szuirad1

Ks. James Altman: Biskupi wykazali się wielkim tchórzostwem - PCH24.pl

Znany amerykański konserwatywny ksiądz, James Altman, krytykuje biskupów w USA i innych krajach za okazane w trakcie kryzysu Covid-19 tchórzostwo. …
Wieczne Odpoczywanie Amen
Jak stwierdził bp Schneider:

„Nie potrafię sobie wyobrazić, że przyjmuje się do swego ciała szczepionkę” mając w wyobraźni „ten straszliwy scenariusz – rozczłonkowanego dziecka” w wyniku aborcji.

„I z tego dziecka w pewien sposób odnosi się ostatecznie korzyść dla swojego zdrowia (...) Nawet najdalsze i najdrobniejsze powiązanie jest już nieakceptowalne dla katolika z powodu wyjątkowej …
More
Jak stwierdził bp Schneider:

„Nie potrafię sobie wyobrazić, że przyjmuje się do swego ciała szczepionkę” mając w wyobraźni „ten straszliwy scenariusz – rozczłonkowanego dziecka” w wyniku aborcji.

„I z tego dziecka w pewien sposób odnosi się ostatecznie korzyść dla swojego zdrowia (...) Nawet najdalsze i najdrobniejsze powiązanie jest już nieakceptowalne dla katolika z powodu wyjątkowej zbrodni oraz konsekwencji i kontekstu historycznego”.
V.R.S.
"bo przespali czas czuwania, bo lekceważyli sygnały ostrzegawcze od nas"
---
Wyjaśniam niezorientowanym że te "sygnały ostrzegawcze" to poparcie koronareżymu i jego bezprawia w różnych jego przejawach (m.in. zamykanie kościołów, maski, horrendalne nakładane bez sądu kary dla niepokornych księży) przez jacusia w ubiegłorocznych wyborach.
jac505
Naszych arcy-kapłanów, ani przeciętnych kapłanów nie purusza, nie rusza coraz groźniejsza sytuacja związana z niepotrzebnymi szczepieniami, polecanymi przez przekupionych profesorów, członków rządu itepe. Sytuacja związana z perspektywą przymusowych szczepień. Dopiero jak zacznie im brakować pieniędzy, wtedy zaczną się niepokoić i szukać przyczyn ale będzie już za późno, bo przespali czas …More
Naszych arcy-kapłanów, ani przeciętnych kapłanów nie purusza, nie rusza coraz groźniejsza sytuacja związana z niepotrzebnymi szczepieniami, polecanymi przez przekupionych profesorów, członków rządu itepe. Sytuacja związana z perspektywą przymusowych szczepień. Dopiero jak zacznie im brakować pieniędzy, wtedy zaczną się niepokoić i szukać przyczyn ale będzie już za późno, bo przespali czas czuwania, bo lekceważyli sygnały ostrzegawcze od nas. Panie Jezu przyjdź !
Weronika....S
To nie tchórzostwo, to zdrada powszechna biskupów i kapłanów, której nie odnotowała dotychczasowa historia Kościoła Katolickiego. Niby przed kim tchórzą. jeżeli już to przed reprezentantami diabła.