pl.news
63.3K

Nieuczciwy Watykan szykuje się do kolejnego ataku na katolicką moralność

Zaplanowane przez Watykan na dni 22-26 czerwca Światowe Spotkanie Rodzin wprowadzi ideę "rodziny Amoris Laetitia,", czyli, innymi słowy, koncepcję cudzołóstwa i homoseksualizmu.

Podczas konferencji prasowej z 31 maja (film poniżej) Giuseppe Rusconi, dziennikarz portalu RossoPorpora.org, spytał, czy propagandowy zwrot "tęczowe rodziny" zostanie zaakceptowany oraz czy homoseksualne flagi będą wyeksponowane w trakcie spotkania.

Gabriella Gambino, podsekretarz Dykasterii ds. Świeckich, udzieliła wymijającej odpowiedzi, mówiąc, że spotkanie jest poświęcone "Rodzinie Amoris Laetitia", a jego motywem przewodnim będzie promowanie "prawdziwie wspierającego" pastorskiego podejścia do "wszystkich", przy czym zwrot "wszyscy" odnosi się do wszelkiej maści złoczyńców i jednocześnie wyklucza każdego katolika.

Ponadto, Gambino wspomniała o "postawie [fałszywej] łaski", stwierdzając, że "nie ma gotowych rozwiązań dla wszystkich sytuacji", co oznacza, że niemoralne zachowanie stanie się regułą.

Według interpretacji LaNuovaBq.it urzędowa wypowiedź Gambino oznacza, że spotkanie skupi się wokół promowania homoseksualizmu - jednakże portal zachowuje zimną krew, stwierdzając - "na chwilę obecną nie możemy mówić wszystkiego otwarcie, aby nie wywoływać impulsywnych reakcji".

#newsUtmlhxvnwb

03:18
Tymoteusz
"Rodzina Amoris Laetitia".
Rodzina szatana z jego istotnym pomocnikiem Jorge Bergoglio...More
"Rodzina Amoris Laetitia".

Rodzina szatana z jego istotnym pomocnikiem Jorge Bergoglio...
wacula25wp.pl
A czy w prowadzi Na razie poczekajmy
starski
Proste - "rodzina amoris letitia" nie jest rodziną katolicką, Watykan nie reprezentuje Kościoła Katolickiego założonego przez Jezusa Chrystusa i głosi "inną ewangelię".
Neo Kowalski
Jasno było zapowiedziane zaakceptują grzech i będą Was do tego samego zmuszać! A wielu pozwoli się zwieść fałszywie pojętej miłości i dobru. Moje drogi z 'kościołem bergoliańskim' rozeszły się już dawno. W tych czasach mamy pozostać wierni Bogu i jego Ewangelii, 'i dopóki się da' korzystać ze Mszy Świętej i Sakramentów.