Dwa Serca Maryja Jezus
21.2K

01.11.2022 Bądź święty!! Znajdź drogę do Nieba.

Do Myriam Corsini w Carbonii na Sardynii we Włoszech, Święta Maryja mówi:
Kiedy krzyż zostanie objawiony na niebie( nieboskłonie), będzie to czas wielkiego wyboru...Pan powie do ciebie..."ze Mną lub przeciwko Mnie!"

W imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Biorę was wszystkich w Moje Ramiona, Moje dzieci, i błogosławię was!

Bądź Święty Naprawdę idź do Nieba; nie patrz już na rzeczy tego świata. Z całego serca idź w kierunku nowego Nieba, które Jezus otworzy na tej ziemi.

Dzisiaj szczerze błogosławię wasze serca Moje dzieci, dziękuję wam, ponieważ zawsze jesteście tutaj z wielkim pragnieniem poznania prawdy i naśladowania Jezusa w całej prawdzie.

Przyjęliście to wezwanie, wkrótce wasze oczy otworzą się na nowy wymiar.

Kiedy krzyż zostanie objawiony w niebie, będzie to czas wielkiego wyboru...Pan powie do ciebie..."ze Mną lub przeciwko Mnie!"

I musicie uklęknąć przed Nim, upadać przed Nim na twarz, błogosławić Go i dziękować za wszystko, co dla was zrobił: za oddanie własnego życia dla waszego zbawienia.

Moje dzieci, w tym momencie ujrzycie swoimi oczami całe swoje życie na ziemi, ujrzycie swoje dobre uczynki i swoje złe uczynki: dobre uczynki, których nie czyniliście, ponieważ padliście wówczas ofiarą sytuacji na świecie.

Jezus podda was próbie i poprosi, abyście sami siebie zbadali i osądzili.

Dziś w tym miejscu łaski spłyną na tych wszystkich, którzy tu postawią stopę, klękną przed tym świętym ołtarzem i rzeczywiście udają się do nieba.

Dzwony w niebie dzwonią już odświętnie, Jezus raduje się witając Swoje dzieci; wkrótce wszystko będzie w Jego ramionach: Jego dzieci będą cieszyć się Jego nieskończoną miłością, wejdą w Jego piersi i będą żyć w Jego nieskończonej Boskości.

Moje dzieci żałujcie, zmieńcie swoje nastawienie, poważnie padnijcie na kolana, by posłuchać tego wezwania... to nie jest żart Moje dzieci, to nie jest żart!!! To palące wezwanie! To wyczerpujące wezwanie, to wezwanie, które naprawdę stanowi dla ciebie wyzwanie.

Jezus wzywa cię, abyś był w Jego „totus tuus”. Nie jest to łatwe, niestety rzeczy tego świata wciąż cię pociągają, nadal patrzysz ziemskimi, a nie niebieskimi oczami. Wielu z was, moje dzieci, wciąż nie rozumie Słowa Bożego, nie rozumie Bożego wezwania do pokuty, do prawdziwego nawrócenia w Chrystusie, więc wciąż marudzicie w sprawach tego świata, które nie należą do Bóg.

Nie marnuj czasu na wybieranie ziemskich rzeczy, ale udostępniaj każdą minutę dla „rzeczy” nieba.

Oczyśćcie się, Moje dzieci, oczyśćcie się! Wróć do swojego Boga z wielką miłością, z wielkim przypływem miłości, aby ta miłość była nieskończona i wieczna.

W świecie grzmi głos Boga, są już pierwsze znaki przyjścia Jezusa Chrystusa; wszystko jest przygotowywane na wielki grzmot, na wielką manifestację, kiedy Bóg wypowie swoją sprawiedliwość!

Zobaczcie teraz Moje dzieci, abyście naprawdę badali swoje serca, badali siebie, rozeznawali. Nikt nie jest doskonały na tej ziemi i wszyscy jesteście wezwani do bycia na obraz i podobieństwo Boga i do zmiany swojej istoty, przekształcenia jej w boskie światło, aby być boskim w boskości.

Dzisiaj przyjmuję wszystkie wasze prośby, Moje dzieci, i zamykam was wszystkich w Moim Sercu.

Przyjmijcie ten różaniec z wielką intensywnością i codziennie składajcie go w ręce Matki Bożej. Przyjdzie, aby złączyć swoje ręce z twoimi i przyjmie twoje prośby o przekazanie ich swojemu Synowi Jezusowi.

Serce Maryi jest w tym czasie zasmucone z powodu rzeczy, które dzieją się na świecie... z powodu wielkiego ucisku, który ma nadejść na ten świat! Maryja widzi, że ta ludzkość jest nieprzygotowana i daleka od Boga i jest ofiarą szatana!

Maryja płacze, płacze nad tym, co przyjdzie na tę ludzkość, ale wybór leży w wolnej woli każdego człowieka!

Nie można zmusić ręki, nie można wymuszać decyzji serca: każdy może swobodnie wybrać drogę, którą chce, ale matka zawsze cierpi z powodu utraty dzieci, a ojciec jest we łzach i smutku z powodu tej ziemskiej sytuacji. Nic nie można zrobić, wszystkie proroctwa wypełnią się teraz... wszystko spełni się zgodnie z planami Boga Ojca.

Moje dzieci, o wy, którzy odwróciliście się ode Mnie, straciliście szansę na nowe życie, na życie w niebiańskiej błogości.

Aby zrozumieć Bożą miłość, aby móc odpokutować, musisz przejść przez wielkie cierpienie, które teraz pojawi się na ziemi z powodu twojego grzechu: grzechu, który trwa w twoich codziennych wyborach i który obejmujesz z radością i wolisz czystość.

Dopilnuj, aby Moje dzieci szybko wróciły do Boga Ojca Wszechmogącego, do Tego, który jest twoim Stwórcą, i nie pozwól, aby twoja miłość do Boga znów ucierpiała! W twoim Bogu Stwórcy nie ma najmniejszej przestrzeni nietkniętej bólem.

On dał ci Swoje własne życie przez Swojego Syna, aby cię zbawić, ale twoja duma jest większa niż ten ból, wciąż szukasz rzeczy doczesnych, rzeczy, które należą do tego świata, którego już wkrótce nie będzie. Stracisz wszystko!... Stracisz także swoje życie, jeśli będziesz tak postępował.

Nadeszła godzina, Moje dzieci, pokutuj teraz, pokutuj teraz, Moje dzieci!

Pokutuj teraz! Czas minął!

Niebo błogosławi wam wszystkim w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.