Orędzia
878

Carbonia, 17 kwietnia 2021, 17:32 - Święty Archanioł Michał wyciąga miecz! Jest gotów interweniować u boku Najświętszej Maryi Panny.

Bóg Ojciec: Umiłowane dzieci, Bóg Ojciec, Wszechmogący Jahwe, przybywa zgromić tę kapryśną ludzką rasę, która nie chce pokutować na Jego wołanie o miłość.

Zwróćcie swoje serce do mnie, wy, niewierzący, pokażcie swoją pokorę przed waszym Bogiem Stwórcą, skierujcie wzrok ku Najwyższemu, proroczy dzień jest przed wami. Nie będziesz w stanie znieść tego, co ma nadejść, jeśli nie zostaniesz nawrócony ... teraz, zanim to się stanie.

Moje dzieci, odwieczny Bóg miłości woła was raz po raz do pokuty; nie bądźcie głupi, ale pragnijcie żyć wiecznie w błogości nieba. Nie bądźcie odważni, ludzie, demoniczna fala was przytłacza. Jeśli nie zostaniecie nawróceni, wkrótce możecie zostać pociągnięci do piekła.

Wzywam was, o niewierna ludzkości, szybko pokutujcie! Z powodu mojej miłości do Ciebie, o ludzka istocie, wciąż padam na twarz, by wzywać Cię z powrotem do zbawienia. Moje dzieci, nie możecie jeszcze tego zrozumieć, ale wkrótce nie będziecie już wiedzieć, gdzie się schować w obliczu tego, co ma nadejść.

Wsłuchaj się w wołanie miłości Tego, który tak bardzo cię kocha i chce dać ci życie w sobie; nie bądźcie głupcami, wasze nastroje wkrótce zmienią się we łzy i ból z powodu tego, co ma nadejść.

Święty Archanioł Michał wyciąga swój miecz, jest gotów interweniować u boku Najświętszej Maryi Panny, aby poprowadzić małą resztkę, która wierna Bożej miłości z niecierpliwością czeka na Jego Boską interwencję, aby stawić czoła ostatecznemu wyzwaniu przeciwko szatanowi.

Nadeszła godzina, Moje dzieci ... nadszedł czas na prawdziwą pokutę! Ostrzegam mój lud: bądźcie gotowi, wołanie przyjdzie z nieba, to gniew Boży upadnie na tę ludzkość, która sprzeciwiła się swojemu Stwórcy, która wybrała sobie innego Boga: wieczną śmierć.

Bębny pogrzebowe rozbrzmiewają ... ta stara historia się skończy i weźmie ze sobą klątwę szatana! Uważajcie, ludzie, śmierć jest już przed wami i przytulacie ją ... nie wiedząc, co was spotka! Miejcie teraz odwagę wyjść z kręgu Szatana!

Krzycz do Mnie, że pragniesz wrócić do Mnie, aby być zbawionym; proś mnie o przebaczenie ze skruszonym sercem, a ja, widząc twoją szczerość, uwolnię cię i wezmę w swoje ramiona.

Kocham Cię! Ratujcie się, moje dzieci, bądźcie zbawieni. Możesz zostać zbawiony tylko wtedy, gdy zdecydujesz się w swojej wolnej woli wybrać Mnie zamiast szatana. Czekam na Ciebie z gorącą miłością. Bóg Ojciec, Wszechmocny Jahwe.