Coburg
1359

Moderátor „Fox News“ naznačuje účasť Bieleho domu pri diverzii na plynovode „Nord Stream28.09.2022 18:21

Share


Novinár Tucker Carlson pripomenul, že začiatkom februára sa americký prezident Joe Biden vyhrážal zničením ruského plynovodu v prípade konfliktu na Ukrajine.

Видеоплеер


00:00

00:00

1. «bidon»
0:39


Poukázal aj na vyhlásenie námestníčky amerického ministra zahraničných vecí pre politické záležitosti Victorie Nulandovej, ktorá v januári pohrozila zastavením „Nord Stream 2 tak či onak“.

„Naozaj by mohla Bidenova administratíva niečo také urobiť? Je ťažké tomu uveriť, ale vzhľadom na to, že ide o zverstvo a skutočný teroristický čin, musíme pripomenúť, že to bola celkom náhoda, že v ten istý deň bol spustený nový plynovod „Baltic Pipe“, ktorý dodáva neruský plyn do Európy,“ povedal Carlson.

Novinár poukázal aj na vyjadrenie bývalého ministra zahraničných vecí Poľska, europoslanca Radoslawa Sikorského, ktorý bezprostredne po výbuchoch poďakoval Spojeným štátom za to, čo sa stalo. Ak sa účasť Bidenovej administratívy na tomto incidente potvrdí, môže to byť podľa Carlsona dôvodom na začatie priamej konfrontácie medzi Moskvou a Washingtonom.

A povedal ešte, že čo ak dôjde k diverzii a bude zničený kábel na dne Atlantiku? Finančný systém bude odrezaný od sveta. Spojené štáty americké rýchlo klesajú na úroveň krajiny tretieho sveta.

Russkij Demiurg

Moderátor „Fox News“ naznačuje účasť Bieleho domu pri diverzii na plynovode „Nord Stream“
Glockner ...
Bez ohledu na rozbití německých plynovodů Amerikou nebo Polskem, Německo padá do hosp.kolapsu, z posledních sil stěhuje své továrny do Švédska a Mexika. Likviduje se česká škodovka v Ml.Boleslavi a to přinese na 100 tisíc nezaměstnaných. Držte si čepice, jedeme po tobogánu, eunie definitivně končí!