lt.news
10

Nėra plano B. Tai, ko niekada nenorėjote žinoti apie Gloria.tv

Kaip ir visi kiti, "Gloria.tv" prisimena keistus metus - ne tik blogąja prasme. Kasdien vis dažniau matome, kaip visomis kalbomis kalbantys žmonės registruojasi ir skelbia savo turinį.

Gloria.tv ypatinga tuo, kad tai nėra dar viena redakcinė krikščioniškų naujienų svetainė, nurodanti kitiems, ką galvoti. Tai socialinis tinklas, suteikiantis galių patiems tikintiesiems. Kiekvienas gali prisidėti. Žmonės gali rašyti, kalbėtis, mėgsta, skaityti, bendrauti, užmegzti draugystę (net žinome keletą tokių, kurie susituokė per Gloria.tv) arba nesutikti su teologiniais oponentais.

Kai 2007 m. pradėjome Gloria.tv veiklą, nepaisėme ekonominių tiesų, kad toks projektas bus labai brangus (mūsų standartais). Tačiau žinojome, kad, turėdami pakankamai laiko, galėsime patys sukurti programinę įrangą ir pasirūpinti didelei socialinei žiniasklaidai reikalinga technine įranga. Neįperkama? ... nesvarbu. Dievas ir mūsų naudotojai, draugai ir šeima kaip nors pasirūpintų.

Tiesiog nekreipėme dėmesio į tai, kad be didelio pinigų davėjo - dėdės iš Amerikos, kuris taip ir neatvyko - būtų praktiškai neįmanoma paleisti nepriklausomo socialinio tinklo visame pasaulyje. Šis lėšų trūkumo "neigimas" veikė 17 metų! Ačiū visiems jums, mūsų rėmėjams.

Ir vis dėlto... Mes vis dar galime apmokėti sąskaitas, tačiau pastaraisiais metais tapo vis sunkiau.

Pastarąjį dešimtmetį vien duomenų centrams, serveriams ir techniniams dalykams per metus reikėjo nuo 40 000 iki 70 000 eurų. Apie 20 000 € per metus išleisdavome teisiškai privalomam (ES) siuntimo filtrui, kad būtų išvengta autorių teisių pažeidimų. Atsižvelgiant į Gloria.tv dydį, funkcijas ir rezultatus, visa tai yra nedidelis biudžetas. Tačiau, palyginti su nedidelėmis vidutinėmis aukomis, reikalingos sumos yra stulbinančios.

Plano B, kaip finansiškai išlaikyti Gloria.tv veiklą, nėra. Gloria.tv niekada nebuvo verslas. Mes pasikliaujame nedidele dalimi savo naudotojų, kurie aukoja. Jei šią vasarą norėtumėte paaukoti nedidelę (ar net didesnę) auką, kad gautumėte labai reikalingų lėšų, prašome padėti.

Aukoti galite kredito kortele arba "Paypal
Naudokite šią nuorodą: Gloria.tv | Kindful

Dėkojame už pagalbą. Dėkojame už viską, ką darote. Melskitės už mus ir būkite tikri dėl mūsų maldų.

AI vertimas