemáš a nikdy nebudeš mať patent na pravdu aby si nám tu niečo určoval ;-)

kamarát, pokiaľ tu naďalej budeš mlátiť prázdnu slamu (mainstream vs alternatíva), tak ťa rovno zablokujem.
Bratia a sestry
Bill Gates Charged With Murder In India Over COVID Vaccination Death Of 23 Yr. Old

fyi.com/…n-india-over-covid-vaccination-death-of-23-yr-old/