Clicks22
lt.news

Šonbornas teigia, jog jo gėjus draugas yra melagis ir kalba „nesąmones“

Rugsėjo 19-ąją tinklalapis Gloria.tv paviešino Vienos Kardinolo Kristoferio Šonborno skandalą, tačiau šis dvasininkas tučtuojau atsirobojo nuo Austrijos gėjų propagandisto Gerio Keszlerio, kuris gana patikimai įrodinėjo, jog pats Šonbornas palaimino jį bei jo gėjaus draugo santykius. Keszleris smulkiai ir detaliai nupasakojo šį įvykį.

Šonborno atsovas spaudai Michaelis Pruleris tinklalapyje LifeSiteNews.com pripažino (rugsėjo 19), jog prieštaringasis susitikimas įvyko, tačiau „raudamasis plaukus“ jis įtikinėjo ir teigė, jog „palaiminimas“ nebuvo nepriklausomas aktas, o verčiau maldos prieš valgį dalis: „Tai nesąmonė kažką išradinėti iš šio precedento“, - pridūrė spaudos atstovas.

Prulerio pasakojimas, vis dėlto, nepaaiškina kodėl Keszleris viešai pasireiškė ir teigė, jog palaiminimas buvo „puikus“ ir „labai jį pradžiugino“. Keszleris savo viešą pareiškimą apie Šonborno palaiminimą pavadino „truputėlį priverstiniu“.

Faktas, jog Keszleris, po savo bičiulio Šonborno kategoriško paneigimo, nebuvo visiškai įžeistas nors Kardinolas gėjų pavadino melagiu. Šitai nurodo, jog abu - ir Šonbornas, ir Keszleris - žaidžia vieną ir tą patį žaidimą. Jie tikisi, kad žmonės pripras prie tokių Kardinolų ir homoseksualų palaiminimų.

Paveiksliukas: Gery Keszler, Christoph Schönborn, © Figlhaus Wien Akademie für Dialog und Evangelisation, CC BY-SA, #newsOipwkyvkkc