Clicks978
Idiotyzmy biurokracji | Jordan Peterson. 👉 Subskrybuj Wojnę Idei: youtube.com/…annel/UC7RswyY8VfbSdikz_8wdp3w 👉 Zostań Patronem: patronite.pl/wojnaidei 👉 Wesprzyj Wojnę Idei przez PayPal: More
Idiotyzmy biurokracji | Jordan Peterson.

👉 Subskrybuj Wojnę Idei: youtube.com/…annel/UC7RswyY8VfbSdikz_8wdp3w 👉 Zostań Patronem: patronite.pl/wojnaidei 👉 Wesprzyj Wojnę Idei przez PayPal: paypal.me/wojnaidei | Źródła: ⬇⬇⬇ 👉 Można też wesprzeć powstawanie kolejnych filmów dowolnym przelewem o tytule "darowizna" na konto: 59 1140 2004 0000 3402 7617 3625 👉 Zapraszam też na serwer dyskusyjny na Discordzie: discord.com/invite/qkhjANb Jordan Peterson o zagrożeniach wynikających ze zgody na wykonanie w pracy bezsensownych zadań biurokratycznych. Źródło: youtube.com/watch?v=UFAyBEKKIBE Darmowe filmy użyte w odcinku pochodzą m.in. z serwisu videvo.net Autorem logo i motywu graficznego kanału jest Damian Drozdek, którego prace można znaleźć na jego stronie: damian.drozdek.eu Muzyka z intro autorstwa CadereSounds użyta na prawach Attribution License: freesound.org/…le/CadereSounds/sounds/256665/ Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji. W sprawach dot. praw autorskich proszę o kontakt pod adresem: wojnaidei@gmail.com ----------------------------------------------------------------------------------- Wojna idei to kanał zajmujący się rozpowszechnianiem wiedzy i ciekawostek z dziedzin takich jak filozofia, socjologia, psychologia i innych tematów społecznych. Poza regularnymi odcinkami pojawiają się tu również przetłumaczone wykłady, wywiady i wypowiedzi ludzi takich jak Jordan Peterson, Camille Paglia, Ben Shapiro, Mohammad Tawhidi i innych. -----------------------------------------------------------------------------------
Nieprzejednany Wstecznik
Prosimy o modlitwę i wsparcie kleryka.
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Kiedy wiara Moich wyznawców staje się mocniejsza, wzmagają się ataki na nich

Moja najmilsza córko, tak bardzo cierpisz dla Mnie i w rezultacie cierpienia stałaś się mocniejsza.

Otoczona jesteś Moją ochroną. Nie obawiaj się. Ponieważ praca ta przyczynia się do nawracania dusz, również nasilają się ataki szatana. Zaakceptuj to. Nie pozwól, by cię to dręczyło. Wznieś się ponad to i miej swoje …More
Kiedy wiara Moich wyznawców staje się mocniejsza, wzmagają się ataki na nich

Moja najmilsza córko, tak bardzo cierpisz dla Mnie i w rezultacie cierpienia stałaś się mocniejsza.

Otoczona jesteś Moją ochroną. Nie obawiaj się. Ponieważ praca ta przyczynia się do nawracania dusz, również nasilają się ataki szatana. Zaakceptuj to. Nie pozwól, by cię to dręczyło. Wznieś się ponad to i miej swoje oczy skierowane cały czas na Mnie. Kiedy tak postąpisz, nic innego nie będzie miało znaczenia.

Takie samo cierpienie będą odczuwać wszyscy Moi wyznawcy, gdyż Duch Święty niestrudzenie nadal wszędzie przyciąga dusze Moich dzieci. Tak jak ich wiara we Mnie wzmacnia się, tak też mnożą się ataki dokonywane na nich przez innych. Moi wyznawcy zauważą, że muszą zmagać się z argumentami i mieć do czynienia z niezwykłymi, obraźliwymi komentarzami oraz reakcjami niewierzących, co będzie dla nich trudne. Proszę, powiedz im, by się tego spodziewali, gdyż czas Ostrzeżenia się zbliża.

Szatan i jego demony, niewidzialne dla oka ludzkiego, próbują zniszczyć miłość w duszach Moich dzieci. On inspiruje wzajemną nieufność. Tworzy argumenty i wszczepia wątpliwości. Jest pełen nienawiści dla ludzkości. Wywołuje wojny pomiędzy państwami, wewnątrz nacji i spory w rodzinach. Są to jego ulubione taktyki i zawsze są znakiem jego przebiegłej pracy.

Rozpoznaj to, jaki jest — szatan przy pracy. Walczcie z nim, pozostając mocnymi. Proście Moją Ukochaną Matkę, by was chroniła, gdyż zawsze jest wspaniałą obroną. Moc szatana osłabnie, jeśli zawołacie Ją na pomoc.

Czasy te są wyzwaniem dla wszystkich Moich wyznawców. Każda próba ataku dokonywana będzie z różnych źródeł, ze strony przyjaciół, rodziny i kolegów — poprzez pracę oszusta, by zachęcić was, Moje dzieci, do odwrócenia się ode Mnie.

Zatrzymacie go, tak jak wam powiedziałem, modlitwą i oddaniem się Niepokalanemu Sercu Mojej Najświętszej Matki — to będzie waszą zbroją.

Bądźcie teraz mocni. Kocham was wszystkich.

Wasz Umiłowany Zbawiciel

Jezus Chrystus
V.R.S.
Karoń zza oceanu.