CÓRKA MARYI
1130.3K

Szczepionka na COVID-19 będzie miała chip RFID, to już pewne!

Departament Obrony przyznał Apiject Systems America kontrakt o wartości 138 milionów dolarów na dostawę 100 milionów fabrycznie napełnionych strzykawek do szczepionki Covid 19 - do końca tego roku …More
Departament Obrony przyznał Apiject Systems America kontrakt o wartości 138 milionów dolarów na dostawę 100 milionów fabrycznie napełnionych strzykawek do szczepionki Covid 19 - do końca tego roku i dostawę ponad 500 milionów w przyszłym roku.
Jay Walker, dyrektor CEO Apiject, powiedział CBN News, że fabrycznie napełnione strzykawki zostaną wyprodukowane przy użyciu technologii „Blow, Fill, Seal” stosowanej do produkcji wstępnie napełnionych, jednorazowych kropli do oczu.
„Zatem to, co się stanie, to dzięki tym urządzonym pojemnikom, w których będzie znajdować się szczepionka, dodamy do nich nasadkę igły, ampułko-strzykawkę gotową do użycia”.
Na każdej ampułko-strzykawce jest miejsce na opcjonalny czip identyfikacyjny o częstotliwości radiowej zawierający unikalny numer seryjny dla każdej dawki. Nie zostanie wstrzyknięty ani nie dotknie pacjenta. Chip byłby skanowany przez pracowników służby zdrowia w celu lepszego śledzenia ogólnych informacji o szczepionkach.
„Został zaprojektowany …More
CÓRKA MARYI