Clicks2.5K
pl.news
2

Rośnie hojność naszych darczyńców. Ma to interesujący powóð.

Do tej pory w 2019 Gloria.tv otrzymała ponad 120000 Euro datków (to ponad 132 tysiące dolarów). To o 20% więcej niż w ubiegłym roku. Nie spodziewaliśmy się tak dobrego wyniku.

Pokazuje to, że ciężkie ataki na Kościół i Wiarę, które szczególnie widoczne stały się w 2019, mają interesujący skutek: spowodowały wzrost determinacji i hojności naszych darczyńców, dzięki którym możemy się rozwijać.

Jednak 120 tysięcy Euro to wciąż poniżej 130 tysięcy, które są potrzebne na działanie i promocję Gloria.tv w tej chwili. Do końca roku będziemy potrzebowali dalszych 20 tysięcy Euro, w tym na otwarte zamówienia.

Zawirowania w Kościele mają też inne skutki. Wiele wymaga się od nas. Jesteśmy zaangażowani na wszystkich frontach, choć często przez to mamy zbyt mało czasu, by choćby poprosić o datki.

Jeszcze raz prosimy z głębi naszych serc o wsparcie modlitwą, darowizną lub – najlepiej – jednym i drugim w okresie Adwentu. I DZIĘKUJEMY z całego serca za całą pomoc, jaką od Was otrzymujemy. Mamy tylko Was.

Możesz przekazać darowiznę:

- kartą lub PayPalem przez kindful
- przelewem bankowym na nasze konto w Austrii:
IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW


Dziękujemy za to, że pomagacie Gloria.tv robić więcej i więcej dla Kościoła i wiernych.

Życzymy Wam Adwentu pełnego błogosławieństw i jeszcze raz dziękujemy za wszystko, co robicie dla Gloria.tv.

Przyjaciele z Gloria

#newsXogzscclaa
Armia_Reszty
Jesteście wspaniałymi mediami, potrzebnymi na te czasy, tylko dlaczego cenzurujecie porządnych ludzi, takich jak profil "Św. Filomena"? To zniechęca do wspierania Was.
Amid
Brawo za cenzurę tego profilu "Św. Filomena" Będę wspierać Gloria ale jeszcze poobserwuję czy inna szuria siejąca tu kąkol również zostanie ocenzurowana. Może i Armia Reszty dopomina się o cenzurę? Trzeba sprawdzić co tu zamieszcza.