Clicks164
L. E.
7

TYLKO U NAS: A. Macierewicz: oczekujemy na wizytę D. Trumpa z olbrzymimi nadziejami

Środowiska, które tak brutalnie i bezpardonowo atakują prezydenta USA Donalda Trumpa, są tymi samymi, które atakują rząd PiS w Polsce czy rząd pana Orbana na Węgrzech – wskazał minister obrony narodowej Antoni Macierewicz w czwartkowym felietonie „Głos Polski” emitowanym na antenach Radia Maryja i TV Trwam.

Szef MON mówił m.in. na temat prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda. Zwrócił uwagę, że pewne środowiska medialnie i politycznie atakują władze tych państw, które próbują odbudować siłę swoich krajów i narodów.

– Donald Trump, człowiek, który zmienia świat, zmienia politykę amerykańską, nadaje jej zupełnie nowy wymiar i nowe punkty odniesienia, nie przypadkiem jest tak brutalnie, bezpardonowo atakowany przez międzynarodowe media, także w samych Stanach Zjednoczonych. Mówiłem już o tym tydzień temu, i tak się dziwnie składa (…), że to są często ci sami ludzie, te same media, te same środowiska, które (…) atakują rząd Prawa i Sprawiedliwości w Polsce czy rząd pana Orbana na Węgrzech – mówił minister obrony narodowej, podkreślając, że ataki te mają godzić w suwerenność.

Odnosząc się do przewidzianej na 5 lipca wizyty Donalda Trumpa w naszym kraju, Antonii Macierewicz podkreślił: „oczekujemy na ten moment z olbrzymimi nadziejami”.

RadioMaryja.pl
Piotr2000
odwrocilo sie panu Antoniemu... oj odwrocilo sie,,,
zmienila sie koniunktura wiec trzeba sie do niej dostosowac..
a to jest cecha malych ludzi, popularnie mowiac KREATUR...
Tymoteusz
Co by nie myśleć o Panu Antonim Macierewiczu, to jest to mądry człowiek, drugi po Panu Jarosławie Kaczyńskim. Nikt Panu Antoniemu nie odbierze chwały za Listę Macierewicza...
antymodern
Antonio "Koza" Macierewicz liczy zapewne na to, że Trump uwierzy w zamach smoleński i każe srogo wybatożyć za to Złego Ruskiego Czekistę Putina.
annaaurelia
Nie da się "wypisać" z tego ziemskiego bytowania, żyjemy w danym czasie,
z danymi ludźmi, jesteśmy w globalnej sieci zależności, trzeba rozmawiać, budować, szukać dobra.
anawa1936
No to się bardzo ale to bardzo rozczarujecie. Tramp przyjedzie żeby wziąć a nie żeby dać cokolwiek zdurrniałym Polakom. Niestety.
Portal kojotów talmudzkich
Żyd i kosmopolita w ( nie ) rządzie polskim oczekuje na przybycie swojego diabelskiego brata masona !
yaphet
Minka bezcenna.