Edward7
swiadomosc-zwiazkow.pl/ustawa-antyprze…
Rząd Morawieckiego przyjął feministyczny projekt ustawy antyprzemocowej o natychmiastowej izolacji oskarżonych o przemoc domową. Mężczyźni będą aresztowani, a następnie wyrzucani na bruk lub kierowani do schronisk dla bezdomnych. Takie prawo jest stosowane od lat w Hiszpanii, gdzie jest najwyższy wskaźnik fałszywych oskarżeń ze strony kobiet o przemoc …More
swiadomosc-zwiazkow.pl/ustawa-antyprze…
Rząd Morawieckiego przyjął feministyczny projekt ustawy antyprzemocowej o natychmiastowej izolacji oskarżonych o przemoc domową. Mężczyźni będą aresztowani, a następnie wyrzucani na bruk lub kierowani do schronisk dla bezdomnych. Takie prawo jest stosowane od lat w Hiszpanii, gdzie jest najwyższy wskaźnik fałszywych oskarżeń ze strony kobiet o przemoc domową. Kobiety korzystając z danego im przywileju mszczą się na mężczyznach za wyimaginowane krzywdy, po własnych zdradach, za to, że mężczyźni nie spełniali kobiecych zachcianek, a także po awanturach wywoływanych przez kobiety. Polski rząd nie przeanalizował sytuacji z Hiszpanii i wprowadza bezmyślny przepis mający na celu dalsze duszenie mężczyzn, a co dalej skutkować będzie spadkiem ilości zawieranych małżeństw (w Hiszpanii rozwodów jest ponad 70%), spadkiem dzietności, ale też niechęcią do mieszkania z kobietą, której słowo ma być ważniejsze, niż fakty i dowody.......
jest jeszcze jeden aspekt tej ustawy – zakłada on, że kobiecie należy zawsze wierzyć, jeśli oskarża mężczyznę (domniemywa się jego winę). Kobieta nie musi mieć żadnych dowodów, świadków.....

Hiszpania umiera. To efekt przywilejów dla kobiet, degradacji roli mężczyzn i nastawiania kobiet przeciw mężczyznom

Jak aktualnie wygląda sytuacja dzietności w Hiszpanii? Cóż, według najnowszych danych statystyczna kobieta rodzi maksymalnie jedno dziecko i to po 32 roku życia. Rodzi się… więcej psów, niż dzieci. Oczywiście jest więcej zgonów, niż urodzeń, co powoduje kurczenie się populacji kraju. Takiej sytuacji nie było od 1941r.....
predex
UWAGA.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Najważniejsze w twoim życiu.Nie przegap tego.Zapisy na przemianę serca u X Piotra Natanka w niedzielę .Panie wymień mi serce.

ZAPISY.

christusvincit-tv.pl/viewpage.php
MementoMori+++
Będzie to oznaczało brak normalnych metod wychowawczych gdzie mówi się ze zło to zło, brak karności. Ale państwo totalitarne będzie jak najbardziej karać ze w rodzinach nie na wszystko się pozwala. Ma to wiele wspólnego z genderowa konwencja stambulska
Tolek
A CO Z PRZEMOCĄ PSYCHICZNĄ STOSOWANĄ PRZEZ KOBIETY?
Weronika-S.
Kobiety teraz wcale nie są takie słabe. Gdy słyszę w Markecie jak młoda kobieta dobrze ubrana przeklina swoje dziecko tak niewybrednie, jak to czasem robią mężczyźni, albo rozmawiające koleżanki w autobusie, co zdanie albo i częściej zaczynają od wulgaryzmu, to myślę, że to nie kobiety, ale jakieś mutacje końca czasów naszej cywilizacji.
MementoMori+++
Znowu jakas imitacja odległa od normalności i nauki katolickiej. Są to jakieś feministyczne brednie. Milowy krok dla feministek. Ofiarą przemocy są nie tylko kobiety ale mężczyźni i dzieci. Przemocą jest również przemoc psychiczna i emocjonalna, a w tej dominują niestety kobiety w tym feministki. Nowa ustawa ma gwarantować szybszy rozpad rodziny, w kierunku protestantyzmu i rozwodu. Dziecko może …More
Znowu jakas imitacja odległa od normalności i nauki katolickiej. Są to jakieś feministyczne brednie. Milowy krok dla feministek. Ofiarą przemocy są nie tylko kobiety ale mężczyźni i dzieci. Przemocą jest również przemoc psychiczna i emocjonalna, a w tej dominują niestety kobiety w tym feministki. Nowa ustawa ma gwarantować szybszy rozpad rodziny, w kierunku protestantyzmu i rozwodu. Dziecko może byc zdemoralizowane przez zdemoralizowane środowisko poza domem, a później poskarżyć się na rodzica gdy ten nie będzie odpowiadał i przytakiwal zdemoralizowaniu. Będzie jak w Skandynawi gdzie dzieci są odbierane z byle powodu rodzicom a potem trafiają do par lgbt. Wypełnia się słowa "nawet wasi domownicy będą dla was wrogami". Upadek totalny
Weronika-S.
No dobrze, a jeżeli żona chce się pozbyć z domu męża, bo kochanek za drzwiami to co zrobi? Proste, powie, że mąż ją bije.
Było tak kiedyś, mąż oświadczył sądowi, że żona go bije, a sąd popatrzył z ironią na mikrą kobietkę i nie uwierzył. Ale gdyby się bronił i jej przyłożył w rewanżu, podałaby go do sądu i zostałby wygnany z domu. Paradna ta nasza rzeczywistość.

Inna sytuacja. Mąż uwielbiający …More
No dobrze, a jeżeli żona chce się pozbyć z domu męża, bo kochanek za drzwiami to co zrobi? Proste, powie, że mąż ją bije.
Było tak kiedyś, mąż oświadczył sądowi, że żona go bije, a sąd popatrzył z ironią na mikrą kobietkę i nie uwierzył. Ale gdyby się bronił i jej przyłożył w rewanżu, podałaby go do sądu i zostałby wygnany z domu. Paradna ta nasza rzeczywistość.

Inna sytuacja. Mąż uwielbiający swą żonę, przepisał na nią po ślubie swój nowo wybudowany, ładny i duży dom jednorodzinny.
Po pewnym czasie zauważył romans żony z jego kolegą prokuratorem. Finał był taki, że w sytuacji konfliktu uznano go za chorego psychicznie i zamknięto w klinice psychiatrycznej.
A może z jego głową jednak ,,było coś nie tak,, skoro przepisał cały dom żonie wyzbywając się całkowicie jego własności i pozostała mu klinika psychiatryczna. A był dość dobrze radzącym sobie biznesmenem.
Pinochet
Jesteś niesamowita! Rzadko już można spotkać kobietę o takich poglądach i z tak trzeźwym rozumieniem świata. Chapeau bas!!!
Tolek
Weroniko bardzo dobry przykład. Podobną głupotę zrobiłem wiele lat temu oddałem swoją ciężką krwawicę tylko córce a teraz mogę "wy....lać" na ulicę bo pogoniłem jej gacha z domu.
Weronika-S.
@Tolek Przykre, ale nie wolno się załamywać. Zło trzeba nazwać złem, czy dotyczy to osób nam bliskich, czy nie. Serdecznie pozdrawiam.
rycerz_Niepokalanej777
powinno się też izolować za przemoc psychiczna, słowo więcej zabija jak pięść i siedzi w głowie