Prawdziwy program stojący za szalonym pędem, aby każde dziecko na planecie zostało zaszczepione

Nowym system technokratycznych bestii ... Ponad 1000 badań i / lub raportów naukowych na temat niebezpieczeństw związanych z zastrzykami Covid...
Gavi Vaccine Alliance Billa Gatesa w 2018 roku opublikował artykuł na temat swojego programu INFUSE, który powinien być obowiązkową lekturą dla każdego rodzica małych dzieci.
Ten dokument gwarantuje zatrzymanie każdego rodzica, który rozważa skorzystanie z porady dr Anthony Fauci, pielęgniarki lokalnej szkoły publicznej lub pediatry zgodnego z rządem, który nalega, aby zaszczepić swojemu dziecku. Opublikowany ponad rok przed tym, jak ktokolwiek słyszał o Covid-19, dokument wyjaśnia, dlaczego Fauci, Gates i skorumpowany rząd USA tak bardzo chcą wprowadzić te „szczepionki” w ciała coraz młodszych ludzi.

Fauci, wieloletni współpracownik Gatesa, który zasiada w Radzie Liderów Współpracy Dekady Szczepionek miliarderów , zaczął rok temu, skupiając się na zaszczepianiu osób w wieku 65 lat i starszych nowymi i wysoce eksperymentalnymi „szczepionkami przeciw Covidowi” opartymi na genach. Teraz naciska na 5-latki, jednocześnie sugerując, że chciałby, aby zostały podane niemowlętom i małym dzieciom do wiosny 2022 roku. Sojusz Gavi, który otrzymał 1,16 miliarda dolarów od podatników, który otrzymał pod administracją byłego prezydenta Trumpa , współpracuje ze Światowym Forum Ekonomicznym, Organizacją Narodów Zjednoczonych, Fundacją Gatesa i innymi globalistycznymi organizacjami, aby opowiadać się za stworzeniem zarejestrowanego, weryfikowalnego, cyfrowego Identyfikator dla każdego dziecka na świecie. Ten identyfikator będzie powiązany ze stanem szczepienia każdego dziecka.

5-stronicowy artykuł Gavi na temat INFUSE stwierdza, co następuje [zobacz pełny dokument PDF poniżej]:
„Wyobraź sobie przyszłość, w której wszystkie dzieci będą miały dostęp do "ratujących" życie szczepionek, bez względu na to, gdzie mieszkają – przyszłość, w której rodzice i pracownicy służby zdrowia zapewnią sobie terminowe szczepienia, przyszłość, w której mają własną, przechowywaną cyfrowo dokumentację medyczną, której nie można zgubić lub skradzione, przyszłość, w której, niezależnie od płci, sytuacji ekonomicznej czy społecznej, zapis ten pozwala każdemu dziecku (i rodzicom) mieć dostęp do konta bankowego, chodzić do szkoły, korzystać z usług i ostatecznie budować "dostatnie" życie. Ta przyszłość jest możliwa już dziś. Dzięki najnowszym postępom w technologiach cyfrowych, które umożliwiają skuteczniejsze sposoby rejestrowania, identyfikacji urodzeń oraz wystawiania dowodu tożsamości i uwierzytelniania w celu uzyskania dostępu do usług – jesteśmy na krawędzi budowania zdrowszej i dostatniej przyszłości dla najsłabszych dzieci na świecie. ” 2018-infuse-call-for-innovation-1 Pobierz

Nie dajcie się zmylić fragmentem o „budowanie zdrowszej i bardziej dostatniej przyszłości”. To tylko dekoracja okienna. To wszystko dotyczy zbierania danych i nie ma nic wspólnego ze zdrowiem. Prawdziwym celem historycznego, bezprecedensowego nacisku na szczepienie bardzo młodych, nawet przeciwko chorobom takim jak Covid, które nie stanowią dla nich zagrożenia, jest wciągnięcie obecnego pokolenia dzieci do rozkwitającego globalnego systemu tożsamości cyfrowej. Kiedy dorosną, będą tak przyzwyczajeni do bycia śledzonymi i monitorowanymi, że większość z nich nie będzie nawet w stanie zrozumieć ostrzeżeń z przeszłości o utracie prywatności. Będą uwarunkowane, by czuć się komfortowo z tym, co wcześniejsze pokolenia uważały za zdławienie technokratycznej kontroli nad swoim życiem. Ciekawi cię "bezpieczeństwo i skuteczność" zastrzyków Covid dla dzieci i nastolatków? Obejrzyj 15-minutowy wywiad wideo z pediatrą dr Angeliną Farellą .
Gavi opisuje globalny system identyfikacji, który, jak sam przyznaje, będzie zawierał informacje umożliwiające identyfikację osoby o wykształceniu, historii zdrowia, dokumentacji finansowej i aktywności zakupowej każdej osoby.

„W 2018 roku, za pośrednictwem INFUSE, Gavi wzywa do innowacji, które wykorzystują nowe technologie do modernizacji procesu identyfikacji i rejestracji dzieci , które najbardziej potrzebują szczepionek ratujących życie”.

Powyższe stwierdzenie jest zgodne z Celem Zrównoważonego Rozwoju ONZ 16.9, który wzywa do cyfrowej tożsamości prawnej dla wszystkich ludzi na całym świecie, w tym do rejestracji urodzeń , do 2030 r. Wymaga to gromadzenia danych biometrycznych na temat każdej osoby i przechowywania ich na zawsze w chmurze.

Gavi odnosi się do wykorzystania nowych technologii .
W pewnym momencie prawdopodobnie będzie to obejmować podskórne szczepionki z kropki kwantowej, które można dostarczyć za pomocą technologii finansowanej przez Gatesa, opracowanej w Massachusetts Institute of Technology. Technologia ta umożliwia przechowywanie informacji medycznych pod skórą za pomocą mikroigieł. Tatuaż z niewidzialnego atramentu zawiera kropki kwantowe nie większe niż kilka nanometrów, które tworzą kod QR, widoczny tylko po oświetleniu światłem podczerwonym z aplikacji na telefon komórkowy.

Według Free West Media w grudniu 2019 r .:
„Robert S. Langer i jego zespół z MIT opracowali i opatentowali technikę, dzięki której plastry przezskórne mogą być używane do oznaczania ludzi niewidzialnym atramentem w celu podskórnego przechowywania informacji medycznych i innych . Badania zostały sfinansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów oraz Instytut Kocha dla Integracyjnych Badań nad Rakiem”. [Podkreślenie dodane]

Ta technologia to znacznie więcej niż szczepienia. Jest to sposób na cyfrowe oznaczenie każdego człowieka i opracowanie kompleksowego magazynu danych osobowych, które będzie towarzyszyć każdej osobie od kołyski do grobu, przy czym żaden z nich nie jest wolny od wścibskich oczu Wielkiego Rządu i jego partnerów korporacyjnych.


Ale nie wierz temu reporterowi na słowo.
W sekcji „ DOSTĘP DO INNYCH USŁUG ”, na poniższym wykresie, Gavi ujawnia prawdziwy powód, dla którego tak bardzo zależy jej na dostarczeniu dziesiątek szczepionek w ramiona dzieci, nastolatków i młodych dorosłych.

W nowym systemie technokratycznych bestii, informacja reprezentuje moc, sposób, w jaki kiedyś działa i czołgi rzutowały w moc w erze przedcyfrowej. Po prostu plany Gatesa, aby cyfrowo „rejestrować” nasze niemowlęta, małe dzieci i nastolatki, stanowią furtkę dla globalistycznych drapieżników do sprawowania pełnej dominacji nad każdym aspektem ich przyszłego dorosłego życia. Dodaj do mieszanki zawartość genetycznie modyfikujących zastrzyków mRNA, a ostatecznym celem wydaje się nie tylko sprawowanie większej kontroli nad następnym pokoleniem, ale także uczynienie ich mniej ludzkimi. Gavi beztrosko opisuje dalekosiężne macki nowego globalnego systemu identyfikacji, który buduje we współpracy z Gatesem, Światowym Forum Ekonomicznym, Fundacją Rockefellera i wieloma innymi globalistycznymi potęgami w następujący sposób:

„W miarę jak dziecko rośnie, cyfrowa karta zdrowia dziecka może być wykorzystywana do uzyskiwania dostępu do usług drugorzędnych, takich jak szkoła podstawowa lub usługi finansowe, służąc jako podstawa szeroko rozpoznawanej tożsamości cyfrowej”.

Ten system będzie ostatecznie wymagany do uczestnictwa w każdym aspekcie społeczeństwa – zdrowiu, edukacji, bankowości, uprawnieniach do prowadzenia pojazdów, kupowaniu i sprzedawaniu – wszystko opakowane w jedną zintegrowaną, zglobalizowaną cyfrową kartę identyfikacyjną, która pozwala drapieżnym technokratom zbierać dowolne dane, ścieżka życia.Jeśli odpowiednio upoważnieni interesariusze nie lubią tego, co widzą — jeśli twoja ocena kredytowa w mediach społecznościowych jest zbyt niska — mogą „zaprogramować” twoje konto bankowe, aby odciąć ci dostęp do nowych cyfrowych pieniędzy lub ograniczyć dostępność twoich pieniędzy do określonych miejsc i czasy. Nic dziwnego, że Gavi jest również powiązany z inną globalistyczną inicjatywą finansowaną przez Gatesa – Sojuszem ID2020 który zalicza się do „globalnych partnerów” Fundacji Rockefellera, Microsoftu i Accenture. W podsekcji 5-stronicowego artykułu zatytułowanego „SZANSA” Gavi stwierdza:
„Zgodnie z ID2020 Alliance – partnerstwem publiczno-prywatnym, które obejmuje Gavi – korzystanie z cyfrowych kart zdrowia dla dzieci może bezpośrednio poprawić wskaźniki zasięgu, zapewniając weryfikowalną, dokładną dokumentację i zachęcając rodziców do przyprowadzenia dzieci po kolejną dawkę. Z perspektywy rodziców rejestry cyfrowe mogą ułatwić śledzenie szczepionek dziecka i wyeliminować zbędną papierkową robotę. A gdy dzieci dorastają, ich cyfrowa karta zdrowia może być wykorzystana do uzyskania dostępu do usług drugorzędnych, takich jak szkoła podstawowa, lub ułatwienia procesu uzyskiwania alternatywnych danych uwierzytelniających. W rzeczywistości cyfrowa karta zdrowia mogłaby, w zależności od potrzeb i gotowości kraju, potencjalnie stać się pierwszym krokiem do ustanowienia legalnej, powszechnie uznawanej tożsamości”.

Wpływ tej technologii na społeczeństwo będzie mrożący krew w żyłach. A technokraci z Gavi nie wyobrażają sobie, żeby jakiekolwiek dziecko miało wyjść z tego. Powyższy wykres przedstawia, dość złowrogim tonem, że żadne dziecko nie umknie technokratycznej tyranii, gdy stwierdza:

„Na wszystkich etapach łańcucha wartości szczepień wymagane są innowacyjne technologie cyfrowe, aby zapewnić dotarcie do każdego dziecka ze wszystkimi zalecanymi szczepionkami”.

Gavi chwali się, że „zapobiegł ponad 13 milionom zgonów na całym świecie, zapewniając szczepienia dzieciom w biednych krajach. To, czego nie znajdziesz w żadnym z jego dokumentów, to fakt, że największy prywatny sponsor, Bill Gates, również zabił, wysterylizował i trwale zranił dziesiątki tysięcy dzieci w Indiach i innych krajach swoimi eksperymentalnymi zastrzykami.
Nadszedł czas, aby amerykańscy politycy, zarówno Republikanie, jak i Demokraci, zaczęli być pociągani do odpowiedzialności za finansowanie globalistycznych, drapieżnych organizacji, takich jak Gavi, z miliardami dolarów amerykańskich podatków. Nawet jeśli wierzysz, że wyświadczamy dzieciom przysługę, stale zwiększając liczbę szczepionek wpompowywanych w ich małe ciała, jak usprawiedliwiasz używanie stale rosnącego harmonogramu szczepień jako bramy do stworzenia globalnej, cyfrowej tożsamości dla wszystkich ludzi?

LeoHohmann.com to niezależna strona internetowa oparta na badaniach, która jest w 100% obsługiwana przez czytelników... leohohmann.com/…et-injected-against-a-virus-that-wont-affect-them/

Ponad 1000 badań i / lub raportów naukowych na temat niebezpieczeństw związanych z zastrzykami Covid

Ile jeszcze testów potrzebujesz? Oto lista ponad 1000 badań naukowych, referencji i raportów łączących zastrzyki COVID z setkami działań niepożądanych i zgonów, krzepliwości krwi, zapalenia mięśnia sercowego, zapalenia osierdzia, zakrzepicy, małopłytkowości, anafilaksji, porażenia Bella, Guillain-Barre itp.

Zakrzepica żył mózgowych po szczepieniu COVID-19 w Wielkiej Brytanii: wieloośrodkowe badanie kohortowe: www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)01608-1/fulltext

Indukowana szczepionką immunologiczna małopłytkowość zakrzepowa z rozsianym wykrzepianiem wewnątrznaczyniowym i zgonem po szczepieniu ChAdOx1 nCoV-19: sciencedirect.com/science/article/pii/S1052305721003414

Śmiertelny krwotok mózgowy po szczepionce COVID-19: nih.gov/33928772/

Zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu mRNA przeciwko SARS-CoV-2, seria przypadków: sciencedirect.com/science/article/pii/S2666602221000409

Trzy przypadki ostrej żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej u kobiet po szczepieniu przeciwko COVID-19: sciencedirect.com/science/article/pii/S2213333X21003929

Ostra zakrzepica po szczepieniu przeciwko COVID-19: sciencedirect.com/science/article/pii/S1936879821003988

Opisy przypadków w USA zakrzepicy zatok żylnych mózgu z małopłytkowością po szczepieniu Ad26.COV2.S (przeciwko Covid-19), od 2 marca do 21 kwietnia 2020 r.: nih.gov/33929487/

Zakrzepica żyły zwrotnej związana ze szczepionką ChAdOx1 nCov-19: thelancet.com/…als/langas/article/PIIS2468-1253(21)00197-7/fullte xt

Postępowanie w przypadku zakrzepicy żył mózgowych i trzewnych związanej z małopłytkowością u osób wcześniej zaszczepionych szczepionką Vaxzevria (AstraZeneca): stanowisko Włoskiego Towarzystwa Badań Hemostazy i Zakrzepicy (SISET): nih.gov/33871350/

Indukowana szczepionką immunologiczna małopłytkowość zakrzepowa i zakrzepica zatok żylnych mózgu po szczepieniu COVID-19; przegląd systematyczny: sciencedirect.com/science/article/pii/S0022510X21003014

Zakrzepica z zespołem małopłytkowości związana ze szczepionkami COVID-19: sciencedirect.com/science/article/pii/S0735675721004381

Zakrzepica i trombocytopenia wywołane szczepionką Covid-19: komentarz do ważnego i praktycznego dylematu klinicznego: sciencedirect.com/science/article/pii/S0033062021000505

Zakrzepica z zespołem małopłytkowości związana ze szczepionkami wektorowymi przeciwko COVID-19: sciencedirect.com/science/article/pii/S0953620521001904

Zakrzepowa małopłytkowość immunologiczna wywołana szczepionką COVID-19: pojawiająca się przyczyna zakrzepicy żył trzewnych: sciencedirect.com/science/article/pii/S1665268121000557

Rola płytek krwi w koagulopatii związanej z COVID-19 i wywołanej szczepionką immunozakrzepowej małopłytkowości immunologicznej (covid): sciencedirect.com/science/article/pii/S1050173821000967

Korzenie autoimmunizacji zdarzeń zakrzepowych po szczepieniu COVID-19: sciencedirect.com/science/article/pii/S1568997221002160

Zakrzepica zatok żylnych mózgu po szczepieniu: doświadczenia z Wielkiej Brytanii: www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)01788-8/fulltext

Zakrzepowa małopłytkowość immunologiczna wywołana szczepionką SARS-CoV-2: nejm.org/action/cookieAbsent

Zapalenie mięśnia sercowego po immunizacji szczepionkami COVID-19 mRNA u członków armii amerykańskiej. Artykuł informuje, że u „23 pacjentów płci męskiej, w tym 22 zdrowych wcześniej członków wojska, zapalenie mięśnia sercowego wykryto w ciągu 4 dni po otrzymaniu szczepionki”: jamanetwork.com/journals/jamacardiology/fullarticle/2781601

Zakrzepica i małopłytkowość po szczepieniu ChAdOx1 nCoV-19: https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2104882?query=recirc_curatedRelated_article

Związek zapalenia mięśnia sercowego ze szczepionką BNT162b2 messenger RNA COVID-19 w serii przypadków dzieci: nih.gov/34374740/

Zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia po szczepieniu przeciwko Covid-19: jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2782900 Mfx7N6RbPK6bYUZ1y8xPnnCK9K5iZYlcEzhX8t68syO5

Małopłytkowość zakrzepowa po szczepieniu ChAdOx1 nCov-19: https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2104840?query=recirc_curatedRelated_article

Wyniki sekcji zwłok w małopłytkowości zakrzepowej wywołanej szczepionką (covid-19): translate.goog/article/view/haematol.2021.279075

Patologiczne przeciwciała przeciwko czynnikowi płytkowemu 4 po szczepieniu ChAdOx1 nCoV-19. W tym artykule czytamy: „W przypadku braku wcześniejszych schorzeń prozakrzepowych, 22 pacjentów miało ostrą małopłytkowość i zakrzepicę, głównie zakrzepicę żył mózgowych, a 1 pacjent miał izolowaną małopłytkowość i fenotyp krwotoczny”: nejm.org/action/cookieAbsent

Małopłytkowość, w tym małopłytkowość immunologiczna po otrzymaniu szczepionek mRNA COVID-19 zgłoszonych do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionki (VAERS): sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X21005247

Ostre objawowe zapalenie mięśnia sercowego u siedmiu nastolatków po szczepieniu Pfizer-BioNTech COVID-19: https://pediatrics.aappublications.org/content/early/2021/06/04/peds.2021-052478

Afazja siedem dni po drugiej dawce szczepionki opartej na mRNA SARS-CoV-2. MRI mózgu ujawniło krwotok śródmózgowy (ICBH) w lewym płacie skroniowym u 52-letniego mężczyzny. sciencedirect.com/science/article/pii/S2589238X21000292

Porównanie epizodów zakrzepowych wywołanych szczepionką między szczepionkami ChAdOx1 nCoV-19 i Ad26.COV.2.S: sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0896841121000895

Hipoteza przypadków zakrzepicy z zespołem małopłytkowości po szczepieniu SARS-CoV-2: sciencedirect.com/science/article/pii/S0049384821003315

Zakrzepy krwi i epizody krwawienia po szczepieniu BNT162b2 i ChAdOx1 nCoV-19: analiza danych europejskich: sciencedirect.com/science/article/pii/S0896841121000937

Zakrzepica żył mózgowych po szczepionce BNT162b2 mRNA SARS-CoV-2: sciencedirect.com/science/article/pii/S1052305721003098

Pierwotna niewydolność nadnerczy związana z zakrzepową małopłytkowością immunologiczną wywołaną przez szczepionkę Oxford-AstraZeneca ChAdOx1 nCoV-19 (VITT): sciencedirect.com/science/article/pii/S0953620521002363

Zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia po szczepieniu mRNA COVID-19: praktyczne względy dla opiekunów: sciencedirect.com/science/article/pii/S0828282X21006243

„Zakrzepica żyły zwrotnej występująca po pierwszej dawce szczepionki SARS-CoV-2 mRNA u pacjenta z zespołem antyfosfolipidowym”: sciencedirect.com/science/article/pii/S2666572721000389

Wczesne wyniki leczenia biwalirudyną w małopłytkowości zakrzepowej i zakrzepicy zatok żylnych mózgu po szczepieniu Ad26.COV2.S: sciencedirect.com/science/article/pii/S0196064421003425

Zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia i kardiomiopatia po szczepieniu COVID-19: sciencedirect.com/science/article/pii/S1443950621011562

Mechanizmy immunozakrzepicy w małopłytkowości zakrzepowej wywołanej szczepionką (VITT) w porównaniu z naturalną infekcją SARS-CoV-2: sciencedirect.com/science/article/pii/S0896841121000706

Prozakrzepowa małopłytkowość immunologiczna po szczepieniu COVID-19: sciencedirect.com/science/article/pii/S0006497121009411

Małopłytkowość zakrzepowa wywołana szczepionką: ciemny rozdział historii sukcesu: sciencedirect.com/science/article/pii/S2589936821000256

Zakrzepica zatok żylnych mózgu, ujemna dla przeciwciał anty-PF4 bez małopłytkowości po szczepieniu szczepionką COVID-19 u starszego mężczyzny z Indii bez współistniejącej choroby, leczonego konwencjonalną antykoagulacją opartą na heparynie i warfarynie: sciencedirect.com/science/article/pii/S1871402121002046

Zakrzepica po szczepieniu COVID-19: możliwy link do ścieżek ACE: sciencedirect.com/science/article/pii/S0049384821004369

Zakrzepica zatok żylnych mózgu w populacji USA po szczepieniu SARS-CoV-2 adenowirusem i po COVID-19: sciencedirect.com/science/article/pii/S0735109721051949

Rzadki przypadek azjatyckiego mężczyzny w średnim wieku z zakrzepicą żył mózgowych po szczepieniu AstraZeneca COVID-19: sciencedirect.com/science/article/pii/S0735675721005714

Zakrzepica zatok żylnych mózgu i małopłytkowość po szczepieniu COVID-19: doniesienie o dwóch przypadkach w Wielkiej Brytanii: sciencedirect.com/science/article/pii/S088915912100163X

Immunologiczna plamica małopłytkowa po szczepieniu szczepionką COVID-19 (ChAdOx1 nCov-19): sciencedirect.com/science/article/pii/S0006497121013963 .

Przeciwciała antyfosfolipidowe i ryzyko trombofilii po szczepieniu COVID-19: słoma, która łamie grzbiet wielbłąda?: https://docs.google.com/document/d/1XzajasO8VMMnC3CdxSBKks1o7kiOLXFQ

Małopłytkowość zakrzepowa wywołana szczepionką, rzadki, ale poważny przypadek przyjacielskiego ognia w walce z pandemią COVID-19: Jaka patogeneza?: sciencedirect.com/science/article/pii/S0953620521002314

Zalecenia diagnostyczno-terapeutyczne doraźnej grupy roboczej ekspertów FACME ds. leczenia zakrzepicy żył mózgu związanej ze szczepieniem COVID-19: sciencedirect.com/science/article/pii/S0213485321000839

Małopłytkowość i zakrzepica zatok żylnych wewnątrzczaszkowych po ekspozycji na „szczepionkę AstraZeneca COVID-19”: nih.gov/33918932/

Małopłytkowość po szczepieniu Pfizer i Moderna SARS-CoV-2: nih.gov/33606296/

Ciężka i oporna małopłytkowość immunologiczna występująca po szczepieniu SARS-CoV-2: nih.gov/33854395/

Wysypka purpurowa i małopłytkowość po szczepionce mRNA-1273 (nowoczesnej) COVID-19: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7996471/

Szczepienie COVID-19: informacja o występowaniu zakrzepicy tętniczej i żylnej na podstawie danych z VigiBase: nih.gov/33863748/

Zakrzepica żył mózgowych związana ze szczepionką Covid-19 w Niemczech: translate.goog/doi/10.1002/ana.26172?_x_tr_sl=es&_x_tr_tl=pl&_x_t

Zakrzepica żył mózgowych po szczepieniu mRNA BNT162b2 BNT162b2 przeciwko SARS-CoV-2: zdarzenie dotyczące czarnego łabędzia: nih.gov/34133027/

Znaczenie rozpoznania zakrzepicy żył mózgu po szczepieniu przeciwko COVID-19: nih.gov/34001390/

Zakrzepica z małopłytkowością po szczepionce informacyjnego RNA -1273: nih.gov/34181446/

Zakrzepy i krwawienie po szczepieniu BNT162b2 i ChAdOx1 nCoV-19: analiza danych europejskich: nih.gov/34174723/

Pierwsza dawka szczepionek ChAdOx1 i BNT162b2 COVID-19 oraz zdarzenia małopłytkowości, zakrzepicy i krwotoku w Szkocji: translate.goog/articles/s41591-021-01408-4

Zaostrzenie małopłytkowości immunologicznej po szczepieniu COVID-19: nih.gov/34075578/

Pierwsze doniesienie o epizodzie de novo iTTP związanym ze szczepionką anty-COVID-19 opartą na mRNA COVID-19: nih.gov/34105244/

Testy immunologiczne PF4 w małopłytkowości zakrzepowej wywołanej szczepionką: nejm.org/action/cookieAbsent

Epitopy przeciwciał w małopłytkowości zakrzepowej immunologicznej wywołanej szczepionką: translate.goog/articles/s41586-021-03744-4

Częstotliwość dodatnich testów na przeciwciała anty-PF4 / przeciwciała polianionowe po szczepieniu COVID-19 ChAdOx1 nCoV-19 i BNT162b2: ashpublications.org/…/Frequency-of-positive-anti-PF4-polyanion-antibody ositive anty-PF4-polianion-przeciwciało? Redirectedfrom = pełny

Zapalenie mięśnia sercowego ze szczepionkami COVID-19 mRNA: https://www.ahajournals.org/doi/pdf/10.1161/CIRCULATIONAHA.121.056135

Zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia po szczepieniu COVID-19: jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2782900

Zapalenie mięśnia sercowego czasowo związane ze szczepieniem COVID-19: https://www.ahajournals.org/doi/pdf/10.1161/CIRCULATIONAHA.121.055891 .

Szczepienia przeciwko COVID-19 związane z zapaleniem mięśnia sercowego u młodzieży: https://pediatrics.aappublications.org/content/pediatrics/early/2021/08/12/peds.2021-053427.full.pdf

Ostre zapalenie mięśnia sercowego po podaniu szczepionki BNT162b2 przeciwko COVID-19: nih.gov/33994339/

Związek czasowy między szczepionką COVID-19 Ad26.COV2.S a ostrym zapaleniem mięśnia sercowego: opis przypadku i przegląd literatury: sciencedirect.com/science/article/pii/S1553838921005789

Zapalenie mięśnia sercowego wywołane szczepionką COVID-19: opis przypadku z przeglądem literatury: sciencedirect.com/science/article/pii/S1871402121002253

Potencjalny związek między szczepionką COVID-19 a zapaleniem mięśnia sercowego: wyniki kliniczne i CMR: sciencedirect.com/science/article/pii/S1936878X2100485X

Nawrót ostrego zapalenia mięśnia sercowego czasowo związany z otrzymaniem szczepionki przeciwko koronawirusowi mRNA 2019 (COVID-19) u nastolatka: sciencedirect.com/science/article/pii/S002234762100617X

Piorunujące zapalenie mięśnia sercowego i ogólnoustrojowe hiperzapalenie czasowo związane ze szczepieniem mRNA BNT162b2 COVID-19 u dwóch pacjentów: sciencedirect.com/science/article/pii/S0167527321012286 .

Ostre zapalenie mięśnia sercowego po podaniu szczepionki BNT162b2: sciencedirect.com/science/article/pii/S2214250921001530

Limfohistocytowe zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu wektorem wirusowym COVID-19 Ad26.COV2.S: sciencedirect.com/science/article/pii/S2352906721001573

Zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu BNT162b2 u zdrowego mężczyzny: sciencedirect.com/science/article/pii/S0735675721005362

Ostre zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu Comirnaty (Pfizer) u zdrowego mężczyzny z wcześniejszą infekcją SARS-CoV-2: sciencedirect.com/science/article/pii/S1930043321005549

Zapalenie mięśnia osierdziowego po szczepieniu Pfizer mRNA COVID-19 u młodzieży: sciencedirect.com/science/article/pii/S002234762100665X

Pełna lista badań: wordpress.com/…accines-to-hundreds-of-adverse-effects-and-deaths/
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
TAK SIĘ BAWI ŚWIATOWA SZCZEPIONKOWA ELITA !

Była osoba mająca dostęp do poufnych informacji Jeffrey'a Epsteina twierdzi, że Bill Gates regularnie odwiedzał osławiony pedofilski dom...


Gates i Epstein wymieniali porady na temat „toksycznego” małżeństwa Billa Gatesa.

Bill Gates współpracował z Jeffreyem Epsteinem przy przekazywaniu milionów dolarów do MIT.

Inside Jeffrey Epstein's …More
.
TAK SIĘ BAWI ŚWIATOWA SZCZEPIONKOWA ELITA !

Była osoba mająca dostęp do poufnych informacji Jeffrey'a Epsteina twierdzi, że Bill Gates regularnie odwiedzał osławiony pedofilski dom...


Gates i Epstein wymieniali porady na temat „toksycznego” małżeństwa Billa Gatesa.

Bill Gates współpracował z Jeffreyem Epsteinem przy przekazywaniu milionów dolarów do MIT.

Inside Jeffrey Epstein's Mansions: The Disturbing Pics | The Vigilant Citizen

Suicide Watch: Ghislaine Maxwell Accused of Child Sex Trafficking for Jeffrey Epstein | The Vigilant Citizen

"Pizzagate": czyli jak internauci odkryli chory świat politycznych, okultystycznych elit Waszyngtonu. - Prison Planet

| Syn królowej tłumaczy się z pobytów u Epsteina.

| VIP-owski krąg pedofilów w Pałacu Buckingham i Zamku Balmoral.

| Naukowcy ujawnili transhumanistyczno-eugeniczne plany Jeffreya Epsteina.

| Premier Izraela Ehud Barak i producent filmowy Harvey Weinstein bawili się razem z Jeffreyem Epsteinem.

| Dziennikarze zinfiltrowali „wyspę orgii” Epsteina.

| Naukowcy ujawnili transhumanistyczno-eugeniczne plany Jeffreya Epsteina.

| Świątynia na pedo-wyspie Jeffreya Epsteina.

| Jeffrey Epstein będzie ujawniał nazwiska w zamian za łagodny wyrok.


| Fundacja Clintonów i NXIVM.

| "Pizzagate": czyli jak internauci odkryli chory świat politycznych, okultystycznych elit Waszyngtonu.


Więcej na ten temat

Kto rządzi światem. Wykład Stanleya Monteitha,...

Kto rządzi światem. Wykład Stanleya Monteitha,...

Zdjęcia z balu Rothschildów obnażają fascynację...

Halloween- Samain, najświętsza noc okultystów.

Nowa globalna religia. #1

Nowa globalna religia. #2

Nowa globalna religia. #4

Nowa globalna religia. #5

Masoneria. Pro publico bono?

VIP-owski krąg pedofilów w Pałacu Buckingham
.....
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
TAK SIĘ BAWI ŚWIATOWA SZCZEPIONKOWA ELITA !

Była osoba mająca dostęp do poufnych informacji Jeffrey'a Epsteina twierdzi, że Bill Gates regularnie odwiedzał osławiony pedofilski dom...


Gates i Epstein wymieniali porady na temat „toksycznego” małżeństwa Billa Gatesa.

Bill Gates współpracował z Jeffreyem Epsteinem przy przekazywaniu milionów dolarów do MIT.

Inside Jeffrey Epstein's …More
.
TAK SIĘ BAWI ŚWIATOWA SZCZEPIONKOWA ELITA !

Była osoba mająca dostęp do poufnych informacji Jeffrey'a Epsteina twierdzi, że Bill Gates regularnie odwiedzał osławiony pedofilski dom...


Gates i Epstein wymieniali porady na temat „toksycznego” małżeństwa Billa Gatesa.

Bill Gates współpracował z Jeffreyem Epsteinem przy przekazywaniu milionów dolarów do MIT.

Inside Jeffrey Epstein's Mansions: The Disturbing Pics | The Vigilant Citizen

Suicide Watch: Ghislaine Maxwell Accused of Child Sex Trafficking for Jeffrey Epstein | The Vigilant Citizen

"Pizzagate": czyli jak internauci odkryli chory świat politycznych, okultystycznych elit Waszyngtonu. - Prison Planet

| Syn królowej tłumaczy się z pobytów u Epsteina.

| VIP-owski krąg pedofilów w Pałacu Buckingham i Zamku Balmoral.

| Naukowcy ujawnili transhumanistyczno-eugeniczne plany Jeffreya Epsteina.

| Premier Izraela Ehud Barak i producent filmowy Harvey Weinstein bawili się razem z Jeffreyem Epsteinem.

| Dziennikarze zinfiltrowali „wyspę orgii” Epsteina.

| Naukowcy ujawnili transhumanistyczno-eugeniczne plany Jeffreya Epsteina.

| Świątynia na pedo-wyspie Jeffreya Epsteina.

| Jeffrey Epstein będzie ujawniał nazwiska w zamian za łagodny wyrok.


| Fundacja Clintonów i NXIVM.

| "Pizzagate": czyli jak internauci odkryli chory świat politycznych, okultystycznych elit Waszyngtonu.


Więcej na ten temat

Kto rządzi światem. Wykład Stanleya Monteitha,...

Kto rządzi światem. Wykład Stanleya Monteitha,...

Zdjęcia z balu Rothschildów obnażają fascynację...

Halloween- Samain, najświętsza noc okultystów.

Nowa globalna religia. #1

Nowa globalna religia. #2

Nowa globalna religia. #4

Nowa globalna religia. #5

Masoneria. Pro publico bono?

VIP-owski krąg pedofilów w Pałacu Buckingham
.....
Edward7
Amerykański pilot mówi, że jego koledzy „upadają jak muchy z miażdżącym bólem w klatce piersiowej” po szczepieniu na Covid-19

Amerykański pilot Greg Pearson wypowiedział się o fali chorób po szczepieniu Covid-19, która, jak powiedział, szybko rozprzestrzenia się w branży lotniczej.
Pearson ujawnił w wywiadzie dla „Real America's Voice”, że znaczna większość jego kolegów pilotów „upada jak …More
Amerykański pilot mówi, że jego koledzy „upadają jak muchy z miażdżącym bólem w klatce piersiowej” po szczepieniu na Covid-19

Amerykański pilot Greg Pearson wypowiedział się o fali chorób po szczepieniu Covid-19, która, jak powiedział, szybko rozprzestrzenia się w branży lotniczej.
Pearson ujawnił w wywiadzie dla „Real America's Voice”, że znaczna większość jego kolegów pilotów „upada jak muchy” z czymś, co określił jako silne bóle w klatce piersiowej”.
Opowiadając o swoim własnym doświadczeniu, Pearson podzielił się, że po otrzymaniu szczepionki przeciwko Covid-19 musiał zostać przewieziony do szpitala, ponieważ miał poważne problemy z sercem.
Powiedział: „Poszedłem na izbę przyjęć, gdzie szybko podłączyli mnie do EKG IV, szybko wykonali badania krwi i ustalili, że mam migotanie przedsionków. To główna przyczyna udaru.
„Mogłem przeskoczyć na 100 stóp, próbując wylądować samolotem. Mogłem po prostu popchnąć ten patyk, zanim osoba obok mnie zdążyła cokolwiek zrobić. Podczas gdy dla wielu ludzi to już koniec.”
Pearson powiedział, że wielu innych pilotów takich jak on doświadcza i obserwuje to samo, ale boją się o tym mówić. Ci, którzy nie chcą się wypowiadać, boją się, że zostaną zwolnieni, a nawet mogą zrujnować całą karierę w odwecie za powiedzenie prawdy. Pearson powiedział: „Jest wielu pilotów, którzy boją się podejść i przemówić… Boją się zemsty. Są faceci, którzy będą pracować z miażdżącymi bólami w klatce piersiowej i głowie. Boją się, że stracą karierę”.

Wielu z tych pilotów cierpiących na te problemy mogłoby całkowicie uniknąć złego stanu zdrowia, gdyby prezydent Biden nie narzucił mandatów personelowi linii lotniczych.
Teraz wielu z nich zachoruje, nie są pewni, co robić, ani czy mogą w ogóle szukać rozwiązania lub środka zaradczego.dailyexpose.uk/…with-crushing-chest-ból-post-covid-19-vaccination/
msc witt
Ciekawe czy piloci odrzutowców VIP-ów też są ukąszeni...