W tym tygodniu policja jak i służby sanitarne będą wykonywać kontrole w sklepach i sprawdzać, czy personel i klienci noszą maseczki. Należy zasłaniać nos i usta – powiedział w poniedziałek na ante…More
W tym tygodniu policja jak i służby sanitarne będą wykonywać kontrole w sklepach i sprawdzać, czy personel i klienci noszą maseczki. Należy zasłaniać nos i usta – powiedział w poniedziałek na antenie Polskiego Radia Łukasz Szumowski, minister zdrowia.
pch24.pl

Łukasz Szumowski: od tego tygodnia „maseczkowe kontrole” w sklepach i rejestracja wesel - PCh24.pl

Minister Łukasz Szumowski. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów / Public domain – W tym tygodniu policja jak i służby sanitarne będą wykonywać kontrole…
predex
oby tylko goscie weselni nie wzieli sztachet do reki i nie spościli wpir..., tym kortonaswiirom , bo to nie tedy droga, raczej przez m egzorcyzmowanie tych kompletnych durniow.
predex
kan man singen kan man tanzen aber nicht mit disen sasrancen.

Na niego nie mnozna juz patrzewc , zalóżcie mu maskę na morde, lkub maske ppoz.

Nie pokzaujcie juz wiecej tej geby ryżej
One more comment from predex
predex
Skrytykowała koronawirusową psychozę. Sąd Lekarski ukarał ją zawieszeniem prawa do wykonywania zawodu.
Posted by Marucha w dniu 2020-08-04 (Wtorek)
W czerwcu 2020, na antenie Mediów Narodowych i wRealu24, lekarka Anna Martynowska skrytykowała koronawirusową psychozę i ujawniła, do jakich patologii w służbie zdrowia doprowadziła ta rzekoma pandemia.
24 lipca Okręgowy Sąd lekarski we Wrocławiu …More
Skrytykowała koronawirusową psychozę. Sąd Lekarski ukarał ją zawieszeniem prawa do wykonywania zawodu.
Posted by Marucha w dniu 2020-08-04 (Wtorek)
W czerwcu 2020, na antenie Mediów Narodowych i wRealu24, lekarka Anna Martynowska skrytykowała koronawirusową psychozę i ujawniła, do jakich patologii w służbie zdrowia doprowadziła ta rzekoma pandemia.
24 lipca Okręgowy Sąd lekarski we Wrocławiu ukarał ją tymczasowym zawieszeniem prawa wykonywania zawodu do 24 stycznia 2021. W uzasadnieniu napisano, że lekarka „popełniła ciężkie wykroczenie zawodowe”, „propaguje zachowania antyzdrowotne” oraz „swoim postępowaniem zagraża bezpieczeństwu pacjentów”.
[Czyli kurwy wsadzają do więzień żony i matki za nieobyczajność… – admin]
Dr Martynowska kilkukrotnie wystąpiła w programie Mediów Narodowych, ale już po pierwszym wszczęto wobec niej postępowanie wyjaśniające.
Czym zawiniła lekarka? Stwierdziła, że koronawirus nie jest takim zagrożeniem, jak się nam wmawia i nie ma czegoś takiego jak choroba bezobjawowa. Powiedziała też, że testy nie są wiarygodne, co wynika z ujawnionego przez nią pisma Sanepidu rozesłanego do lekarzy.
Dr Martynowska poinformowała też opinię publiczną, do jakich patologii dochodzi w służbie zdrowia w związku z koronawirusem. Podkreśliła, że największym zagrożeniem dla ludzi jest przymusowa kwarantanna, szczepionka nie jest potrzebna, a noszenie maseczek nie ma sensu.
Mocno skrytykowała rząd za decyzje dotyczące epidemii i wskazała, że źródłem koronawirusowej paniki jest ludzka głupota.

Nie ulega wątpliwości, że ludzie na całym świecie zostali zastraszeni przy pomocy rzekomo śmiertelnego, a w rzeczywistości mało groźnego wirusa. Nie ulega też wątpliwości, że wprowadzone obostrzenia nijak mają się do zagrożenia. Podczas wieców wyborczych koronawirus był nieszkodliwy, a dwa tygodnie po wyborach jest zabójcą? Bez żartów.
Dr Martynowska powiedziała, że „król jest nagi” i ośmieszyła decydentów terroryzujących społeczeństwo. I to jest prawdziwa przyczyna jej ukarania. Lekarze, którzy podpisali się pod postanowieniem Okręgowego Sądu Lekarskiego, powinni ze wstydu zapaść się pod ziemię.
Zobacz: Dr Martynowska: „Nie mamy do czynienia z pandemią, ale z obłędem”. Izba Lekarska wszczyna postępowanie!
Źródło informacji: YouTube, Facebook
http://www.bibula.com

W oryginalnym artykule możemy zapoznać się z uzasadnieniem Okręgowego Sądu Lekarskiego, zawieszającego uczciwą lekarkę w prawach wykonywania zawodu… jeśli kogoś interesuje przebijanie się przez bełkot i łgarstwa.
Admin
Marcin_od_sw.Jerzego
ach, jaka to bedzie ulga, gdy wreszcie drogi towarzysz Gates przybedzie do nas ze szczepionka na strasznego wirusa Covid! Juz sie po prostu nie moge doczekac.
Weronika-S.
Pierwsi pewnie po nią wyciągną rękę ci zamaskowani z pierwszych ławek w kościele, może nawet zachęceni przez proboszczów, Jeszcze raz powtórzę, to horror...
Doktor wiee
Najpierw trzeba nastraszyć ludzi a potem upodlić noszeniem maseczek .Przy okazji obudziło się setki Judaszy którzy donoszą władzom na tych którzy nie dali sie jeszcze zniewolić i ogłupić do reszty.
scythia
Ja swoje sytuacje w komunikacji miejskiej opisałem kilka dni temu. Szuj i pożytecznych idiotów jest ci u nas dostatek.
Posoborowe absurdy
" Maseczkowe kontrole"to jest STRASZENIE I TYLE. Sanepid nie kontroluje klientów w sklepie, ale sklepikarzy i ich pracowników.
Nawet, gdy tak będzie, że Policja i Sanepid wpadną do sklepu i będą zmuszać do przyjmowania mandatu to NIE PRZYJMOWAĆ. Niech sprawa trafi do Sądu.
Minister swoje a USTAWA RM swoje. Pisze wyraźnie w ustawie z 19.06.2020 r. - & 19 - pkt3/3 kto nie musi nosić maseczki. Nie …More
" Maseczkowe kontrole"to jest STRASZENIE I TYLE. Sanepid nie kontroluje klientów w sklepie, ale sklepikarzy i ich pracowników.
Nawet, gdy tak będzie, że Policja i Sanepid wpadną do sklepu i będą zmuszać do przyjmowania mandatu to NIE PRZYJMOWAĆ. Niech sprawa trafi do Sądu.
Minister swoje a USTAWA RM swoje. Pisze wyraźnie w ustawie z 19.06.2020 r. - & 19 - pkt3/3 kto nie musi nosić maseczki. Nie trzeba pokazywać żadnego oświadczenia
Naucz mnie pokory
Trzeba w końcu przegonić masonerię z naszego kraju- to wtedy skończy się epidemia zastraszania ludzi,niszczenie społeczeństwa,likwidacja miejsc pracy,mordowanie nienarodzonych,profanacje w kościołach, maskowy cyrk-skończy się epidemiczne oszustwo!
trio plus
Kto zaprosił masonerię do kraju, tę którą wywalił Dmowski, no kto? Ten którego imieniem nazywają teraz ulice.
Marcin_od_sw.Jerzego
tak jest! Raz na zawsze zakazac w konstytucji wszelkich tajnych organizacji! Tajne stowarzyszenia musza zostac wytepione! Albo my, albo oni.
Weronika-S.
Zakaz normalnego oddychania to horror jakiego świat dotychczas nie znał, ale poznaje, co budzi skojarzenie ze słowami z Księgi Daniela o wielkim ucisku, cytat: ,,wtedy nastąpi okres ucisku, jakiego nie było odkąd narody powstały, aż do chwili obecnej,, z Ks. Daniela 12/1. Ewangelie zapowiadają, że ,,po owych dniach ucisku,, nastąpi drugie przyjście Chrystusa. Czyżby decyzje Szumowskiego były …More
Zakaz normalnego oddychania to horror jakiego świat dotychczas nie znał, ale poznaje, co budzi skojarzenie ze słowami z Księgi Daniela o wielkim ucisku, cytat: ,,wtedy nastąpi okres ucisku, jakiego nie było odkąd narody powstały, aż do chwili obecnej,, z Ks. Daniela 12/1. Ewangelie zapowiadają, że ,,po owych dniach ucisku,, nastąpi drugie przyjście Chrystusa. Czyżby decyzje Szumowskiego były znakiem, a znaki Chrystus nakazał badać.
trio plus
Proszę o sprawdzanie tego pana na zdjęciu. On nie nosi maseczki bo nie ma objawów.