Clicks981

PETÍCIA za odstránenie modly "Pacha mama" z Vatikánu

PETICIA: podpísalo už 11,844 ...
lifepetitions.com/petition/vatican-must-re…

PETICIA za ostranenie bohyne: "Pacha mama" z Vatikánu

Please SIGN this urgent petition asking Vatican officials to remove the mysterious statue of a nude, pregnant indigenous woman that has featured prominently in various events and ceremonies involving the Pope.
lifepetitions.com/petition/vatican-must-re…

PREKLAD:

Prosím, podpíšte túto naliehavú petíciu, v ktorej požiadujeme predstaviteľov Vatikánu, aby odstránili záhadnú sochu nahej, tehotnej domorodej ženy, ktorá sa popredne zúčastňovala rôznych podujatí a obradov týkajúcich sa pápeža.V uvode petícii sa najprv píše 1.Božie prikázanie, "..nebudeš mať iných bohov, ..." avšak doplňam celé znenie Božieho prikázania, pretože oveľa lepšie vystihuje, čo sa porušilo vo Vatikáne počas Synody, keď vystavili bohyňu "Pacha mama":

Kniha Deuteronómium - kapitola 5

6 "Ja som Pán, tvoj Boh, ktorý ťa vyviedol z Egyptskej krajiny, z domu otroctva.

7 Nebudeš mať iných bohov okrem mňa!

8 Neurobíš si modlu ani nijakú podobu toho, čo je hore na nebi, ani toho, čo je dolu na zemi alebo vo vode pod zemou!

9 Nebudeš sa im klaňať ani ich uctievať, lebo ja, Pán, tvoj Boh, som žiarlivý Boh, ktorý tresce neprávosť otcov na synoch až do tretieho a štvrtého pokolenia u tých, čo ma nenávidia,
10 ale zmilúvam sa až nad tisícimi u tých, čo ma milujú a zachovávajú moje príkazy.
Boh povedal Mojžišovi ako aj všetkým ... že "neurobíš si modlu, ani nijakú podobu toho, čo je hore na nebi..."

Ako vieme, tak Boh tým nemyslel, žeby sme vôbec nemohli vyobrazovať Jeho podobu alebo podobu anjelov, pretože inokedy povedal aby na Arche Zmluvy znázornili Božích anjelov.

Z toho dôvodu nie je zlé, keď znázorňujeme Boha, ale musí byť vyobrazený správne - tak ako vyzerá a nie karikatury, či nejaké zviera alebo rodiaca žena.

Aj ked klerici alebo laici vo Vatikane tuto "ženu" nepovažuju za vyobrazenie Boha Stvoriteľa, predsa však to považujú domorodci, ktorí si takto predstavujú božstvo, ktoré prináša život na zem.

Lenže práve to je nie len falošná predstava o Bohu, ale dokonca sa tým porušuje Božie prikázanie, nakolko Boh povedal, že sa nesmie Boh znázorňovať podľa mylnej predstavy.

Keď toto vieme ako aj klerici vo Vatikáne, tak minimálne nemali dopustiť, aby sa vo Vatikane znázorňoval Boh Stvoriteľ v podobe "tehotnej ženy" a taktiež aj preto, že su si vedomí mylnej úcty domorodcov.

Ak ich nedokažu presvedčiť v Amazonii a tak uchraniť od falošnej ucty k Bohu, tak im to nemali dovoliť vo Vatikáne a ešte na posvätnej pôde, kde prebýva Boh (v Božom Chráme)

Boh hovorí, že je "žiarlivý Boh" presnejšie, že " Nebudeš sa im klaňať ani ich uctievať, lebo ja, Pán, tvoj Boh, som žiarlivý Boh, ktorý tresce neprávosť otcov na synoch až do tretieho a štvrtého pokolenia"

Boh je láska a preto odmeńuje tých, čo sa mu klańajú v Duchu a v pravde, ale trestá tých, čo sa klańajú falošným božstvám a ako vieme aj z cirkevného učenia, tak aj tých, ktorí sa len prizeraju alebo dokonca podporuju falošnu uctu.

Ako sám hovorí Boh: "...tresce otcov na synoch až do tretieho a štvrtého pokolenia."

Tento trest spočinie aj na budúcu generáciu, pokiaľ nenapravia svoj hriech, preto treba vyzvať klerikov vo Vatikáne, aby odstranili falošné vyobrazenie božstiev.

Spomeňte si ako dopadol chrám sv.Františka v Assisi, ked na oltár postavili sochu Budhy. Po tomto skutku spadol strop chrámu.

ilglobo.com.au/…/a-defining-mome…
Ako ked po Ježišovej smrti sa chrám rozpoltil (praskol)

Nestačí len ukazovať na hriech, ale treba ho odstraniť a to pokánim, preto podpíšte Petíciu a modlite sa za posvätenie Chrámu. Pôst a modlitba dokáže pohnuť nie len ľudské srdcia ale aj Božie Srdce na to, aby vylial na nás svoje milosrdenstvo, lebo on nechce len obetu ale aby sme žili v Pokoji s Ním a s ľuďmi.
Podpísalo už 18,847
Podpísalo 17,761
Inu, není to jednoduché vymést pohanství.... cs.wikipedia.org/wiki/Pa%C4%8Damama
Safra, do Peruna, že bychom také vyhodili Moranu nadobro?
Peticiu už podpísalo 15 917 ľudí

lifepetitions.com/petition/vatican-must-re…
Joske likes this.
Peticiu som sice podpisal. ale myslim si, ze to na podstate pohanskych "liturgickych vsuviek" do katolickej liturgie nic nezmeni. Tito amazonski pohania pod ruskom katolickej viery budu pachamamy uctievat aj nadalej, tak ako to robia oddavna. Hrozi tu tiez riziko, ze lokalne cirkvi v Europe a inde zacnu vsuvat do liturgie Peruna, Thora, Manitua a ine miestne modly a tak moze vzniknut novy druh …More
Peticiu som sice podpisal. ale myslim si, ze to na podstate pohanskych "liturgickych vsuviek" do katolickej liturgie nic nezmeni. Tito amazonski pohania pod ruskom katolickej viery budu pachamamy uctievat aj nadalej, tak ako to robia oddavna. Hrozi tu tiez riziko, ze lokalne cirkvi v Europe a inde zacnu vsuvat do liturgie Peruna, Thora, Manitua a ine miestne modly a tak moze vzniknut novy druh pseudokatolicizmu...
...ked uvidíš taký liturgický text s pohanským rituálom, tak daj vedieť.


Je tu však možnosť, že Amazonski domorodci budu mať nie len iný liturgický ceremonial, ale aj iný status v Cirkvi. Tak Rímsko-katolicka Cirkev sa bude môcť dištancovať od ich špirituality, liturgie, celibatu... a to podobne ako voči iným katolickym cirkvám (grecko-katolici, atd...)
OK, dam. Grecko- katolici su vsak katolici.
V Afrike napr. som kdesi cital, aj katolicki domorodi knazi splietaju liturgiu s woodoo (nie vsetci) a" zapajaju "sa tiez do sexualnych aktivit, ked ich tlaci, aspon tak sa vyjadril jeden misionar.
Ano, katolici, ale nie rimsko-katolici, preto nezachovavaju celibat (pastorační knazi)
To iste by bolo v Amazonii, kde su a budu katolici, ale nebudu to rimsko-katolici.
Budu mať vlastný status ako grecko-katolici, len sa budu volať ináč... napr.amazonska-katolicka cirkev.

Katolicke pridružene
alebo novozniknute katolicke cirkvi su bežnou praxou v KC, ked sa nevedia dohodnuť alebo …More
Ano, katolici, ale nie rimsko-katolici, preto nezachovavaju celibat (pastorační knazi)
To iste by bolo v Amazonii, kde su a budu katolici, ale nebudu to rimsko-katolici.
Budu mať vlastný status ako grecko-katolici, len sa budu volať ináč... napr.amazonska-katolicka cirkev.

Katolicke pridružene
alebo novozniknute katolicke cirkvi su bežnou praxou v KC, ked sa nevedia dohodnuť alebo prijať všetko z praxe rimsko-katolickej cirkvi.

Nedokazali to oddelení pravoslavni
, tak si ponechali manželstvo v kanzskej službe, obrad liturgicky atd... lenže potom sa už nemohli nazývať rímsko-katolicka cirkev.

Takisto oddelení anglikani, čo sa navratili do KC:
Nechceli prijať celibat a liturgiu v plnosti
ako je to v RKC, tak sa musia nazývať ináč ako RKC. Su síce sučasťou katolickej Cirkvi, uznaávaju papeža, katechizmus, nauku Koncilov ale maju ženatých knazov a preto sa nemôžu nazývať RKC.

Takže ked na Synode o Amazonii rozhodnu, že pre amazonskych katolikov bude možné manželstvo spojene s knazstvom, potom budu musieť tuto partikularnu Cirkev nazývať ináč a nie RKC.
Nějaký obrázek skutečně nemůže Boha Otce natož Krista vypodobnit. Omezenost našich smyslů je zcela na místě. Podobně tak s Pannou Marií a soškami a obrázky a různými zobrazeními. Je to samozřejmě lidová vizualizace, představy, které jsou v lidské mysli.... Nebo se snad někdo domnívá, že Panna Maria má tisíc Barbie tváří jako bozi východu? A tedy idealizovanou tvář, bez poskrvrny nešťovic, vrásek,…More
Nějaký obrázek skutečně nemůže Boha Otce natož Krista vypodobnit. Omezenost našich smyslů je zcela na místě. Podobně tak s Pannou Marií a soškami a obrázky a různými zobrazeními. Je to samozřejmě lidová vizualizace, představy, které jsou v lidské mysli.... Nebo se snad někdo domnívá, že Panna Maria má tisíc Barbie tváří jako bozi východu? A tedy idealizovanou tvář, bez poskrvrny nešťovic, vrásek, vyhoblovanou a vyzářenou jak na nejskvělejší fotografii? Pak k tomu hodit růže a vůni a dokonalost je stvořena...? Smysly.... Podléhá se takto občas efektu mámivé sladbobolnosti a často v dobách, kdy lidé vzdychaje v poutech světa umírají ve vojnách, na zhoubné nemoci, obtíženi prací a nejistotou... Kdo by nemiloval krásu, že? Je to slabé místo člověka, ale lidé to milují, podobně jako jisté národy milovali a potřebovali "báťušku" a nebo jiní"ornáty a vlečky" " latinské předmodlování a vysoko zdvižená nosítka". KRISTUS není ale otrokem feudalismu, kapitalismu, socialismu či jakéhokoli - ismu :) Kristus Pán je SLOVO a to SLOVO proniká do duše a mění životy... Kdo potřebuje "berličky", kdo potřebuje stopy zbožnosti, obrázky, přívěšky a i formu svátostin pak OK. Ale vždy je důležitý účinek a nikoli jen znamení.... Nezůstat stát na půli cesty :) Cílem je Kristus - Láska. Žitá láska, teď a hned...
-------------------------------------------------------------------
PetraB
včera
Ano, to bylo zjevené, také tomu věřím. My ale nesmíme zobrazovat Boha Otce nijak. Tento Boží obrázek máme také na našem domácím oltáři a modlíme se novénu k Bohu Otci k tomu. Přesto platí, že my nesmíme Boha Otce zobrazovat. (To neplatí pro toto, protože, jak také věřím, tento byl zjevený, tím pádem ne námi zobrazený.)
Kali..zaiste tie obrazy nie su dokonalé, ale MUSELI sa namalovať na Božiu žiadosť, takže treba ich uznať za autentické.

Chapem Božiu Výzvu, pretože my ludia potrebujeme si pripomínať ako Boh vyzerá, aby sme neupadli do omylu o predstavách Boha. Tvár Boha totiž odzrkadluje aj Jeho vôľu.

... a napokon pripodobnovať sa Mu.
Boží žádost...? Vassula také píše a kreslí a prý Ježíš se podepisuje a diktuje... Jsou i společenství TLIG, kde jsou kněží... Nikdo je za to netahá za uši.... Lidé mají občas bujné fantazie, ale i vize.... Kdo se v tom má vyznat, je snad nějaký poradce a tajemník Boží co nám určuje co ještě ano a co už ne? Vlez si do jeskyně a buď tam tři dny, jen za svitu svíce a přemýšlej, ohmatávej masívy a …More
Boží žádost...? Vassula také píše a kreslí a prý Ježíš se podepisuje a diktuje... Jsou i společenství TLIG, kde jsou kněží... Nikdo je za to netahá za uši.... Lidé mají občas bujné fantazie, ale i vize.... Kdo se v tom má vyznat, je snad nějaký poradce a tajemník Boží co nám určuje co ještě ano a co už ne? Vlez si do jeskyně a buď tam tři dny, jen za svitu svíce a přemýšlej, ohmatávej masívy a bloky kamene, tisíce tun vzdutých alpinským vrásněním a nad sebou tisíce tun hmoty, které stvořil a dal do pohybu Hospodin, náš Bůh a skrze KRISTA toto bylo stvořeno ... Viz. Vyznání.... A pak si nějaký seladonek od kafe a s pocitovkou v srdéčku usmyslí jak mu Ježíš něco disktuje a kreslí... Psychika je mimořádná, podívej se na záplavy andělských zjevení co je v literatuře v oblasti esoteriky, podívej se na různé kineziologie, kraniosakrální meditace, reversni hypnozy, germánské mediciny, léčení kameny, vibrační terapie a kdovíco do ještě.... Psychosomatika... nepodceňujeme ji.... Stejně tak plmno dalších kultur, národů, nábořenství co mají a o čem nevíme, protože jsme neinformováni.....Buďme Boží realisté, buďme křesťané všemu navzdory ;)
Kali, ale sv.Faustína a jej svetoznámy obraz Ježiš Krista predsa je už dávno oficialne uznaný za zjavenie Boha
Obecnosti a oficiálnosti neřeším, to víš už dávno, takový jsem a budu. Vlez do té jeskyně a uvidíš :)
Kali... to nemyslíš vážne, si ešte katolík?
Jako řemen a Krista ctím. Protože o Krista a Jeho Lásku jde především. Vše ostatní patří mezi ukazatele... PS: Na tu jeskyň nezapomeň :) A nebo si místo toho přečti: www.ikarmel.cz/produkt/jeskyne-pokladu

Ale pozor veletoč a nebo matýsek si myslí, že stejně mnozí nepochopí.... Vždy mne tím tito zlotřilci pobaví :) Šoupnul bych je také do jeskyně, ale Massabielské :)) www.google.com/…/data=%213m1%214…
-------------------------
Mates5485
Aktuální slovo katolického biskupa
Správne video. Mnohí to nepochopia. Peterskala, kallistratos a spolok. Toto si dobre dala toto video. Keby …More

Ale pozor veletoč a nebo matýsek si myslí, že stejně mnozí nepochopí.... Vždy mne tím tito zlotřilci pobaví :) Šoupnul bych je také do jeskyně, ale Massabielské :)) www.google.com/…/data=%213m1%214…
-------------------------
Mates5485
Aktuální slovo katolického biskupa
Správne video. Mnohí to nepochopia. Peterskala, kallistratos a spolok. Toto si dobre dala toto video. Keby veľa bolo takých kňazov,biskupov a kardinálov.
... tam sa tiež zjavila Panna Mária
Kallistratos likes this.
Coburg
Petícia je smiešna. To tu môže byť rovno petícia za zrušenie zvolenia Jorgeho Bergoglia za pápeža.
PetraB
BŮH OTEC NESMÍ BÝT VYOBRAZEN NIJAK , V Dt ČTETE SPRÁVNĚ. PETICE NEMÁ SAMOZŘEJMĚ VŮBEC ŽÁDNOU CENU. TO JE JAKO BYSTE PODEPISOVALI PETICI, ABY SATANISTI PŘESTALI UCTÍVAT SATANA. ODKRYTÍ SATANSKOU SYNODOU JE ZJEVNÉ A OČIVIDNÉ, A PROTO BY MĚLI KARDINÁLOVÉ A BISKUPOVÉ, KTEŘÍ PÁNU JEŠTĚ ZBYLI, UŽ OČIVIDNĚ A RÁZNĚ JEDNAT. NEŽ SE SATANSKÝ KVAS PROKVASÍ CÍRKVÍ JEŠTĚ VÍC A …More
BŮH OTEC NESMÍ BÝT VYOBRAZEN NIJAK , V Dt ČTETE SPRÁVNĚ. PETICE NEMÁ SAMOZŘEJMĚ VŮBEC ŽÁDNOU CENU. TO JE JAKO BYSTE PODEPISOVALI PETICI, ABY SATANISTI PŘESTALI UCTÍVAT SATANA. ODKRYTÍ SATANSKOU SYNODOU JE ZJEVNÉ A OČIVIDNÉ, A PROTO BY MĚLI KARDINÁLOVÉ A BISKUPOVÉ, KTEŘÍ PÁNU JEŠTĚ ZBYLI, UŽ OČIVIDNĚ A RÁZNĚ JEDNAT. NEŽ SE SATANSKÝ KVAS PROKVASÍ CÍRKVÍ JEŠTĚ VÍC A ZTRÁTY DUŠÍ BUDOU JEŠTĚ VĚTŠÍ.
Theodorá-Máriá likes this.

Boh Otec vyzerá presne tak ako Boh Syn (Ježiš Kristus), takže "kto vidí Syna, vidí aj Otca"

Boh Otec sa zjavil Matke predstavenej blahoslavenej Eugenia Elisabetta Ravasio a jej zjavenia boli schvalené pápežom. Žiadal od nej, aby dala vyhotoviť Jeho obraz a širiť k úcte ... podobne ako to žiadal Boží Syn od sv.Faustýny
modlitba-kristovej-cirkvi.webnode.sk/…/nedela-boh-otec…
Stylita
Peter(skala)
Zde se píše, že její zjevení uznal biskup z Grenoblu za pravá a božsky inspirovaná a jeden kardinál dal imprimatur, že v knize o jejích zjeveních není nic proti mravům a víře, ale nepotvrzuje , že jsou od Boha Otce.
Kongregace pro nauku víry však tato zjevení nijak nekomentovala, ani je neschválila.
en.wikipedia.org/wiki/Eugenia_Elisabetta_Ravasio
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Peter(skala) likes this.
Stylita, Imprimatur znamená nie len že učenie daneho diela nie je v rozpore s mravmi a vierou KC, ale zároveň, že nie je od Zlého, pretože Zlo nemôže učiť v sulade s učením KC.

Kedže nie je od Zlého, tak pochopitelne je od Dobrého Boha.

Imprimatur
na posolstvá Boha Otca je schvalením posolstiev a uznaním, že su od Boha

Imprimatur nedostane dielo, ktoré je od Zlého


Okrem toho, More
Stylita, Imprimatur znamená nie len že učenie daneho diela nie je v rozpore s mravmi a vierou KC, ale zároveň, že nie je od Zlého, pretože Zlo nemôže učiť v sulade s učením KC.

Kedže nie je od Zlého, tak pochopitelne je od Dobrého Boha.

Imprimatur
na posolstvá Boha Otca je schvalením posolstiev a uznaním, že su od Boha

Imprimatur nedostane dielo, ktoré je od Zlého


Okrem toho, Matka Eugénia žila v povästi svätosti, o čom svedčí aj jej život, počas ktorého vytvorila mnohé klaštory.
PetraB
Ano, to bylo zjevené, také tomu věřím. My ale nesmíme zobrazovat Boha Otce nijak. Tento Boží obrázek máme také na našem domácím oltáři a modlíme se novénu k Bohu Otci k tomu. Přesto platí, že my nesmíme Boha Otce zobrazovat. (To neplatí pro toto, protože, jak také věřím, tento byl zjevený, tím pádem ne námi zobrazený.)
pre lepšie pochopenie - bol síce zjavený vo víziach bl.Eugénii, tak ako bol zjavený Ježiš Kristus vo víziach sv.Faustíny, ale v oboch prípadoch chcel Boh, aby vizionarky dali namalovať obraz ako videli Boha.

Ide o najlepšie vyobrazenie Boha, aké bolo zjavené.

Boh Otec vyzerá presne ako Boh Syn a Adam vyzeral presne ako Ježiš
Eva vyzerala presne ako Panna Mária - to bolo zjavené ct.Márie z Agred…More
pre lepšie pochopenie - bol síce zjavený vo víziach bl.Eugénii, tak ako bol zjavený Ježiš Kristus vo víziach sv.Faustíny, ale v oboch prípadoch chcel Boh, aby vizionarky dali namalovať obraz ako videli Boha.

Ide o najlepšie vyobrazenie Boha, aké bolo zjavené.

Boh Otec vyzerá presne ako Boh Syn a Adam vyzeral presne ako Ježiš
Eva vyzerala presne ako Panna Mária - to bolo zjavené ct.Márie z Agredy