Clicks2K
m.rekinek
1
SZOKUJĄCE, OFICJALNE DANE O ŚMIERTELNOŚCI ,,ŚMIERCIONEK" Najbardziej imponującymi filmami edukacyjnymi są czasem prezentacje, w których fakty mówią same za siebie bez komentarza. W odniesieniu …More
SZOKUJĄCE, OFICJALNE DANE O ŚMIERTELNOŚCI ,,ŚMIERCIONEK"

Najbardziej imponującymi filmami edukacyjnymi są czasem prezentacje, w których fakty mówią same za siebie bez komentarza. W odniesieniu do trwającej eksperymentalnej terapii genowej koronowej oznaczałoby to pobieranie aktualnych surowych danych z systemów raportowania o potencjalnych skutkach ubocznych interwencji farmaceutycznych i udostępnianie ich ogółowi społeczeństwa.

Portal internetowy Stoplookthink zastosował się do tego i opublikował niezwykle pouczające wideo, w którym widz jest prowadzony krok po kroku, jak samouczek, jak odnaleźć drogę w danym labiryncie danych.

Przede wszystkim należy odnieść się do Vigi -Dostęp platformy uruchomionej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w 2015 roku , którego celem jest zapewnienie powszechnego dostępu do informacji przechowywanych w bazie danych Vigi-base dla zgłaszanych potencjalnych działań niepożądanych produktów leczniczych.

Zastrzeżenie, które jest wymienione na stronie internetowej Vigi-Access, instruuje Cię, aby w pasku wyszukiwania wpisać „szczepionkę przeciwko Covid-19”, ponieważ system nie rozróżnia poszczególnych producentów. Wszystkie zgłoszone podejrzane przypadki są omawiane.

Użycie zalecanego hasła wyszukiwania ujawnia całkowitą liczbę niepożądanych skutków ubocznych zgłoszonych na całym świecie w związku ze szczepieniem koronowym. W momencie tworzenia filmu było to aż 2 201 851.

Ilościowy horror można również rozwikłać, jeśli jesteś zainteresowany. Innymi słowy, można przywołać liczbę i kategoryzację zdarzeń niepożądanych. Takie jak choroby układu krążenia (108 468) lub choroby krwi i układu chłonnego (88 967). Pod tymi odpowiednimi nagłówkami obrazy kliniczne są bardziej szczegółowo zróżnicowane. Na przykład dla pierwszego wymieniono zapalenie mięśnia sercowego (zapalenie mięśnia sercowego) i zapalenie osierdzia (zapalenie osierdzia).

Oprócz tych liczb należy zauważyć, że większość z ponad 2 milionów zgłoszonych skutków ubocznych pochodzi z USA i Europy. Dla porównania, w dużej części świata wskaźniki szczepień są znacznie niższe lub, jak w przypadku Chin, nie szczepi się żadnego z leków, które sieją spustoszenie po obu stronach Atlantyku.

W kolejnym kroku otwierana jest strona internetowa projektu Open Vaers . Według firmy portal ten upraszcza przesyłanie danych amerykańskiego systemu zgłaszania podejrzeń niepożądanych skutków ubocznych szczepionek (Vaccine Adverse Event Reporting System VAERS).

Jak widać z klipu, w czasie nagrywania wskazano 752.801 zgłoszonych podejrzeń o niepożądane skutki uboczne. Liczba zgonów związanych ze szczepieniem koronowym wynosi 15 937. Ponadto w aglomeracji amerykańskiej odnotowuje się ponad 75 000 hospitalizacji.

Mówi się, że VAERS odnotował tylko ułamek rzeczywistych podejrzanych przypadków. Oceny wahają się od 1-10%. Można więc założyć, że istnieje ogromna liczba niezgłoszonych przypadków.

Sekcja danych szczepionek COVID znajduje się na górnym pasku zadań strony Open-VAERS. Między innymi pod tym wymieniono śmiertelność. Powiązane wykresy pokazują, że rok 2021 jest zdecydowanie najbardziej śmiercionośnym rokiem od rozpoczęcia prowadzenia rejestrów VAERS w 1990 r. Do końca 2020 r. liczba zgonów odnotowanych w związku ze wszystkimi innymi szczepieniami będzie mniejsza niż 1000 rocznie. Rozpoczęcie kampanii szczepień koronowych jest słychać prawdziwy, wykładniczy wzrost. Krzywa wystrzeliwuje pionowo w górę w 2021 roku.

Poniżej tego diagramu przedstawiono kolejne wykresy, które porównują śmiertelność odpowiednich szczepionek przeciw grypie i koronawirusie. Zgłoszone zgony w związku ze szczepieniem koronowym znacznie przewyższają zgony porównywanych szczepionek. Zdarzenia sercowo-naczyniowe można również zobaczyć pod wymienionym powyżej nagłówkiem.

Liczba zgłoszonych ataków serca również przekracza wszystko, co kiedykolwiek miało miejsce. Pod tymi wykresami liczba zawałów serca jest podzielona między odpowiednich producentów. Według VAERS najwięcej przypadków ma produkt firmy Pfizer/BioNTech.

Naszym zdaniem bardzo udana prezentacja bez komentarza, która pozwala widzom na przeprowadzenie własnych badań.

Bez względu na to, co myślisz o szczepieniu koronowym. Faktem jest, że wobec braku długoterminowych badań można przypuszczać, że w ostatecznym rozrachunku ludzkości będzie znacznie więcej. Poprzednia ścieżka zniszczenia będzie trwała jeszcze długo.

orbisnjus.com/…toffen-werden-sie-schockieren-und-entsetzen-video/
Stina Kri
To Ci co przyjeli placebo nie wiedząc o tym są reklamą dla firm a najgorszym wrogiem dla nieszczepionych.