Clicks27
uk.news

Неусвідомлене визнання: куріальні єпископи вважають методи Другого Ватиканського Собору "суїцидом"

Під час самоізоляції і карантину, прихильник геїв, єпископ Маріо Греч, який зайняв пост Генерального секретаря Синоду єпископів, відкрив для себе протестантизм третього класу.

14 жовтня він розповів LaCiviltaCattolica.com, що ми повинні перестати концентруватися на священиках. Ми повинні думати про мирські міністерства, споглядання і "інші способи" пізнання Господа. Він каже про молитву і Біблію, незважаючи на те, що практично нічого не знає про них.

Греч настільки вражений своїми псевдо-протестантськими відкриттями, що назвав їх "новим баченням, можливо, новою теологією і новим міністерством".

Він вважає, що повернення "до звичайних пасторальних моделей, які ми використовували раніше" після закінчення епідемії, стане "суїцидом". Не можна підібрати кращих слів для опису Другого Ватиканського Собору, але, як казав Каяфа: "він не сказав сам від себе" (Іван 11:51).

Греч хоче "винести ризницю зі стін церкви" і "перетворити госпіталі в нові собори", що часто можна почути від екзотичних священиків.

Він вважає "цікавим" той факт, що віруючі скаржаться на неможливість отримання Святого Причастя і проведення похорону в церкві, але не багато хто з них подумали про те, "як підтримати зв'язок з Гоподом, як слухати і нести Слово Боже, а також як жити поза церковної служби".

Іншими словами, ті католики, які оплачують життя духовенства, включаючи Гречка, є, на його думку, лукавими брехунами.

#newsNgnpzyqilx