jac505
94K
woj_tek
Ludzie patrzą i nie dowierzają ... różne snują też podejrzenia... A jednak, tak wyglądają efekty eksperymentów na mieszaniu ludzkich genów ze zwierzęcymi, gdzie udowodniono już że proceder maił miejsce od wielu już lat i również ma miejsce przy obecnych szczypawkach. Wątpiący w prawdziwość film, polecam prześledzić Internet, gdzie coraz więcej zgłaszanych jest tego typu anomalii .... RÓWNIEŻ …More
Ludzie patrzą i nie dowierzają ... różne snują też podejrzenia... A jednak, tak wyglądają efekty eksperymentów na mieszaniu ludzkich genów ze zwierzęcymi, gdzie udowodniono już że proceder maił miejsce od wielu już lat i również ma miejsce przy obecnych szczypawkach. Wątpiący w prawdziwość film, polecam prześledzić Internet, gdzie coraz więcej zgłaszanych jest tego typu anomalii .... RÓWNIEŻ PO OSTATNICH SZCZYPAWKACH :

Czy terapie genetyczne - "szczepionki" covid spowodują powstanie hybryd?
Dr. Fatih Erbakan, la sua denuncia sui vaccini.
DOCTOR: HYDRAS & PARASITES TRANSFECTING HUMANS INTO NEW SPECIES.

theguardian.com/…ience/2010/may/20/craig-venter-synthetic-life-form

W dokumencie pdf. opisującym zawartość lansowanych ostatnio szczypawek, można znaleźć fragmenty DNA siedmiu zwierząt, które przy okazji są nosicielami rożnych chorób w tym HIV, SARS itd.... Poszukajcie a znajdziecie...
Jan Zbigniew wojan
Ludzie patrzą, dyskutują, ale ile tak naprawdę pomyślało, że przecież ta istota cierpi ! Przemyślcie to wszystko, czym zajmują się "naukowcy" za nasze pieniądze, to są osoby chore psychicznie i powinno się ich odizolować od społeczeństwa dożywotnio !
jac505
Ci szatańscy naukowcy na zachodzie nie pracują za państwowe pieniądze, ale w Rosji sowieckiej straszne eksperymenty były opłacane z publicznych pieniędzy. Takie eksperymenty robią w ukryciu prywatne firmy, na zlecenie min. dla wojska.
Maja 21
Dziecko-hybryda po eksperymentach medycznych z genomem ludzkim.
jac505
Film znaleziony na vk.com/badbrowser.php
trio plus
Jeżeli ktoś myśli, że to fikcja proponuję zapoznać się głębiej z operacją "paperclip" oraz książką "Polowanie na niemieckich naukowców ". Z zakończeniem II wojny światowej badania eugeniczne, genetyczne weszły tylko w nowa fazę i rozwinęły skrzydła. Śmiejcie się, ale być może zobaczymy niedlugo Sfinksa, Centaura. elywarhist.pl/…lowanie-na-niemieckich-naukowcow-recenzja-ksiazki/
jac505
W tajnych laboratoriach dzieją się straszne rzeczy, eksperymenty, jest straszne cierpienie zwierząt i ludzi, podobne do tych z filmów grozy (np. Obcy-przebudzenie). Wołajmy Panie Jezu przyjdź !
seku26
To jest prawdziwy film? Jak to możliwe..
jac505
Jeżeli uznamy, że ten film jest fałszywy to można tak powiedzieć o niemal każdym filmie, tekście zamieszczonym na tej stronie. Musimy szukać prawdy.