Clicks2.5K
2.11.2020 katolický kněz v USA vyzývá i k ozbrojenému boji proti Covidí totalitě. Přepis: Žijeme ve velmi temné době, lidé nyní potřebují znát pravdu, takže vám řeknu anglicky, co se ve skutečnosti …More
2.11.2020 katolický kněz v USA vyzývá i k ozbrojenému boji proti Covidí totalitě. Přepis: Žijeme ve velmi temné době, lidé nyní potřebují znát pravdu, takže vám řeknu anglicky, co se ve skutečnosti děje. Říká se tomu převzetí moci Svobodnými zednáři nad celým světem. Všechno hluboce ponořené zlo, temné, ďábelské, zvrácené, perverzní, sadistické, masochistické, odporné a satanské, co číhalo v zednářské lóži a v srdcích lidí, kteří ji vedou, nepřichází na denní světlo. Své lóže založili v roce 1717, rozšířili se po celém světě a infiltrovali se do institucí, svrhli vlády a zejména nenávidí katolickou monarchii. Infiltrovali se do církve a církevních institucí zejména do největšího římskokatolického bratrstva Kolumbovi rytíři (Knights of Columbus).
Založil si vlastní banky v New York City… Chase Manhattan, JP Morgan, Brown Brothers Harriman, Citibank. Převzali kontrolu nad republikánskými demokratickými stranami, odstartovali první světovou válku, a i druhou světovou válku, během kterých ovládali obě strany fronty. Zničili Rakousko, protože císař se odvážil vetovat volbu Rampolla del Tindaro, jejich zednářského kandidáta na post papeže v roce 1904, takže kardinálové vybrali Pia X. Za tento zločin zednáři zničili Rakousko, které bylo jediným národem, který přestal existovat po první světové válce. Ale nyní to je jejich závěrečná podvodná pandemie. Bilderbergovců, Rockefellerových, toto je celková kontrola nad světem.
Chtějí kontrolu nad všemi, chtějí nás zotročit, nechtějí nás vlastnit, chtějí abychom byli odporní jako oni, chtějí nás vzít s sebou do pekla, chtějí, abychom milovali zlo jako oni, jsou to pedofilové v nejhorším slova smyslu. Chtějí, aby každý byl zvrhlík, chtějí, aby byli všichni zapojeni a zlí, chtějí, aby se všichni podíleli na zabití sama sebe, proto chtějí, abyste se dusili až k smrti tím, že na obličeji nosíte plínu. Proto chtějí, abyste ochotně vystrčili paži a přijmuli chemikálie, které do vás píchnou, které vás zničí, změní to, co jste a promění vás na geneticky modifikované stvoření. Proto spěchají s instalací všech způsobů technologicky špičkových zařízení, tak aby… samozřejmě daleko nad rámec toho, co je nezbytné pro komunikaci mobilních telefonů… Nemohu ani vyřknout ono jméno, jinak by byl tento kanál zablokován.
Ale oni chtějí ovládat, chtějí být schopni prostřednictvím svých počítačů, svých několika rodin, svých několika stovek lidí po celém světě, chtějí být schopni ovládat všechny automobily, veškerou techniku, všechna zaměstnání, a nakonec vlastní mysl každého z nás. Postavili internet a internet je jedním z jejich nástrojů kontroly, protože vědí, že čím více času trávíme tím, že si navzájem povídáme prostřednictvím této metody, stejně tak jako to dělám právě já, tím více jsme tím naprogramováni a ovládáni, protože toto není skutečné.
Skutečný by byl ten, kdo by stál vedle mě, ok. Dělám každodenní noční modlitby před Bazilikou již téměř 10 měsíců, a po celou dobu vysílám, a důvod proč nikdo nepřichází, je právě ten, že vysílám, proto nikdo nepřichází, lidé si to neuvědomují. Vy si myslíte, že je toto skutečné, takže zůstanete doma. Myslíte si, že to, co děláte na internetu je skutečné, a proto neděláte nic. Toto je vrcholný satanistický podvod. A z toho důvodu právě teď dělám naprosto politicky nekorektní vysílání, protože doufám v to, že zruší můj kanál.
Doufám, že mě zruší, protože toto je jejich způsob kontroly, toto není realita. Musíme vyjít do ulic a svrhnout tyto ďábelské vlády, ovládané těmito odpornými lidmi. Neberte si vakcínu, zabije vás. Pokud ne první dávka, tak ta druhá. Existuje však důležitější věc než to, zda vám vakcína ublíží nebo ne. Ta zásadní věc je, že svůj život dáváte do rukou lidí, kteří jsou známými masovými vrahy. Zednářská lóže zkonstruovaly smrt stovek milionů lidí.
Toto jsou lidé, oproti nimž Adolf Hitler vypadá jako ministrant. Myslím, že Adolf Hitler byl ministrant. Ale tito lidé jsou nesmírně zlí, nedůvěřujte jim v ničem. Je hříchem více důvěřovat podlým lidem než těm čestným. Kdo kdy důvěřoval Ježíši Kristu tak, jak lidé důvěřují těmto globalistům. Bůh nám dává život a smrt. Můžeme věřit v Ježíše Krista a žít čestný, nenucený a morálně bezúhonný život, nebo se můžeme stát úplně zvrácenými loutkami několika stovek rodin na světě. Jsme tak ošáleni a zaslepeni, že máme pocit, že jsme svobodní, zatímco sami sebe zabíjíme. Rozhodnutí přicházejí rychle, protože už v lednu plánují naočkovat každého v Itálii, ať se jim to líbí nebo ne.
A armáda ve Spojených státech oznámila, že může naočkovat všechny v zemi během 24 hodin. Bylo jim Donaldem Trumpem řečeno, že se na to mají připravit. Nebyl to Joe Biden, nicméně oba zavelí, jakmile se dostanou k moci. Pokud jeden z nich nekonvertuje, myslím, že jeden by mohl konvertovat, Donald Trump. Ten druhý, myslím, že už dávno duši ztratil, pokud ještě nějakou má. Tak tomuto svět čelí právě teď, není to žádná maličkost, jsme ve velmi apokalyptické situaci, může to být ta poslední… apokalypsa, o které mluvil John, je to podobné. Neberte si tu vakcínu, můžete použít sílu, abyste se bránili očkování. Můžete jednoduše použít i smrtící sílu, což je naprosto odůvodněné, vzhledem k právu na sebeobranu. Pokud se vás někdo pokouší zabít, tak můžete zabít, jestliže je to jediný způsob, jak tomu zabránit. Je to naprosto oprávněné.
Toto je katolické učení a vždy to bylo učením církve. Nepřijměte tu velkou zednářskou lež, že my křesťané nikdy nemůžeme použít násilí, nebo že násilí je vždy zlé. Proč oni mohou zabít stovky milionů lidí, ale my se bránit nemůžeme, no tak. Křesťané vždy zastávali zásadu, že se musíme zbavit hniloby, než se hniloba rozleze. Pokud byste narazili na jednotlivce, jako je jeden z těchto zednářů, ve středověku, tito lidé by byli ve své vesnici pověšeni a rozčtvrceni ještě před západem slunce, protože by každý poznal, že jsou to naprosto zlověstné čarodějnice, se kterými nechcete mít nic společného a netolerujete je. A určitě jim nedáte šanci… stoprocentně jim nedáte šanci šířit své ďábelské lži.
Jedna věc je říct svůj názor a druhá věc je zneužití svobody slova k naplánování spiknutí k vraždě stovek milionů lidí, nyní plánují zabít miliardy… zabít miliardy. My lidé je musíme zastavit, nemůžeme to strpět, nemůžeme toto tolerovat a nemůžeme se chovat mírumilovně. Ano, musíme se modlit k Bohu, protože bez něj nebude toto vítězství, ale musíme bojovat. Je nás mnohem víc než jich, je nás téměř 8 miliard a jich je jen pár tisíc, takže není možné, že by přežili, pokud se postavíme za to, čím jsme. Ledaže by byly miliardy lidí tak hloupí, že se v příštích několika letech nechají těmito maniaky povraždit. Můžeme se pokusit s některými z nich rozumně promluvit, ale někteří nechtějí rozum, jsou zcela zaslepení.
Musíme si ukrást vlastní duši navzdory tomu, co se má stát, protože mnoho lidí, které milujeme, si vakcínu vezme a zlikviduje se, a pak se budou divit, proč se tak stalo, i přestože jsme jim to říkali a varovali jsme je. Potřebujeme nyní varovat co nejvíce lidí. Věci se teď začnou dít opravdu rychle, protože tyto vlády se nezmění, nezlepšují se, ale zhoršují. Stávají se více odpornými a zlými, stále více se fixují na tuto záležitost, protože tito lidé ztratili všechno světlo. Milují temnotu. Pak tedy musíme být dětmi světla a chovat se zcela jinak, což znamená, že musíme bránit svobodu lidí, ale to neznamená, že nemůžeme vést boj. Toto je něco, co si musíme uvědomit, je to naše povinnost, naše poslání, v této době.
A jestli jste si všimli, tak čím více říkám pravdu, tím více ztemňují toto video. Teď už je opravdu tmavé. Všechny vás zdravím, zůstaňte svobodní, buďte nablízku Kristovi, odříkávejte své modlitby, ale buďte nyní prozíraví, protože věci se zhorší a nepředstírejte, že se nic neděje. Připravte se.
Překlad: PavlínaK.
Titulky: David Formánek


otevrisvoumysl.cz/…z-odhaluje-podvodnou-pandemii/
Tomislav
Málokdo si uvědomuje, že v EU platí zákon, který vláda české republiky přijala za svůj, že každý kdo vystoupí se zbraní proti nějakým pokynům EU, může být zastřelen jako terorista.
Mira393
Něco pro vás důstojný pane, vede islám...youtube.com/watch?v=0IMV-FyN87o
apredsasatoci
Tento kňaz má pravdu. Problém však je v tom, že mentálne aj duchovne je ľudstvo v (_,_)! Aj toto je robota slobodomurarov.
Kresťania už dávno nie sú kresťanmi.
Sú paralyzovani viac nez 50 rokov.
Nie je s kým, nemá kto bojovať. Toto vyzerá na sólo jazdu. Je možné víťazné sólo jazdu doviesť do cieľa?
Bohu je všetko možné!
Soport
Kdo mečem zachází, mečem zajde.
mjablko shares this
Memento.

memento
Tomislav
Na některé zločiny je nezbytné obnovit trest smrti. Tak praví učitel Církve sv.Tomáš Akvinský, Summa proti pohanům, kniha III, kap.146

Obecné dobro je lepší, než částečné dobro jedince. (I Ethic., 2, 8; 1094 B) K zachování obecného dobra musí být tedy odňato částečné dobro. Avšak život některých zločinců zabraňuje obecnému blahu, jímž je svornost lidské společnosti (Kap. 128). Takoví lidé …More
Na některé zločiny je nezbytné obnovit trest smrti. Tak praví učitel Církve sv.Tomáš Akvinský, Summa proti pohanům, kniha III, kap.146

Obecné dobro je lepší, než částečné dobro jedince. (I Ethic., 2, 8; 1094 B) K zachování obecného dobra musí být tedy odňato částečné dobro. Avšak život některých zločinců zabraňuje obecnému blahu, jímž je svornost lidské společnosti (Kap. 128). Takoví lidé musejí být odstraněni smrtí z lidské společnosti.

Mimo to: jako lékař sleduje svou činností zdraví, jež spočívá v uspořádané vyrovnanosti šťáv, tak státník sleduje svou činností mír, který spočívá v uspořádané svornosti občanů. Lékař však dobře a užitečně odstraňuje nemocný úd, hrozí-li od něho záhuba tělu. Státník tedy spravedlivě a bez hříchu odsuzuje k smrti zločince, aby nebyl rozvrácen mír ve společnosti.
Mimo to: jako lékař sleduje svou činností zdraví, jež spočívá v uspořádané vyrovnanosti šťáv, tak státník sleduje svou činností mír, který spočívá v uspořádané svornosti občanů. Lékař však dobře a užitečně odstraňuje nemocný úd, hrozí-li od něho záhuba tělu. Státník tedy spravedlivě a bez hříchu odsuzuje k smrti zločince, aby nebyl rozvrácen mír ve společnosti.
Odtud je, že Apoštol praví: "Nevíte, že málo kvasu prokvasí všecko těsto?" (I Kor 5, 6). A o něco později dodává: "Odstraňte zlého ze svého středu!" (I Kor 5, 13); a o pozemské obci se praví, že "(vrchnost) nenosí nadarmo meč. Je přece Boží služebnice, aby vykonávala Boží trest nad tím, kdo páchá zlo" (Řím 13, 4); a a praví se: "Kvůli Pánovi se rádi podřizujte každému lidskému zařízení: ať už je to král, nebo jeho místodržitelé, kteří jsou od něho posíláni trestat zločince a vyznamenávat ty, kdo jednají správně." (I Petr 2, 13 a 14)
Tím je však vyvrácen blud některých, tvrdících, že není dovoleno, aby se ukládaly tělesné tresty, kteří na podporu svého bludu uvádějí, že se praví "Nezabiješ." (Ex 20, 13). Uvádějí také, že Pán odpověděl svým služebníkům, kteří chtěli vytrhávat koukol mezi pšenicí: "Nechte, ať obojí spolu roste až do žní" (Mt 13, 30). Koukolem se přece rozumějí zlí lidé, kdežto žněmi konec světa, jak se praví tamtéž (Mt 13, 38 a 39). Proto se zlí nemají odstraňovat (trestem) smrti ze středu dobrých.
Uvádějí také, že člověk, pokud je na světě, může být změněn k lepšímu. Nemá tedy být odstraňován (trestem) smrti ze světa, nýbrž se má uchovávat k pokání.
To jsou však chatrné námitky. Vždyť v Zákoně, který praví: "Nezabiješ!" (Ex 20, 13), se potom dodává: "Zločinců neponecháš naživu" (Ex 22, 18); z toho je jasné, že je zakázáno nespravedlivé zabití lidí; což se také objevuje ve slovech Páně; neboť, když pravil: "Slyšeli jste, že bylo řečeno starým: ´Nezabiješ!´", připojil: "Já však pravím vám, že každý, kdo se hněvá na bratra svého, propadne soudu", atd. (Mt 5, 21 a 22) Z toho lze rozumět, že je zakázáno to zavraždění, jež pochází z hněvu, avšak nikoli ono, jež pochází z horlení spravedlnosti. Což také Pán praví: "Nechte, ať obojí spolu roste až do žní" (Mt 13, 30), čemuž se má rozumět tak, jak vyplývá z následujícího: "Abyste snad sbírajíce koukol, nevytrhali spolu s ním i pšenici" (Mt 13, 29). Usmrcení zlých se tedy zakazuje tam, kde to nemůže nastat bez ohrožení dobrých; což se děje většinou tehdy, když zlí ještě nejsou odlišeni od dobrých zjevnými hříchy, nebo když vzniká obava z nebezpečí, že zlí za sebou stáhnou mnohé dobré.
Avšak to, že zlí, pokud žijí, se mohou napravit, nebrání tomu, že by nemohli být spravedlivě usmrceni. Vždyť nebezpečí, které hrozí z jejich života, je větší a jistější, než dobro, které se očekává z jejich nápravy. Mají ostatně možnost v samotné hodině smrti obrátit se pokáním k Bohu. Pokud jsou ale tak zatvrzelí, že ani v hodině smrti neustoupí jejich srdce od zloby, lze s velkou pravděpodobností usuzovat, že by od zloby neustoupili nikdy.
apredsasatoci
Za vlastizradu bol vždy povraz.
Aspoň teraz vieme prečo bol hneď po "sametovej" revolúcii zrušený trest smrti!
To je proste plán - vlastizrada. To nie je náhoda!
Libor Halik
Usmrcení zlých se tedy zakazuje tam, kde to nemůže nastat bez ohrožení dobrých; což se děje většinou tehdy, když zlí ještě nejsou odlišeni od dobrých zjevnými hříchy, nebo když vzniká obava z nebezpečí, že zlí za sebou stáhnou mnohé dobré.....Pokud jsou ale tak zatvrzelí, že ani v hodině smrti neustoupí jejich srdce od zloby, lze s velkou pravděpodobností usuzovat, že by od zloby neustoupili …More
Usmrcení zlých se tedy zakazuje tam, kde to nemůže nastat bez ohrožení dobrých; což se děje většinou tehdy, když zlí ještě nejsou odlišeni od dobrých zjevnými hříchy, nebo když vzniká obava z nebezpečí, že zlí za sebou stáhnou mnohé dobré.....Pokud jsou ale tak zatvrzelí, že ani v hodině smrti neustoupí jejich srdce od zloby, lze s velkou pravděpodobností usuzovat, že by od zloby neustoupili nikdy. L: Tak jest.
ľubica
no takýchto odvážlivcov ako tento USA knaz nemáme, žial...
Tomislav
Kněz nesmí vést ozbrojený boj, ani podněcovat k násilí, protože disponuje ryze duchovními prostředky.
apredsasatoci
A čo sv. Marek z Aviana v 17. stor.?