Orędzia
1.8K

Szatan, a także syn zatracenia, Antychryst, bardzo się złości, że jest jeszcze w Polsce Msza Święta, modlitwa. Demony i Antychryst zamierzają, odciąć i was Polaków od źródła Bożej Łaski.

Biała Podlaska, 3 maja 2021r. godz. 9:00 Przekaz nr 1072
Proszę o znaki – znaki otrzymałem.
Matka Boża.
Jam jest Najświętsza Maryja Panna, Matka Mojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa, pozdrawiam cię Imieniem Mojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, ja odpowiadam: Na wieki wieków. Amen. Dziś z Woli Trójcy Świętej przybyłam do ciebie Żywy Płomieniu, aby przekazać ci Wolę Bożą, więc nie lękaj się.
Tak bardzo mocno, niezmiernie was kocham, tak bardzo miłuję. Choć Trójca Święta obdarzyła Mnie wielką Siłą, Mocą i Potęgą, to jednak doskonale wiem co mogę uczynić, a czego nie wypada
i wiem, jak tego wszystkiego użyć do dobrych celów. Pragnę pomóc wam kroczyć drogami zbawienia. W dzisiejszym czasie demony uderzają w was o wiele bardziej, o wiele intensywniej niż do tej pory, wzmagają swoje ataki, zwierają swoje szyki, bo doskonale wiedzą, że koniec ich działania jest bardzo bliski.
Szatan do pewnego momentu jest w stanie znieść, wytrzymać, wasze modlitwy, ofiary, posty, a zwłaszcza, jak je zanosicie letnim sercem i małym zaangażowaniem. Nigdy nie otwierajcie wrót waszej duszy na jakiekolwiek działanie złego ducha.
Dlaczego złe duchy kuszą, namawiają was do grzechu i do upadku? Wszelkie demony, to dawni Aniołowie z każdego z Chórów Anielskich. Im wyżej stali w hierarchii Anielskiej, tak samo wysoko stoją w hierarchii chórów demonicznych. Nie potrafią być na stałe dobrzy, tolerancyjni, przyjaźni, bo są to cechy, które posiadają jedynie ci, co są złączeni na stałe z Bogiem i Jego Świętymi Łaskami, natomiast nie otrzymuje Bożych Łask, ten kto jest od Boga na stałe odłączony.
Głównym grzechem, przez który zbuntowali się przeciw Woli Bożej, upadli niektórzy z Chórów Anielskich była przepastna pycha, lecz o takim stopniu natężenia, że spowodowała u nich szereg innych upadków. W chwili popełniania grzechów, upadków, automatycznie odłączył się od nich Bóg, bo nie może trwać w łączności z kimś, kto tą łącznością wzgardził. Wszelkie dobro można czynić jedynie w czasie aktywnej łączności z Trójcą Świętą.
Upadłe Chóry Anielskie przestały być dobre w momencie popełnienia grzechów, a głównym skutkiem popełnionego przez nich grzechu, jest stała utrata łączności z Trójcą Świętą, a jedynie ta łączność pozwala korzystać z wszelkich Łask Bożych, przywilejów i Darów. Obecnie upadłe Anioły dysponują jedynie darami naturalnymi, zgodnymi z Anielską naturą. Jednak jest jedna, ale diametralnie zasadnicza różnica, że najsłabszy Anioł Nieba jest o wiele, wiele mocniejszy od całego piekła demonów, bo na stałe jest złączony z Bożą Mocą i Potęgą.
Jednakże to Mi ofiarowała Trójca Święta o wiele większą Siłę, Moc i Potęgę, bo moc większą niż dysponują wszelkie Chóry Anielskie, łącznie z tymi, którzy upadli, potępili się. Gdybym chciała, mogłabym w pył roznieść całe piekło z jego wszelkimi mieszkańcami, lecz tego nigdy nie uczynię, bo to nie jest dobre. Siła połączenia Mojej Świętej Osoby z Trójcą Świętą jest tak wielka, tak ogromna, że nawet trudno jest to opisać językiem, którym ty Żywy Płomieniu dysponujesz, posługujesz się.

Demony nie potrafią być na stałe dobre, bo zdolność tę utracili wraz z łącznością z Bogiem. Mogą ofiarowywać człowiekowi jedynie zło, wraz z jego różnym natężeniem. Dobrymi, miłymi, uczynnymi, potrafią stać się jedynie na chwilę, jednak to sprawia im ogromny ból, wstręt, a ich natura nie jest w stanie zbyt długo tego wytrzymać, bo mogłaby ulec dezintegracji, a na to nie może pozwolić Boża Sprawiedliwość.
Nie mogąc być dobrym w takim stanie, w którym się znaleźli, tam gdzie mogą i zdołają i są w stanie, sieją wszelkie zło, kłamią, oszukują, zniewalają wszędzie tam, gdzie zdołają, bo taka jest ich natura, taka jest ich obecna „praca”. Trójca Święta pozwala im działać, bo ta ich „praca” sprawia, że człowiek ma szansę się uświęcić, zdobyć wiele Chwały Bożej, pomnożyć ją, bo walcząc z siłami zła, uświęca się i przymnaża Chwały Bożej. Bez takiej prowadzonej walki, człowiek nie zdobyłby zbyt wysokiego stopnia Bożej Chwały, a Trójca Święta chce ofiarować tak dużo, jak zdoła wam ofiarować. Wasza siła jest w nieustannej łączności z Bogiem, w walce z tym, co demon wam proponuje.
Trójca Święta i Ja wiemy, że czasem bardzo się męczycie, że kosztuje was to wiele wysiłku, niestety jest to konieczność. Wielu z was poddaje się dość szybko, tym trzeba pomóc, bo sami sobie nie dadzą rady. Wielu ludzi mniema, że mając różne Łaski Boże, że jest to stan naturalny, że będą to wszystko mieć bez przerwy, bez trudu, bez wysiłku. Móc się modlić, pościć, składać Bogu swoje ofiary jest to wielką Łaską Bożą, którą nie wszyscy doceniają, nie wszyscy mają. Nie wszystkim jest dane mieć takie same Łaski, zwłaszcza takie, jakie macie wy.
To co dla was jest stosunkowo łatwe, proste, takim nie jest dla innych. Trójca Święta przez Moje Święte Dłonie, przydziela wam różne zadania do wypełnienia. Większość z was wie co ma czynić, czym dysponuje, niektórzy się tego jedynie domyślają, lecz każdy winien najlepiej jak potrafi wypełniać każdą Wolę Bożą. Trójca Święta nie da wam więcej nic uczynić, ponad to co niezbędne, konieczne. Nie usiłujcie czynić tego, co Trójca Święta wam nie wyznaczyła. Czynienie czegoś, co wam się wydaje jako dobre, takim nie jest w Oczach Bożych.
Trójca Święta doskonale was zna, wasze wszelkie możliwości i wszystkie je wykorzystuje optymalnie. Nie bądźcie w czymkolwiek nadgorliwi, bo takie rozwiązanie potrafi wam podać demon, zły duch, abyście działając w tym co jest jedynie pozornym dobrem, psuli Boży plan i to co faktycznie od was chce Wola Boża. Demony tamto wskazują na ważniejsze, a zniechęcają was do wykonywania wszystkiego tego co faktycznie stanowi Wolę Bożą.
Żywy Płomieniu, ufaj Mi i nie lękaj się, nie poddawaj się działaniu fali pokus. Przez to co obecnie przeżywasz, dałam ci znać, co cię omija, bo to Ja za ciebie walczę z twoimi demonami. Zawsze bierz pod uwagę to co do ciebie mówię, to co mówią do ciebie inni ludzie, a wykonuj i wcielaj w życie tylko to, co zaakceptuje Wola Boża.
Nie zrażaj się upadkami, ale walcz ze swoimi wszelkimi słabościami i ułomnościami, a gdy nie będziesz dawać rady, proś Trójcę Świętą i Mnie o pomoc, a tę pomoc z pewnością otrzymasz. Zawsze czyń to wszystko, co wskazuje ci Trójca Święta i Ja, resztę pozostaw innym do działania Bożego. Oddal od siebie wszelkie złe myśli, nie poddawaj się ich działaniu, zawsze słuchaj Bożych impulsów, zawsze wypełniaj wszystko to, co one ci wskazują. Stawaj tylko w prawdzie, nie poddawaj się nieprawdziwym oskarżeniom wewnętrznym. Ty oprzyj się na Trójcy Świętej i na Mnie, resztę pozostaw naszemu świętemu działaniu.
Naucz się przewidywać konsekwencje czynu, hamuj zło w zarodku, nawet, a może zwłaszcza wtedy, jak ono się tobie wydaje miłe i przyjemne. Niczego nie zaniedbuj, bo to jak nie wcześniej to później odbije się złymi, niechcianymi konsekwencjami. Zawsze słuchaj wszelkich Słów i pouczeń Nieba, staraj się bez zwłoki wszystko wcielać w życie i walcz z pokusami tym mocniej i tym intensywniej, im one stają się bardziej złe i natrętne.
Kocham cię mimo wszystko, dlatego chcę, abyś był ostrożny i uważał. Uświadom sobie, że zawsze opiekuję się tobą na każdym kroku, dbam o ciebie, dlatego zawsze ochotnie poddawaj się każdemu działaniu Trójcy Świętej i Mojemu. Pilnuj swojej mowy i myśli, by były czyste. Nie ulegaj zbyt szybko, zbyt łatwo zwodzeniu demona, czuwaj! Zwróć się do Mnie o pomoc o każdej porze dnia i nocy, a jeśli będzie to zasadne, pomoc tę z pewnością otrzymasz. Kocham cię i z Mojego Świętego Macierzyńskiego Serca ci błogosławię. †

Kochane dzieci światłości Miłe Mojemu Świętemu, Macierzyńskiemu Sercu, tak bardzo was kocham, tak bardzo miłuję i pragnę, abyście nie zawiedli Mojego do was zaufania i z chęcią realizowali Bożą, a nie swoją wolę. Z miłością wykonujcie to wszystko, co jest zgodne z Wolą i Myślą Bożą. Chcę wam pomóc, ale wy nie zawsze zgadzacie się, aby wam pomagać. Pragnę wam pomóc, lecz to wy musicie chcieć, aby wam pomóc. Zły duch przejął kontrolę nad ogłupiałą przez niego i przez grzech, ludzkością, a także nad duchowieństwem wszystkich szczebli.
W niedługim czasie na całym świecie z powodu przyjętych szczepień umrze wiele milionów ludzi. Ich system obrony immunologicznej przez przyjęte szkodliwe szczepienia został poważnie uszkodzony, mocno zniszczony, zdegradowany. Od kilkunastu miesięcy trwa światowa wojna bakteriologiczna, a wy dobrowolnie zgadzacie się przyjąć to, co was niszczy. Demon zdołał zastraszyć miliardy ludzi na całym świecie, a demony wchodzą do waszego wnętrza przez telewizję i przez monitory komputerów.
Pełni obaw są kapłani i biskupi, sami poddali się dobrowolnie zaistniałej psychozie. Trwa ludobójstwo na światową skalę, a w bardzo niedalekiej przyszłości umierać będą ogromne ilości ludzi. Większość kościołów na świecie jest pozamykana, a ludzkość głodna Boga odcięta jest od Sakramentów Świętych.
Szatan, a także syn zatracenia, Antychryst, bardzo się złości, że jest jeszcze w Polsce Msza Święta, modlitwa. Demony i Antychryst zamierzają, odciąć i was Polaków od źródła Bożej
Łaski. Jedyna wasza pomoc i ratunek jest w Trójcy Świętej, w Najświętszym Sakramencie i we Mnie. Im więcej z was powróci do Boga i do Mnie, tym więcej was uratuję.

Od pewnego czasu trwa Golgota całego Kościoła Świętego. W dużej mierze krzyżują go kapłani wszystkich szczebli, którzy pełnią zamiast Bożej Woli, wolę upadłego Anioła. Trójca Święta i Ja was nie opuścimy. Tak jak niegdyś pod Krzyżem, tak teraz Ja staję pod Krzyżem, na którym kona Mistyczne Ciało Mojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa.
Zechciejcie wytrwać, przetrwać to wszystko, bo na trzeci dzień będzie Chwalebne Zmartwychwstanie. Będę prosić Boga i błagać nieustannie za wami, aby i tym razem Trójca Święta przyspieszyła wasze zmartwychwstanie, abyście wytrwali do końca. W każdej sprawie, w każdej kwestii, w każdej materii, zwróćcie się do Trójcy Świętej przez Moje Niepokalane Serce, My wam pomożemy, nie zawiedziemy was, kto może i zdoła, niechaj Mi pomaga swoją modlitwą, postem, ofiarami. Ja czekam na waszą pomoc, tęsknię za wami, za waszymi czystymi, ofiarnymi sercami.
Trójca Święta i Ja tak bardzo mocno was kochamy, lecz nazbyt wielu z was się jeszcze nam wyrywa przez swoje upadki i ułomności. Pilnujcie tego, aby zbyt nisko nie upaść, oprzyjcie się mocno na Bogu i na Mnie, a Trójca Święta i Ja dokonamy reszty.
Dopóki żyjecie na ziemi, zawsze możecie się nawrócić, odwrócić się od zła swojego postępowania, a Ja do tego zachęcam was z całej siły. Zechciejcie się zdecydować, dokonajcie właściwego, dobrego wyboru, Ja wam we wszystkim dopomogę, zaufajcie Mi i pozwólcie działać w was, ale i poprzez was do woli.
Kocham was Moje skarby i pragnę, abyście nie zawiedli Mojego do was zaufania, z miłością wykonujcie wszystko to, co jest zgodne z Wolą i Myślą Bożą. Kocham was niezmiernie mocno o Moje skarby. Z Miłością przytulam was do wnętrza Mojego Macierzyńskiego Serca. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię, w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††
Ufajcie waszej Niebieskiej Mamie do końca na tyle, na ile zdołacie, tak bezgranicznie, a Ja pomogę wam z chęcią dojść do wyżyn Nieba!!! Nie lękajcie się o nic, ale oprzyjcie się z miłością na Mnie, bo chcę prowadzić was za rękę do zbawienia, tak jak matka prowadzi małe dziecię. Nie lękajcie się piekielnego przeciwnika, bo Ja go depczę każdego dnia! Kto z was pomoże Mi ratować dusze, idące tak wielkim potokiem na wieczne potępienie? Czy stać jest was na to, aby Mnie posłuchać? Jak bardzo Mnie kochacie? Staram się chronić was od skutków waszej głupoty, bezmyślności i naiwności, lecz nie zmuszę do niczego waszej wolnej woli. Jest nazbyt wielu grzeszących, a zbyt mało tych, którzy pomagają Mi w dziele zbawienia dusz! Kto Mi pomoże? Nie opuszczę was w potrzebie i mimo waszej krnąbrności i przewrotności, wszystkie was bardzo, bardzo mocno kocham i błogosławię.
Maryja