Diabolská NASA / Satanizmus v NASA

Mne sa to hned s tou NASA nejako nezdalo. Hned sa mi zdalo čudné ako može podporovať blud o gulatosti a nehybnosti Zeme. Ako može hlásať ateistické predstavy. Teraz mi to je už jasné :

Ked si pozriete logo Nasa, to červené "V" extrémne pripomína hadí jazyk. Navyše spojením dvoch takýchto "V" sa dá veľmi lahko vytvoriť satanský pentagram. Z výrazu NASA vieme prehodením písmen vytvoriť slovo SA...AN . Z toho "V" znaku vieme zmenou sklonu a rozdelením vytvoriť písmeno "T". Z toho sa už potom lahko vytvorí slovo SATAN.

Výraz NASA znamena NATIONAL AERONAUTICS AND SPACE ADMINISTRATION. Ak si zoradíme 26 písmen abecedy, pričom ich číselné hodnotenie dáme inverzne, a teda Z= 26, A = 1, potom spočítaním hore uvedeného výrazu dostaneme satanské číslo 666 !!!
________________________

Výraz "NASA" v hebrejčine, teda v jazyku biblie skrze ktorého sa dajú odhalovať skryté satanské kody, znamená "vzniesť" dvíhať sa, byť pozdvihnutý, vyvýšený, povyšovať sa.... Toto sú presne znaky satana. Bol to on ktorý sa VZNIESOL až na nebesia, chcel zvrhnúť Boha a prirovnať sa Bohu. Je to on kto sa neustále POVYSUJE nad Boha !
__________________________


Neviem ako vám, ale mne logo NASY dosť pripomína iluminátsky znak. Cervené "V" pripomína iluminátske "V" kružnica pripomína iluminátske oko, dokonca sa táto kružnica - oko, nachádza presne v strede "V" rovnako ako u Iluminátoch.
___________________
PRE VIAC INFO POZRITE MOJU KRESTANSKU STRANKU :
1) ZÁZRAKY A ZNAMENIA V KRESŤANSTVE :: zazrakyaznameniavkrestanstve
Marieta Ria
Ako si to pekne vyčistil od mojich komentárov, znovuzrodený... s Tebou diskutovať jedna báseň. Ponechal si si len lojálne príspevky!
Marieta Ria
To, že NASA klame, o tom sa nemusíme baviť... ale tvrdiť, že Zem je placka, tak to je už fakt na ústav...
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
@Marieta Ria Ok, napíšem o tej plochej Zemi článok, možete sa potom k tomu bližšie vyjadriť.
dyk
Keby zem bola placka, tak by sa nedalo napr. po rovníku ju prejsť dookola a vrátiť sa na to isté miesto od chrbta :)
Kto to vymyslel, tak je naozaj na ústavnú liečbu :)More
Keby zem bola placka, tak by sa nedalo napr. po rovníku ju prejsť dookola a vrátiť sa na to isté miesto od chrbta :)

Kto to vymyslel, tak je naozaj na ústavnú liečbu :)
TerezaK
dyk, Vás mám moc ráda + zní to moudře, ale světe div se, že to moudré vůbec není: podívej zde, slunce obíhá nad místem rovníku, tudíž, tam je nejtepleji, ale vůbec to nevylučuje tvar Země plochý; podívej: Seasons on the Flat Earth
TerezaK
Tyto podivuhodnosti miluji, protože ráda žasnu nad Božím dílem, tato stránka je super.
Flat earth – Flat Geocentric Earth
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
@dyk Paradoxne neviete o tom že aj v kruhu sa dá cestovať DOOKOLA ? Tým pádom by sa aj na rovinnej KRUHOVEJ zemi dalo cestovať DOOKOLA. To je vám novinka, čo ?
TerezaK
NEJDE O HÁDKY, ALE O ÚŽAS, NAD KRÁSOU BOŽÍHO TVOŘENÍ, TEDY NAD KRÁSOU JEHO SAMÉHO (na ty stránky doporučuji každému)
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
@TerezaK Pozriem
TerezaK
Země je totálně dokonalá harmonie, jak lze vidět dle té stránky. Přesto všechno pochybuji, že je to tak "jednoduché", že jde také o nějaké jiné rozměry, protože jsou mám otázky jiného rázu, kt. neodpovídají zase ploše.
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
@TerezaK aké otázky napríklad ?
TerezaK
mrkněte napřed na ty stránky, jsou úžasné, napíšu
TerezaK
je mnoho astronomů, pochopitelně poctivých, kteří sice nevidí zřejmě tělesa jako koule (i když, tuším u Saturnu je to snad zjevné?) (jinak může jít o plyn, atmosféru a mnoho je upraveno v počítači) ale podle všech vlastností uvažují, že jde o koule. Tedy, i když máme 1000 argumentů, které odporují globusu, tak zde je tento jeden, docela pádný. Tedy si myslím, že mnoho nevíme A ANI TŘEBA …More
je mnoho astronomů, pochopitelně poctivých, kteří sice nevidí zřejmě tělesa jako koule (i když, tuším u Saturnu je to snad zjevné?) (jinak může jít o plyn, atmosféru a mnoho je upraveno v počítači) ale podle všech vlastností uvažují, že jde o koule. Tedy, i když máme 1000 argumentů, které odporují globusu, tak zde je tento jeden, docela pádný. Tedy si myslím, že mnoho nevíme A ANI TŘEBA DLOUHO vědět NEBUDEME, a to je zase důvod zase žasnou a nehádat se !
One more comment from TerezaK
TerezaK
jinak k ploše ještě; "Ohnivý kruh", o kterém seismologové mluví, není vlastně kruh, ale vlastně asi se láme Země v půl: Ring of fire / Earthquakes on the Flat Earth
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
@TerezaK
No a, tak niektoré planét možu mať aj tvar gule. Jedine Zem je obývatelná, takže je logické že Boh vytvoril obývatelnu Zem s inými tvarmi než neobývatelne planéty.More
@TerezaK

No a, tak niektoré planét možu mať aj tvar gule. Jedine Zem je obývatelná, takže je logické že Boh vytvoril obývatelnu Zem s inými tvarmi než neobývatelne planéty.
TerezaK
možná :-) Ještě pošlu další krásné odkazy na plochou Zem, pokud by byl zájem. Však nejstarší mapy Země z Písma sv. odkazují na plochu, podle Stvoření, tak, snad to mimo Písmo sv. není, zda je to důležité ke spáse, to nevím :) ale k důvěře a lásce v Boha to na škodu určitě není:
dyk
BIBLIA vždy hovorí o zemekruhu :)
Marieta Ria
@dyk - už aj ty Brutus??
A ako to malo byť podané ľuďom v tej dobe... na nejakej filozofickej úrovni?? Však vo sv. Písme je aj termín Ježišovi bratia... však chápme trošku, že Biblia nám hovorí základné fakty, ale objasňovanie fungovanie vesmíru nie je úlohou Písma, ale vedy. To pastierovi oviec mali hovoriť a nekonečnosti vesmíru a planétach, ktoré obiehajú okolo Slnka? Ako by to asi …More
@dyk - už aj ty Brutus??
A ako to malo byť podané ľuďom v tej dobe... na nejakej filozofickej úrovni?? Však vo sv. Písme je aj termín Ježišovi bratia... však chápme trošku, že Biblia nám hovorí základné fakty, ale objasňovanie fungovanie vesmíru nie je úlohou Písma, ale vedy. To pastierovi oviec mali hovoriť a nekonečnosti vesmíru a planétach, ktoré obiehajú okolo Slnka? Ako by to asi pochopil...
Hovoriť tu, že galaxie, či Slnko sú od nás niekoľko sto kilometrov - tak to je už na isté zariadenie! Tak Slnko by spálilo teleskop, ale záhadne nespáli nás! Hlavne, že nespáli tie okraje "placky" ktoré sú "zamrazené", aby sa voda oceánov nevyliala... to je ako u nevercov - čomu všetkému potrebujú veriť, aby NEVERILI! Boh stvoril úžasný vesmír, no tu na stránke je označovaný za pár sto kilometrov a hviezdy sú blízko, vlastne sú to len svetlá a pod. To Božie dielo má pár sto kilometrov??
TerezaK
Marieta: po tom, co si přečetl následující odkazy mu asi nic jiného nezbývalo : Flat Earth: Tides & The Electromagnetic Energy of the Sun & Moon Flat Earth: Tides & The Electromagnetic Energy of the Sun & Moon (Part 2)
Jaký je skutečný tvar Země ???? #VikkaDraziv – © | RTS Necenzurovaná video platforma skutečných hledačů pravdy (real-truth-seekers.com)
Obvody kontinentů a trasy mezi nimi zdaleka …More
Marieta: po tom, co si přečetl následující odkazy mu asi nic jiného nezbývalo : Flat Earth: Tides & The Electromagnetic Energy of the Sun & Moon Flat Earth: Tides & The Electromagnetic Energy of the Sun & Moon (Part 2)
Jaký je skutečný tvar Země ???? #VikkaDraziv – © | RTS Necenzurovaná video platforma skutečných hledačů pravdy (real-truth-seekers.com)
Obvody kontinentů a trasy mezi nimi zdaleka neodpovídají globusu, ale odpovídají ploché zemi.
200 DŮKAZŮ, ŽE ZEMĚ NENÍ OTÁČEJÍCÍ SE KOULE

Nevadí Vám, že si to myslí i špičkoví letci, a pracovníci radiové komunikace, že je Země plochá?, jinak by nikam nedoletěli, Rozčilovat se Vám nic nepomůže :-) I KDYŽ ARGUMENTY PRO A PROTI JSOU STÁLE ZAJÍMAVÉ, ALE PROTOŽE LIDÉ O BOHU VÍ VELMI MÁLO, KRÁSNĚ
dyk
"Tým pádom by sa aj na rovinnej KRUHOVEJ zemi dalo cestovať DOOKOLA. To je vám novinka, čo ?"
...
Nie len po rovníku, ale z ktorého kopček bodu na zemi človek dokáže prejsť dookola zeme.
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
@dyk áno, a ??
štefan161
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
@štefan161 Je to v Polštine a ja neviem po Polsky. O plochej Zemi tu však napíšem samostatný článok
Martina Bohumila Lutherová
Marieta Ria Ty osobně paní magistro - zpochybňuješ Boží existenci
svým působením na GTV. To mi věř, nejsi křesťan jsi papežova
děvka.
dyk
Minister obrany Naď uvažuje o odchode z politiky
Toto mal spraviť týždeň predtým, ako sa rozhodol vstúpiť do politiky.More
Minister obrany Naď uvažuje o odchode z politiky

Toto mal spraviť týždeň predtým, ako sa rozhodol vstúpiť do politiky.
David Orel
dyk
Práve preto, že sú schopní, tak majú rozum.
V politike keď neskáčeš podľa nôt, tak ťa ...
TerezaK
někde jsem četla, že nasa také znamená v hebrejštině "lhát".(to ale nevím) Je ale třeba připomenout, že asi mnoho pracovníků Nasa nic takového neví, a dělají svou práci, podle svého vzdělání, jak nejlépe umí. Alegorii bych viděla jako třeba v Holywoodě: celý je to dílo zlého, ale to neznamená, že nějaké filmy nemohou být křesťanské.
paranormalnejavy1.webnode.sk Kresťan
Neviem, nezdá sa mi že by v hebrejčíne znamenalo "lhat". No tiež si myslím že väčšina pracovníkov v NASA sú len obyčajní zamestnanci, ktorí pracujú a hovoria to čo im povedia, a ani sa moc nezamýšlaju nad tým čo povedia.
TerezaK
někde jsem viděla, byl úryvek z Písma, výraz nasa, v pozn.pod čarou. Kdybych to našla, tak to pošlu.
Miroslav Jiránek
Tohle jsem našel na netu
TerezaK
aha, klamat, tak to tam bylo
TerezaK
mnoho z toho, tak 50% je důležitá pravda. Mnoho ale také ne, mám tušení.
Samson1
NASA stojí denně mnoho desítek milionů Dolarů, ročně to je spousta miliard a za ty roky je to astronomická suma bilionů a o přistání na měsíci se dá spekulovat. Kam ty prachy, že.
dyk
Nie "lhat", ale "klamať" :)