OSTATECZNY CEL : OGŁUPIENIE SPOŁECZEŃSTWA W CELU STWORZENIA PAŃSTWA NIEWOLNICZEGO

„Nieposłuszeństwo jest prawdziwym fundamentem wolności. Posłuszni muszą być niewolnikami”.
Henry David Thoreau

Jak myślisz, jak to jest żyć w stanie umysłu, w którym wszystko, co dzieje się w tym ludzkim życiu, jest uważane za naturalne, nieplanowane, przypadkowe lub w jakiś sposób nieuniknione? Przesłanką tego stanu nieświadomości jest życie w świecie klisz i wyrzucanie myśli innych, głównie obcych.

Taka jest wiara mas nie dlatego, że nie mają wyboru lub spontanicznie zdecydowały się na taką wiarę, ale dlatego, że od pokoleń są uwarunkowane do akceptowania kłamstw propagowanych i narzucanych im przez całe życie przez aktorów państwowych z bardzo nikczemnymi intencjami. wpojony do zaakceptowania i działania.

Całe to oszustwo to nic innego jak zaprogramowany masowy marketing dezinformacji, indoktrynacja wielu na korzyść nielicznych – poprzez mnóstwo technik prania mózgu. Jedynym lekarstwem na taki stan jest najpierw nauczyć się i zaakceptować, że coś idzie nie tak, a następnie znaleźć odwagę, by szukać prawdy.

Wymaga to prawdziwych badań i edukacji, a nie „szkolnictwa”, któremu większość ludzi podlega od urodzenia. I dlatego ci, którzy nigdy nie akceptują i zawsze kwestionują fałszywy autorytet, nadal piszą, mówią i błagają otaczających ich ludzi, aby obudzili śpiącego olbrzyma zwanego „ogólną ludnością”.

Wszystko, co jest potrzebne, aby ujrzeć trochę światła, jeśli naprawdę chce się je zobaczyć: zrozumieć, że zło istnieje i że istnieje prawie wszędzie. Niektóre zło jest brutalne i jawne, inne ukryte i ciche, a wiele zła można przypisać zwykłemu człowiekowi za to, że nie dostrzega potrzeb innych dla własnej korzyści.

Ale najniebezpieczniejsze zło kryje się pod płaszczykiem dobra; rości sobie wysoką rangę tego, co jest błędnie przedstawiane jako „większe dobro”.

Tak działa rząd, grając na ludzkich słabościach, używając starej metody problem-reakcja-rozwiązanie, aby wywołać strach, a następnie udawać, że chroni przed fałszywym strachem. To jest ostoją wszelkich wysiłków władcy, kontrolować ludzkie stado owiec. Przykłady tej taktyki obfitują w historię. Jeśli chodzi o Stany Zjednoczone, ta zwodnicza praktyka była powszechna od samego początku.

To oszustwo było szczególnie skuteczne z perspektywy państwa, biorąc pod uwagę wojnę, wojnę jako całość i dążenie do pozyskania poparcia ludzi przeciwko nieistniejącym, nie zagrażającym potworom z daleka.

To jest równoznaczne z państwem prowadzącym masy do samozniszczenia, tak aby potężni mogli się wzbogacić, przejąć kontrolę i dalej eliminować to, co postrzegają jako niższe klasy.

Zawsze tak było, ponieważ nie było żadnych ataków na ten kraj na kontynencie, a jedyny prawdziwy atak, Pearl Harbor miał miejsce na skradzionej wyspie przymusowo zajętej przez amerykańskich żołnierzy; wykorzystując spisek, który celowo zainscenizował jawne działania wojenne przeciwko Japonii, aby zainicjować ten atak. To było nic innego jak wydarzenie pod fałszywą flagą zaaranżowane przez Stany Zjednoczone, którego jedynym celem było zaszczepienie strachu w sercach ludzi, aby poparli kolejną wojnę światową opartą wyłącznie na agresji ze strony Zachodu Stanów Zjednoczonych.

Nie inaczej było we wszystkich wojnach promowanych przez amerykańskie państwo narodowe, w tym w wojnach indiańskich, tak zwanej wojnie domowej, wojnie hiszpańsko-amerykańskiej, I wojnie światowej, II wojnie światowej, wojnie koreańskiej, wojnie wietnamskiej, niedorzeczna „wojna z terrorem” i każda inna wojna prowadzona przez klasę rządzącą i jej marionetki w rządzie USA od XVIII wieku. które służyło wyłącznie zaszczepieniu strachu w sercach ludzi, aby poparli kolejną wojnę światową opartą wyłącznie na agresji Zachodu.

Dziś zagrożenie wojną i nuklearną zagładą wciąż istnieje, wszystko zaplanowane, wyklute i rozegrane z wyprzedzeniem, aby wszyscy mogli je zobaczyć. Problem polega jednak na tym, że opinia publiczna jest nadal głupia i ślepa na tę pozorną strategię wdrażaną przez złych ludzi, którzy kontrolują ten kraj. Atak z 11 września, który był wewnętrzną robotą, dał temu rządowi i jego panom amunicję na dwie dekady, aby kontynuować plan jednego rządu światowego i przejąć kontrolę nad całą ludzkością, dopóki kolejny poziom terroru państwowego nie zostanie rozpętany w społeczeństwie.

Ten kolejny etap był i jest fałszywym i iluzorycznym zagrożeniem pandemii „wirusa”, która nie istnieje i nigdy nie istniała. Prawdziwym zagrożeniem, jak prawie zawsze, jest rzekome rozwiązanie tego nieistniejącego zagrożenia przez państwo, celowo stworzone, aby zasiać ogromny strach w nieszczęsnym i zindoktrynowanym społeczeństwie.

Gdy strach się utrwalił, wysoce toksyczna i aktywnie toksyczna broń biologiczna zwana „szczepionką na Covid” została wypuszczona na wszystkich niczego niepodejrzewających członków ogromnej większości, tj. zwykłej populacji.

Choć jest to trudne do przełknięcia, setki milionów tutaj i miliardy na całym świecie uległy oszukańczej i absurdalnej koncepcji, że tajemniczy „wirus” może umrzeć; wirus który nigdy nie został wyizolowany ani zidentyfikowany.

Odpowiedzią państwa na to sfabrykowane „zagrożenie” było poświęcenie naszych wolności, powszechne samoaresztowanie, wprowadzenie blokad i kwarantanny, systematyczne niszczenie gospodarki, unikanie rodziny i tylko ci, którym wstrzyknięto tajemniczą truciznę, byliby bezpieczni i mogli wędrować po świecie, w którym wszyscy działają jednocześnie i zgodnie, aby zapewnić totalitarną kontrolę nad wszystkimi.

Co to za fantazja że gospodarka powinna być systematycznie niszczona, że rodzina powinna być unikana i że tylko ci, którym wstrzyknięto tajemniczą truciznę, byliby bezpieczni i mogli poruszać się w świecie, w którym wszyscy działają jednocześnie i zgodnie, aby zapewnić totalitarną kontrolę nad wszystkim.

Wszyscy, którzy zażyli truciznę państwa, powinni być świadomi, że dobrowolnie pozwolili, aby ich umysły i ciała były zmieniane na niezliczone sposoby, które mogą mieć poważne negatywne skutki teraz i w przyszłości - w tym choroby, uszkodzenia ciała, niepełnosprawność intelektualna, choroba i śmierć.

Ta rzeczywistość jest już oczywista, ponieważ poważne szkody i zgony z „nieznanych” przyczyn gwałtownie rosną zarówno tutaj, jak i w większości zachodniego świata, a także w niektórych obszarach na całej planecie.

Nie dzieje się to przypadkowo ani naturalnie; jest to planowany wynik.

Ten system jest konieczny, aby rządzące „elity” i ich koledzy w rządzie mogli domagać się własności, całej własności, pieniędzy i ludzi na świecie.

Jak już wielokrotnie mówiono, ci, którzy kontrolują zaopatrzenie w żywność, pieniądze i energię, będą kontrolować świat. To jest dokładnie to, co dzieje się na naszych oczach i tylko przebudzenie i świadomość tego faktu może obrócić wystarczająco dużo umysłów, aby powstrzymać tego tyrańskiego molocha na czas. Od każdej osoby zależy, czy rozpozna to niebezpieczeństwo i zdecyduje się nie brać udziału w tym zniszczeniu ludzkości.

Otwórz swój umysł i szukaj prawdy zamiast pozostawać niewolnikami i marionetkami tego systemu planowanej globalnej dominacji. Według mojej wykształconej opinii, jest niewiele czasu, zanim ten atak na ludzkość osiągnie poziomy bez powrotu.

Wyjdź z dominującej narracji i dojdź do własnych wniosków, zanim będzie za późno. Choć może się to wydawać zniechęcające, a nawet niemożliwe, nie polegaj na idiotycznym myśleniu grupowym, polityce, zwyczajach głosowania i nie szukaj fałszywych i obłudnych szumowin nazywających siebie „przywódcami”.

Nie ukrywaj się dłużej przed oczywistymi machinacjami zła. Aby zmierzyć się z tym wrogiem, trzeba najpierw zmierzyć się z samym sobą i zaakceptować błędy

Możemy przezwyciężyć to szaleństwo i szaleństwo, ale tylko wtedy, gdy duża liczba ludzi stanie i rzuci wyzwanie obecnej sytuacji. Pamiętaj, że posłuszeństwo rządowi oznacza tylko, że stałeś się niewolnikiem, a nieposłuszeństwo temu samemu państwu wyzwoli cię.

The Ultimate Goal: Perpetual Dumbing Down of All Society in Order to Create a Slave State Ruled by the Few - LewRockwell
B W
Drogi M.Rekinku, czy zechciałby się Pan zapoznać z materiałem z kanału Trudno Być Katolikiem "Co się stało z prawdziwą s. Łucją? Co z ukrytą 3 Tajemnicą Fatimską? Czemu podmieniono Kościół?" ( Co się stało z prawdziwą s. Łucją? Co z ukrytą 3 Tajemnicą Fatimską? Czemu podmieniono Kościół? ), przedstawiającym śledztwo dr Chojnowskiego? Materiały źródłowe dr Chojnowskiego przetłumaczone na polski …More
Drogi M.Rekinku, czy zechciałby się Pan zapoznać z materiałem z kanału Trudno Być Katolikiem "Co się stało z prawdziwą s. Łucją? Co z ukrytą 3 Tajemnicą Fatimską? Czemu podmieniono Kościół?" ( Co się stało z prawdziwą s. Łucją? Co z ukrytą 3 Tajemnicą Fatimską? Czemu podmieniono Kościół? ), przedstawiającym śledztwo dr Chojnowskiego? Materiały źródłowe dr Chojnowskiego przetłumaczone na polski są dostępne tu : A Site with Polish subtitles for Sister Lucy Truth Videos! Z Bogiem!
Janusz John Kowalski
Jak zawsze w punkt. Nic dodać nic ująć.
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
....w którym ma zostać tylko ok 500 milionów ziemian zachipowanych i poddanych antychrystowi !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
W niedawnym wydarzeniu medialnym Joe Biden błędnie pokazał listę instrukcji, które otrzymał.
.

Większość źródeł medialnych starała się zignorować to zdjęcie, ponieważ naprawdę sprawia, że wygląda jak mandżurski kandydat, który jest kontrolowany przez niewidzialnych opiekunów.

.
I to jest dokładnie to, czym on jest.
.
..
..More
.

W niedawnym wydarzeniu medialnym Joe Biden błędnie pokazał listę instrukcji, które otrzymał.
.


Większość źródeł medialnych starała się zignorować to zdjęcie, ponieważ naprawdę sprawia, że wygląda jak mandżurski kandydat, który jest kontrolowany przez niewidzialnych opiekunów.

.

I to jest dokładnie to, czym on jest.

.

..

..