coliber
1707
Miałem okazję przyjrzeć się temu w Niemczech. Z pierwszej ręki wiem, jak wygląda genderyzm w szkołach niemieckich. W podręczniku o pedagogice seksualnej jest jednostka lekcyjna pt.: „Nowy burdel dla wszystkich”. To ćwiczenie jest przewidziane dla dzieci powyżej 15 roku życia. Polega ono na tym, że dzieci otrzymują plan domu publicznego, który został poddany renowacji. Mają zaprojektować ten dom …More
Miałem okazję przyjrzeć się temu w Niemczech. Z pierwszej ręki wiem, jak wygląda genderyzm w szkołach niemieckich. W podręczniku o pedagogice seksualnej jest jednostka lekcyjna pt.: „Nowy burdel dla wszystkich”. To ćwiczenie jest przewidziane dla dzieci powyżej 15 roku życia. Polega ono na tym, że dzieci otrzymują plan domu publicznego, który został poddany renowacji. Mają zaprojektować ten dom publiczny tak, żeby każda orientacja była zadowolona – powiedział w „Rozmowach niedokończonych” ks. prof. Dariusz Oko. Przytoczył on przykłady, czego nauczać mogą genderyści w polskich szkołach i zaprezentował przykłady ze szkół niemieckich.
radiomaryja.pl

[TYLKO U NAS] Ks. prof. D. Oko: Genderyści w Niemczech uczą dzieci, jak korzystać z domów publicznych …

Miałem okazję przyjrzeć się temu w Niemczech. Z pierwszej ręki wiem, jak wygląda genderyzm w szkołach …
gra-stokrotka
WIEC CHODZI O TO BY POZNAWAC CUDZE I BRONIC OD TEGO CO W CUDZYM ZLE .CHODZI O TO BY ZNAC OCHYDE ZAGROZENIA I PODEJMOWAC DZIALANIA PRECIW TEMU CO ZAPEDZA SIE BY POCHLONAC I NASZE SPOLECZENSWO, BY BRONIC BOGA W NASZYCH DUSZACH ,DUSZACH DZIECI I NIE PRZYJMOWAC BEZMYSLNIE ,,POSTEPU,, ZACHODU.