tommy1
622

PRZYGOTOWANIA DO 31. ROCZNICY RADIA MARYJA

. O. DAWID WILCZYŃSKI CSSR: ROBIMY WSZYSTKO, ŻEBY UCZESTNICY POCZULI SIĘ JAK W PRAWDZIWEJ RODZINIE – RODZINIE RADIA MARYJA
29 listopada 2022
Radio Maryja

W sobotę – 3 grudnia – odbędzie się 31. rocznica Radia Maryja. Trwają już ostatnie przygotowania do tej uroczystości. Jak zaznaczył o. Dawid Wilczyński CSsR w „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja,czynimy szereg przygotowań na miejscu w Toruniu, aby wszystkich jak najlepiej przyjąć, aby każdy miał poczucie zaopiekowania się nim, zatroskania, ale przede wszystkim serdecznego przyjęcia, bo nie może być inaczej w rodzinie – w Rodzinie Radia Maryja.

Już w najbliższą sobotę będziemy przeżywać 31. rocznicę Radia Maryja. Na radosne świętowanie zaprasza opiekun Kół i Biur Radia Maryja, o. Dawid Wilczyński CSsR.

Zapraszamy do tego, aby być osobiście na miejscu, bo przeżywanie takiej uroczystości na miejscu jest zupełnie inne niż przed radioodbiornikiem czy telewizorem. Oczywiście wiemy, że są różne sytuacje i w tym momencie pozdrawiamy wszystkich chorych, cierpiących, tych, którzy mają przeszkody, aby osobiście uczestniczyć w wydarzeniu. Jednak zapraszamy serdecznie do przybycia wszystkich, którzy mogą – dodał kapłan.

Jak zaznaczył, trwają już ostatnie przygotowania do grudniowej rocznicy.

Czynimy szereg przygotowań na miejscu w Toruniu, aby wszystkich jak najlepiej przyjąć, aby każdy miał poczucie zaopiekowania się nim, zatroskania, ale przede wszystkim serdecznego przyjęcia, bo nie może być inaczej w rodzinie – w Rodzinie Radia Maryja – wskazał o. Dawid Wilczyński CSsR.

Na 31. rocznicę Radia Maryja mogą przybywać grupy zorganizowane, jak i osoby indywidualne z całej Polski. Na zaproszenie mogą również odpowiedzieć mieszkańcy Torunia i okolic. Redemptorysta poinformował, co należy zrobić, aby bez problemów uczestniczyć w wydarzeniu.

– Prosimy o kontakt z nami maksymalnie do piątku. Będziemy dostępni w godzinach od 9.00 do 13.00. Wystarczy zadzwonić pod numer 56 610 81 04 lub 695 020 555. Jest to ważne, ponieważ bez biletu nie będzie możliwości wejścia na miejsce uroczystości – wyjaśnił.

Opiekun Kół i Biur Radia Maryja zwrócił uwagę na kilka ważnych elementów dotyczących uczestnictwa w grudniowym spotkaniu.

Spoglądając na miejsce, gdzie organizowana jest uroczystość rocznicy powstania naszej rozgłośni, to jest ono bardzo sprzyjające. Na hali przy ul. Bema jest ciepło, dlatego zwróćmy na to uwagę. Pamiętajmy również o tym, by – ze względów bezpieczeństwa – nie wnosić zbędnych przedmiotów. Będą do dyspozycji punkty gastronomiczne, ale również stoiska z bogatą ofertą Fundacji „Nasza Przyszłość” – zaznaczył.

Redemptorysta przypomniał, że zarezerwowane wejściówki na wydarzenie będą wydawane w namiocie biura Radia Maryja przy ul. Bema w sobotę od godz. 8.00.

Ci, którzy przyjeżdżają z roku na rok wiedzą, że są poszczególne sektory. Szukamy siebie pod nazwą miejscowości, z którą przyjechaliśmy, skąd zgłoszona była grupa. Do namiotu udaje się osoba, która jest przewodniczącą czy organizatorem danej grupy i ona zabiera bilety dla pozostałych uczestników. Dla osób, które przyjeżdżają indywidualnie, jest przygotowane oddzielne stanowisko, gdzie są wydawane dla nich bilety. Wszystko będzie wyraźnie oznaczone. W namiocie będzie działało także biuro, gdzie można załatwić wszystkie sprawy związane z działalnością Biur i Kół Radia Maryja – podkreślił rozmówca „Aktualności dnia”.

Cała rozmowa z o. Dawidem Wilczyńskim CSsR dostępna jest [tutaj].

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące 31. rocznicy Radia Maryja znajdują się [tutaj].

radiomaryja.pl

drukuj

Tagi: #31latRM, o. Dawid Wilczyński CSsR, rocznica Radia Maryja, „Aktualności dnia”

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl

Udostępnij

Zobacz także