Clicks1K
Biskup Schneider: Vakcíny proti korone z potratených detí musí každý kresťan odmietnuť aj za cenu mučeníctva. Biskup Schneider: Vakcíny proti korone z potratených detí musí každý kresťan odmietnuť …More
Biskup Schneider: Vakcíny proti korone z potratených detí musí každý kresťan odmietnuť aj za cenu mučeníctva.

Biskup Schneider: Vakcíny proti korone z potratených detí musí každý kresťan odmietnuť aj za cenu mučeníctva.

„Toto je pre mňa posledný krok satanizmu a slobodomurárov, ako prinútiť celý svet vrátane Cirkvi akceptovať potraty a preto musíme sa proti tomuto postaviť jasne a odvážne, ak to nastane,“ uviedol svetoznámy katolícky biskup Athanasius Schneider.

Podľa biskupa, ktorý médiám poskytol krátky rozhovor počas jeho návštevy Francúzska, sa boj proti koronavírusu mení na „sanitárnu totalitu“ a viaceré nariadenia sú podľa neho na úrovni „otroctva“ kedy sa očakáva, že ľudia prestanú používať vlastný rozum.

Maska sa stala podľa biskupa vyslovene signálom podrobenia ľudí a obáva sa, že nástroje boja proti korone sú cestou k k nastoleniu „jednej svetovlády.“

Biskup vyzval katolíkov, aby bol svetlom a symbolom odvahy v tomto čase. Katolíci by nemali byť ustráchaní, akoby vrchol našej existencie bolo uchovať si pozemský život, pretože zmysel bytia je dosiahnúť spásu vo večnosti. „Vlády sa nám snažia nahovoriť: ste v naších rukách, my Vás chránime. Toto je nebezpečné,“ uviedol Schneider.

Tomáš Dominik
alianciazanedelu.sk/archiv/7223
fiat33
františek podporuje vakcíny pre každého 😱good.is/…-not-ust-the-rich-and-powerful
Roberto 55
Aj teraz sa potvrdzuje , ze napr. aj Slovenska-Matovicova vlada je nepriatel naroda, kedze sa podriaduje satanskym totalitnym nariadeniam Globalistov=NWO a nastoluje totalitu. Oni chcu aby si uz male deti zvykli na tzv. "novy normal" - masky, odstupy, nestretavanie sa s rovesnikmi ai ine hluposti. Oberaju nas celosvetovo aj o to najcennejsie, co clovek tu na zemi ma - ucast na sv. omsi - …More
Aj teraz sa potvrdzuje , ze napr. aj Slovenska-Matovicova vlada je nepriatel naroda, kedze sa podriaduje satanskym totalitnym nariadeniam Globalistov=NWO a nastoluje totalitu. Oni chcu aby si uz male deti zvykli na tzv. "novy normal" - masky, odstupy, nestretavanie sa s rovesnikmi ai ine hluposti. Oberaju nas celosvetovo aj o to najcennejsie, co clovek tu na zemi ma - ucast na sv. omsi - prijmanie ziveho Boha a to je ciri satanizmus. Tiez mnoho ludi moze umriet v stave smrtelneho hriechu, cim sa ohrozuje vecnost dotycneho a za to budu raz zodpovedny biskupi a knazi, ktori sa podriadili satanovi. Mali by v prvom rade vediet o co teraz ide-je to finalny boj o duse!
Rosllynn
Opak je pravdou. Stále více lidí otevírá oči a chápe, že budou-li mlčet stanou se otroky. Lidé se bojí nechat očkovat, bojí se vedlejších účinků vakcíny. Jsou organizovány demonstrace, protestní akce, jedna z nich je v neděli 18, října.