02:53
Paul J. Watson: Nový strašák – Opičí neštovice. Prečo práve kiahne z opíc?More
Paul J. Watson: Nový strašák – Opičí neštovice.

Prečo práve kiahne z opíc?
Public domain
Hanka Kraská
euportal.cz/…mi-privatnimi-sponzory-jsou-ano-gates-a-soros.aspx

Světová zdravotnická organizace namísto péče o zdraví lidí slouží farmaceutickým firmám a globalistům usilujícím o redukci populace. Hlavními privátními sponzory jsou… ano, Gates a Soros

REDAKCE PROTIPROUD ukazuje, jak Světová zdravotnická organizace namísto péče o zdraví lidí slouží farmaceutickým firmám a globalistům usilujíc…More
euportal.cz/…mi-privatnimi-sponzory-jsou-ano-gates-a-soros.aspx

Světová zdravotnická organizace namísto péče o zdraví lidí slouží farmaceutickým firmám a globalistům usilujícím o redukci populace. Hlavními privátními sponzory jsou… ano, Gates a Soros

REDAKCE PROTIPROUD ukazuje, jak Světová zdravotnická organizace namísto péče o zdraví lidí slouží farmaceutickým firmám a globalistům usilujícím o redukci populace
Trump se konečně rozhodl zastavit financování nevládní organizace, která si říká Světová zdravotnická organizace (WHO). Se zdravím však nic podstatného nemá, apíše naopak. Sponzorovala a propagovala zájmy globalistů Gatese, Sorose, Clintona a dalších, jakož i farmaceutických korporací a fondů pro feministky a aktivisty používající sexuální menšiny jako nástroj pro prosazení svých cílů.

Psychologická rozbuška
Oficiálním důvodem zastaveného financování bylo údajné lobování WHO za čínské zájmy. Americký prezident vysvětlil, že Světová zdravotnická organizace si nezjistila „důvěryhodné“ informace o situaci ve Wu-chanu. Ty byly v rozporu s oznámením čínského vedení. WHO také údajně nevěnovala dostatečnou pozornost zprávám o způsobu přenosu viru z člověka na člověka. V důsledku toho se podle Trumpa ztratil čas, což vedlo ke zhoršení situace.
Zpráva samozřejmě zapůsobila jako výbuch bomby. A zasáhla dokonce i OSN. „Nyní není vhodná doba na snížení zdrojů pro práci WHO, nebo jiných humanitárních organizací, které bojují s virem,“ prohlásil generální tajemník organizace António Guterres.
Trumpova administrativa již dlouho plánovala zavřít finanční kohoutky pro tuto podivnou nevládní organizaci, která otevřeně lobuje za zájmy korporací a stejně podivným lidem typu Gatese a Sorose. WHO, s rozpočtem rovným polovině státního rozpočtu Ukrajiny, se převážně zabývá organizací kongresů o léčivech a vakcínách, o podpoře potratů či homosexualismu a o boji proti „domácímu násilí“.
Samostatně lze blahopřát bývalému britskému premiérovi Gordonovi Brownovi, který na konci března požadoval rovnou vytvoření světové vlády vedené MMF, WHO a Světovou bankou. Brown nabádal, aby veškerá moc přešla od parlamentů a prezidentů na bankéře a oligarchy. Krom toho ještě dodal, že americký prezident je v tomto směru překonatelnou překážkou. Jak píše The Guardian: „Nehledě na Trumpovu politiku – Amerika především,“ řekl Brown, „stále je možné získat podporu pro mimořádný orgán s výkonnými pravomocemi." Brownovi se v zásadě podařilo šlápnout na všechna Trumpova kuří oka a nakonec prezidenta USA popíchl výzvou, aby prý začal jednat jako dospělý člověk. Asi tím myslel, že jen dětinové se mohou pokoušet klást překážky vybudování báječné celoplanetární totality.

Čtěte ZDE: Soros ve 4D brýlích: Depopulace, Dehumanizace, Desuverenizace, Deindustrializace. Konečné řešení demografické otázky. Klimatický boj v souvislostech. Čísla zelené genocidy. Plánu překáží Trump, Rusko a Čína
Marnotratná a zkorumpovaná organizace
Trump začal připravovat útok na WHO již před několika týdny. USA jsou největším sponzorem této organizace, jejíž roční rozpočet disponuje částkou 4,8 miliardy dolarů. Až do loňského roku USA přispívaly částkou od 400 do 500 miliónů dolarů. Ale již vloni Washington vydělil na WHO pouze 122 milionů dolarů a v příštím roce plánuje snížit spolufinancování na 58 milionů dolarů, neboli pouhou osminu toho, co dostávala za Obamy. Buď jí budou nedostatek finančních prostředků kompenzovat jiní sponzoři, nebo WHO bude muset snížit náklady, řekl americký politický analytik Andrew Korybko. Zároveň poznamenal, že ve věci epidemie koronaviru neudělala WHO prakticky vůbec nic, než že zveřejnila obecné zásady ochrany proti nákaze. Veškeré praktické úsilí o zadržení COVID-19 přijaly místní vlády ve spojení s národními úřady pro ochranu zdraví.
„WHO utratila dvakrát tolik za výdaje na vlastní administrativu, než za léčiva. Měli by lépe nakládat s přidělenými penězi. Organizace přitom spíše rozdává rady, než by vyvíjela nějakou užitečnou činnost. Proto jsem přesvědčen, že není třeba se bát velké újmy pro lidi,“ uvedl americký politolog.
Toto však není hlavní výtka této nevládní organizaci. Ono totiž nelze říci, že by se čínští farmaceuti rychle zorientovali a pochopili, že pokud „zajdou“ do té správné kanceláře, jejich léčiva budou propagována ve všech nemocnicích po celém světě. Přesto se právě na to zaměřují některá americká média. Například si vzpomněla, že farmaceutická společnost Hualan Biological Bacterin ze Sin-siangu minulý rok převedla na účet WHO zhruba půl milionu dolarů. Jistou lobby má u WHO i tradiční čínská medicína: WHO ji z ničeho nic začala propagovat v roce 2018 a v květnu 2019 o ní vydala komplexní lékařskou příručku. A v roce 2020, kdy v Číně začaly být používány metody tradiční medicíny k boji proti COVID-19, WHO odstranila varování proti nim z místní verze svých webových stránek, díky čemuž si firmy obchodující s těmito metodami významně polepšily.
Hlavní sponzoři
V globálním měřítku je ovšem čínské lobování ve WHO nicotné. Světová zdravotnická organizace je struktura OSN, takže všechny členské státy přispívají na její rozpočet nemalé sumy. Přesto jejich podíl není vysoký – 17% z celkového množství peněz v té či oné podobě dostupných pro WHO. Přičemž 77% z nich jsou dobrovolné příspěvky, a to od kohokoli – například od států, firem či fondů.
Druhou největší částkou peněz hned po USA přispívá na konto WHO Bill Gates (10%). Přesněji řečeno jeho fond společný s manželkou Melindou. Ten se zavázal přispět 530 miliony dolarů během dvou let.
Třetím přispěvovatelem WHO v pořadí podle velikosti peněžní sumy se neočekávaně stal opět Bill Gates, ale tentokrát „daroval“ peníze na jím založenou Globální alianci pro vakcinaci a imunizaci (GAVI) spojující různé vládní i nevládní organizace, které podporují hromadné očkování proti úplně všemu.
Mimochodem skutečná odpovědnost za výrobu sporných vakcín je právě v Číně, za což Trumpovi stoupenci také spílali globalistům, kdežto USA jsou zase jedním ze světových lídrů v soudních žalobách za vedlejší účinky očkovacích látek. Místy byly následky tak masivní, že to vyvolalo vlnu protestů. Za to WHO dostane od GAVI 370 miliónů dolarů (8%). Gates tedy sponzoruje WHO ve větším rozsahu, než celý Trump, respektive USA.

Čtěte ZDE: Koronavirus: Voda na mlýn Billu Gatesovi. Hlavní sponzor depopulace planety? Krajně podezřelý úspěch Microsoftu. V povinném očkování tekuté nanočipy? Globální digitální koncentrák. Veslo po Rockefellerovi
Gatesova a Sorosova loutka
V roce 2010 vyšla zpráva, která se stala senzací. Vystoupil s ní tentýž Gates pod názvem „Innovating to zero!”, což lze chápat jako výzvu k „obnově na nulu”. Gates v ní na konferenci TED2010 hovořil o tom, že do roku 2050 musí být emise CO2 při výrobě energie sníženy na nulu.
Všechno je veřejně dostupné, nikdo nic neskrývá. WHO v klidu bere peníze od Gatesova fondu za vakcinace, přičemž tancuje, jak Gates platí. Takže, až v médiích spatříte hysterického občana Billa, nevystupuje tam za zdraví lidí, ale za WHO, jíž nyní musí platit více, aby nepřestávala tancovat.
Mezi deset hlavních přispěvatelů patří také Velká Británie (8%), Německo (6%) a Světová banka (3%). A za první desítkou nalezneme tvář „filantropa“ Sorose, který roztáčí WHO v tanečcích za potraty a feministky. Soros aktivně zasahuje do práce Světové zdravotnické organizace a snaží se změnit stávající mezinárodní klasifikace sexuálních poruch tak, aby postuláty „genderové ideologie“ měly formálně vědecký statut. V dokumentu, který WHO zveřejnila, se říká: „... Klíčová bitva se odehrává kolem nadcházející 11. revize Mezinárodní klasifikace nemocí v rámci WHO. Snažíme se dosáhnout, aby byl ze seznamu chorob, byl odstraněn transsexualismus, dosud klasifikovaný jako duševní nemoc...“
Evropský regionální úřad WHO, kde působí Sorosovy skupiny, přijal v roce 2010 „Standardy sexuální výchovy v Evropě“. Podle tohoto dokumentu jsou již dnes evropské děti od raného věku přeformátovávány, aby z nich vymazaly tradiční přirozenou matrici. I české ministerstvo školství (ovládané v posledních letech ČSSD) z něj převzalo základní tezi: „Sexuální výchova je pevně založena na genderové rovnosti, právu na pohlavní sebeurčení a uznání sexuální rozmanitosti.“
Rozkladná role WHO
Soros také organizuje celosvětovou kampaň za potraty. Podle dokumentů publikovaných společností DCLeaks.com financují Sorosovy nadace „globální strategii na podporu (!) potratů ve všech zemích světa“. Cílem plánu pro období 2016–2019 bylo vymýtit ve všech zemích zákony, které brání volnému provádění potratů, a dosáhnout zvýšení počtu potratů v zemích, kde jsou povoleny.
Když se podíváme na oficiální web WHO, najdeme tam také propagandu potratů (vytvoření struktur informujících ženy o bezpečných potratech, pro které WHO vydala brožury za peníze sponzorů a zemí) a podporu Istanbulské úmluvy o „boji proti domácímu násilí“, která již Západ přivedla k otevřeným požadavkům na likvidaci tradiční rodiny. A samozřejmě pod rouškou ochrany proti HIV se tam propagují „hodnoty“ sodomitů.
A to není ani zdaleka vyčerpávající seznam sponzorů WHO, mezi nimiž najdeme rovněž Clintonovu nadaci, jak je uvedeno na jejích oficiálních webových stránkách. A také všeliké „blahodárné“ fondy a spoustu farmaceutických korporací. Není snad třeba ani připomínat, že všichni tito lidé a organizace jsou nejen Trumpovi odpůrci, a tudíž také sponzoři jeho oponentů ve volbách.
Důvod, proč Trump připravil o peníze organizaci, která otevřeně pracuje pro jeho protivníky, je vcelku pochopitelný. Nicméně zasáhnout musel tak jako tak, protože čas běží a hraje do Gatesových a Sorosových not. A platit jednu z organizací plánujících vyhubení velké části lidstva (samozřejmě pro jeho dobro a zdraví), by bylo přímo výsměchem všemu dosavadnímu Trumpovu úsilí v boji proti globalistům.
Hanka Kraská
Povedzte WHO, že nikdy nebudete žiť pod ich kontrolou
petícia :
PETITION: Stop Tedros' WHO Pandemic Treaty
Pandemickej zmluve WHO treba vzdorovať pri každej príležitosti, aby sme nepostúpili viac zo svojej suverenity a práv globálnym elitám.

1.

Tím CitizenGO patrí medzi popredné organizácie, ktoré vynakladujú veľké úsilie proti pokusom WHO odstrániť ochranu života z jej členských štátov, a …More
Povedzte WHO, že nikdy nebudete žiť pod ich kontrolou
petícia :
PETITION: Stop Tedros' WHO Pandemic Treaty
Pandemickej zmluve WHO treba vzdorovať pri každej príležitosti, aby sme nepostúpili viac zo svojej suverenity a práv globálnym elitám.

1.

Tím CitizenGO patrí medzi popredné organizácie, ktoré vynakladujú veľké úsilie proti pokusom WHO odstrániť ochranu života z jej členských štátov, a tiež proti celoplošnému zavedeniu učebných osnov radikálnej sexuálnej výchovy WHO.

Vedeli ste, že organizácia, ktorá obhajuje zabíjanie nenarodených detí (a nazýva to ľudským právom), presadzuje učebné osnovy, ktoré podporujú rodovú ideológiu a sexualizáciu detí na školách, šíri nepresné informácie o COVID 19 získané z komunistickej Číny, je financovaná aj z Vašich daní?

Žiaľ, presne to sa deje, keďže aj z našich daní je financovaná Svetová zdravotnícka organizácia (angl. skratka WHO). Príspevok Slovenska Svetovej zdravotníckej organizácii tento rok činí 337730,30 EUR.

WHO šírilo čínsku propagandu o tom, že sa nenašiel jasný dôkaz o prenose nového koronavírusu z človeka na človeka, všeobecné nosenie rúšok považovala za nezmysel, opakovane odmietala vyhlásiť stav verejného ohrozenia zdravia, či zákaz cestovania z a do Číny, napriek veľkým oslavám čínskeho nového roku spojeným so zvýšením cestovaním občanov Číny, ako vnútroštátne, tak i medzinárodne.

Globálna pandémia, ku ktorej nemalou mierou prispeli aj tieto kolosálne pochybenia, pripravili k dnešnému dňu o život viac ako štvrť milióna ľudí.

USA oznámili, že kým sa vyšetrí akú úlohu zohrali zlyhania WHO na pandemickom šírení koronavírusu, pozastaví jej financovanie. Ich príspevok je však len 15% rozpočtu WHO (cca. 419 miliónov USD).

Preto apelujeme na členské štáty WHO, ale najmä na lídrov G20, aby sa pridali k Spojeným štátom a pozastavili financovanie WHO, kým sa nezačne naplno venovať svojmu primárnemu poslaniu - zdraviu ľudí na celom svete - a prestane vnucovať svojim členským štátom potraty a agresívnu sexuálnu výchovu.

Pri obhajobe nenarodených detí a ochrane našich detí a mládeže zoči-voči tlaku z WHO, však potrebujeme Vašu pomoc.

WHO totiž aj v čase pandémie koronavírusu naďalej využíva prostriedky daňových poplatníkov na:

snahy presadiť potrat ako „ľudské právo“
znižovanie ochrany života
po celom svete
podporu legalizácie prostitúcie
potláčanie výhrady vo svedomí
pre zdravotníckych pracovníkov
tlak na lekárov, aby vykonávali operácie na zmenu pohlavných orgánov aj na mladistvých
presadzovanie potratových tabletiek v zozname základných liekov
...a tiež na propagovanie učebných osnov permisívnej sexuálnej výchovy, ktorá deťom od štyroch rokov predstavujú masturbáciu...

Epidémia koronavírusu ukázala, že politika ovplyvňuje výkonnosť WHO až do takej miery, že si už neplní svoju hlavnú úlohu, pre ktorú bola založená. Myslím, že je zjavné, že je tu potrebné niečo zmeniť.

S cieľom vyrovnať stratu, ktorú spôsobilo USA pozastavením financovania, WHO a jej ideologickí spojenci požadujú zvýšené dobrovoľné dary od svojich členských krajín, najmä od krajín G20.
WHO vytvorila databázu krajín a ich zákonov o potratoch, aby cielene tlačila na to, aby potraty boli možné bez akýchkoľvek bariér a obmedzení.

2.WHO chce ničiť morálku detí.

WHO: Deti do 4 rokov by sa mali naučiť masturbovať - Slovenský dohovor za rodinu
WHO: Deti do 4 rokov by sa mali naučiť masturbovať
30 júla, 2020

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) nezabúda ani v čase pandémie koronavírusu na ďalšie dôležité oblasti ľudského zdravia, medzi ktoré patrí aj progresívna sexuálna výchova detí.
Bratislava, 29.07.2020. WHO vydala „Štandardy pre sexuálnu výchovu v Európe„. Má to byť návod pre politikov, učiteľov, zdravotníkov a ďalších odborníkov ako vzdelávať deti od dojčenského veku v sexuálnej výchove. Tá podľa WHO má začať už u batoliat! Deťom vo veku 0-4 rokov by sa mali „dostávať informácie o potešení z dotyku svojho tela – masturbácie“ (information about enjoyment and pleasure when touching one ‚s body … masturbation). Podľa WHO sa deti majú učiť masturbovať skôr než začnú hovoriť alebo chodiť. Tiež by deti mladšie ako 4 roky mali dostávať informácie o rodovej identite a mala by byť rešpektovaná ich „iná sexuálna orientácia“.
Vo veku 4-6 rokov by sa deťom už mali poskytovať informácie o vzťahoch rovnakého pohlavia, ktoré im budú pomáhať budovať rešpekt k odlišným normám sexuality.
Takto plíživo sa snaží globalistická WHO pretláčať svoje zvrátené hodnoty k tým najzraniteľnejším skupinám – deťom. Nepochybne dôjde k pokusom zavádzať podobné „novinky“ aj do slovenského vzdelávacieho systému, ku ktorým budú musieť zaujať postoj hlavne zákonní zástupcovia maloletých.
Zatiaľ čo médiách zúri „epidémia“, bežný občan je vydesený strašným vírusom a strachom sa klepe v karanténe, niekde v pozadí potichu prebiehajú celkom iné procesy a udalosti, ktoré by normálne vzbudili odpor verejnosti. Pre mnohých občanov bude zrejme koniec epidémie veľmi nepríjemným prekvapením.
Zdroj: prehladsprav.sk/…ho-deti-do-4-rokov-sa-mali-naucit-masturbovat/5478

3.
protiproud.cz/…akcinace-potraty-a-utok-na-detskou-prirozenost.htm

Trump pozastavil platenie peňazí zo štátneho pre WHO
Jedná sa o celú kolónu, proti ktorej sa musí postaviť celá zdravo
zmýšľajúca spoločnosť. V tomto prípade mlčať neznamená zlato. Pani
ombudsmanka je len pomýlenou časťou systému.
Správne sa zachovali napríklad USA, nepodporovať zlo cez WHO, kde sa napríklad podľa CitizenGO
Uvádza:
viete na čo Svetová zdravotnícka organizácia používa príspevky od členských štátov?
Napríklad na:
• tvorbu učebných osnov radikálnej sexuálnej výchovy, ktorá už deti vo veku od 0 do 4 rokov učí o "masturbácii"...
• snahy presadiť potrat ako „ľudské právo“
• znižovanie ochrany života po celom svete
• podporu legalizácie prostitúcie
• potláčanie výhrady vo svedomí pre zdravotníckych pracovníkov
• tlak na lekárov, aby vykonávali operácie na zmenu pohlavných orgánov aj na mladistvých
• presadzovanie potratových tabletiek v zozname základných liekov
Ak
toto je podľa niekoho zdravie, tak potom čo je napríklad zdravý život
už od naútlejšieho veku? Nie prostredie, zdravé vzťahy, strava
vnajprirodzenejšej podobe, a podobne?
Ak
zapnete televíziu, hovoriace hlavy médií sa snažia zdiskreditovať
rozhodnutie prezidenta USA Donald Trump pozastaviť financovanie v
amerických Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).
Ale to, čo oni sú tí nepovedal je záznam WHO.
Keď WHO dostane verejné finančné prostriedky z Európy tieto prostriedky sa používajú na:
Vytvoriť a podporovať osnovy pre komplexné sexuality noriem, ktoré učia "masturbácia" pre deti vo veku od 0 do 4.
Podporovať potrat ako ľudské právo
Lobistické krajiny legalizovať potraty.
Partner sa plánovaného rodičovstva a iných potrat aktivistov
Podporujú legalizáciu prostitúcie
Lekári sila vykonať chirurgickú konverziou na deti
Príspevok USA iba 15% z rozpočtu WHO a prezident Trump je pod silným tlakom zvrátiť jeho rozhodnutie.
https://www.protiproud.cz/p...
Hanka Kraská
Opičí neštovice se údajně začaly po Evropě šířit z gay mega party na Kanárských ostrovech a v Belgii (video) – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Opičí neštovice se údajně začaly po Evropě šířit z gay mega party na Kanárských ostrovech a v Belgii (video)
21 května, 2022
Dvě systémem silně protěžované skupiny – LGBTQIA a Afričané – mají být údajně hlavním semeništěm nové infekce opičích …More
Opičí neštovice se údajně začaly po Evropě šířit z gay mega party na Kanárských ostrovech a v Belgii (video) – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Opičí neštovice se údajně začaly po Evropě šířit z gay mega party na Kanárských ostrovech a v Belgii (video)
21 května, 2022
Dvě systémem silně protěžované skupiny – LGBTQIA a Afričané – mají být údajně hlavním semeništěm nové infekce opičích neštovic, šířících se podle posledních poplašných zpráv po celé Evropě. Covidu se dnes již bojí jen málokdo a bez tvrdého nátlaku zřejmě mohou Big pharma a její poskoci zapomenout na pohádkově naditá konta, která jim mělo zajistit pravidelné plošné očkování. Na čtvrtou dávku už jim půjdou zřejmě jen ti nejzarytější svědci covidovi, takže je třeba vydělávat jinde.
Právě přicházející opičí neštovice se tak zřejmě stanou hlavním zdrojem příjmů Big pharmy a jejích kompliců – tedy alespoň v nejbližší době. Vakcíny na opičí neštovice jsou již připraveny a panika účinně vyvolávána. Nyní přišlo Španělsko s tím, že zná zřejmě i hlavní zdroj nákazy evropských homosexuálů a bisexuálů, kteří zatím mezi nakaženými velmi výrazně dominují.
Místa infekce: Zřejmě mega gay party na Gran Canarii a v Belgii

Španělské úřady podezřívají, že zdrojem infekce je mega gay pride party na prázdninovém ostrově Gran Canaria ve městě Maspalomas, jak v sobotu uvedl list „ El País “. Od 5. do 15. května se asi 80 000 lidí zúčastnilo „Maspalomas Pride“, kterého se zúčastnili především gayové – nejen ze Španělska, ale i z mnoha dalších zemí.
Poté byli někteří infikovaní účastníci diagnostikováni v Madridu: dva nebo tři mladí Italové, jejichž infekce byla potvrzena v Římě, a nejméně jeden vyšetřen na samotném ostrově a jeden podezřelý případ na Tenerife.
Již v pátek byla madridská „Sauna Paraíso“ uzavřena, protože se tam údajně nakazilo několik mužů.
Nakažená osoba registrovaná v Německu také cestovala z Portugalska přes Španělsko do Německa.
Belgie: „Darklands“ Fetish Gay Party
Také v Belgii jsou tři identifikované případy opičích neštovic zřejmě spojeny s velkým fetišistickým festivalem „Darklands“ (motto: „Are you ready to go deep“) v Antverpách.

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) bylo dosud hlášeno 80 případů opičích neštovic z 11 zemí, aniž by byla jmenována každá jednotlivá země. Dalších 50 případů opičích neštovic je vyšetřováno. Dosud už byly případy hlášeny také v Itálii, Švédsku, Španělsku, Portugalsku a Kanadě.
Mezitím WHO varuje před zrychleným šířením infekční nemoci, přičemž v některých zemích již začínají přijímat opatření podobně, jako tomu bylo na začátku covidové „plandemie“. Je tedy možné, že během maximálně 1-2 měsíců vyhlásí WHO pandemii a nastolí „zdravotní diktaturu“…