Clicks4.2K

Grafen generuje ogólnoustrojowy stan zapalny z burzą cytokinową, zakrzepami i zajęciem płuc.

Białko Spike to nic innego jak grafen w ciele, który oddziałuje na organizm.

wordpress.com/…n-w-twoim-ciele-ktory-oddzialuje-na-twoj-organizm/

Dr. Luis Marcelo Martínez:

TRANSKRYPCJA VIDEO (z napisami angielskimi) ZAMIESZCZONEGO na końcu postu:

W niedzielę, 27 czerwca 2021, argentyński genetyk dr Luis Marcelo Martinez udzielił wywiadu Pedro Moreno z programu Integrantes.

W trakcie wywiadu, dr Martinez wyjaśnia, że “pandemia” powinna być traktowana z inżynieryjnego punktu widzenia, a nie tylko z punktu widzenia zdrowia, skoro odkryto, że szczepionki zawierają tlenek grafenu; należy również zaangażować ekspertów w dziedzinie elektromagnetyzmu, aby zrozumieć, jak radzić sobie z tym, czego dziś doświadczamy.

Orwell City wybrało cztery punkty, które są istotne i bezpośrednio związane z odkryciami dokonanymi przez La Quinta Columna i które są bardzo interesujące zarówno dla społeczności naukowej, jak i dla ogółu społeczeństwa.

Dr. Luis Marcelo Martínez: Co oni inokulują? – Dlaczego ten materiał ma aktywność elektromagnetyczną? – Dlaczego niektóre zaszczepione osoby emitują pola elektromagnetyczne? – Dlaczego u osób zaszczepionych obserwuje się zniekształcenia i różnice napięcia w głowie? – To zostało udowodnione, panowie.
Czy wiecie, co dzieje się z mózgiem, gdy podamy mu różnicę napięć? – Neurony doświadczają stanu apoptozy, tj. neurony popełniają samobójstwo. Czy rozumiecie, co mówię? – To jest naprawdę porąbane, o czym opowiadam. Ale to wszystko nie jest już więcej teorią spiskową, to jest rzeczywistość, a mówię to w ten sposób, bo mamy już w rękach dokumentację.

Wracam do sprawy tej urugwajskiej pacjentki. Ten materiał pobrany z jej ramion jest w tej chwili analizowany. Jej syn i jej mąż nabyli magnetyzm bez szczepienia. I na tym nie koniec. To samo zjawisko obserwuje się w niezliczonych maskach fabrycznych. W takiej sytuacji wszyscy powinniśmy zażądać natychmiastowego wyjaśnienia tego, co widzimy, nieprawdaż?

Odegraliśmy już naszą rolę jako naukowcy, komunikatorzy, jak kto woli, jako intelektualiści. Rozegraliśmy nasze małe wyścigi, aby zobaczyć, kto wie więcej od drugiego. I to już koniec. Ten moment się skończył.

Nie jesteśmy tutaj już więcej dla teoretyczno-intelektualnych spekulacji; teraz powinniśmy stać się obywatelami, którzy domagają się wyjaśnień, domagają się całkowitego zaprzestania tego (co się odbywa) i żądają natychmiastowej sprawiedliwości. Ponieważ to, co jest obserwowane jest niewyobrażalne. A więc kwestia magnetyzmu i czarnego proszku, który został wydobyty z ciała tej kobiety i który analizujemy, plus to, co wiadomo o tym, co znajduje się wewnątrz tych szczepionek – nie możemy tego zaakceptować, panowie. Nie możemy przymykać na to oczu.


Pedro Moreno: Czy byli w stanie przeanalizować?

Dr. Luis Marcelo Martínez: Tak, zrozumiałem, że byli. Szczepionki można było przeanalizować. Ricardo Delgado wraz z dr José Luisem Sevillano i hiszpańskimi profesorami przeprowadzili analizę fizykochemiczną owych składników. Nie jestem tu po to, by ogłosić wyniki ich analiz. Oni to zrobią w odpowiednim czasie, kiedy podejmą wszystkie niezbędne środki ostrożności.

Mogę jednak powiedzieć, że to, co zaobserwowano, jest niewyobrażalne. Nie powinniśmy pozwolić, aby ci ludzie (producenci “szczepionek”) mówili nam, że to jest naturalne, że po szczepieniu można stać się magnetycznym. Nie pozwólmy, aby ci ludzie mówili nam: -“Elementy magnetyczne umieszczamy, aby ulepszyć szczepionkę…”. Nie. NIE. A te materiały, które oni inokulują, z pewnością, z fizycznego i chemicznego punktu widzenia wchodzą w reakcję z mikrofalami skalarnymi. Oni, ku niewiedzy światowej społeczności naukowej, eksperymentują z neuromodulacją zwierząt pomocą elektromagnetyzmu. Badania w tej dziedzinie są dostępne.

Pamiętajmy, że prezydent Chile stwierdził, że nawet myśli zostaną zaszczepione w ludziach; a potem mamy brytyjskiego premiera, który powiedział to samo. Nie wygłaszam tu moich osobistych opinii. Ja tu krzyczę ale nie wyrażam mojej opinii. Informuję o tym, co zostało zweryfikowane i poświadczone; za każdym razem, gdy zabierałem głos, robiłem to w tych kategoriach, dysponując wszystkimi dostępnymi mi dowodami. Nigdy nie wypowiadałem osobistych opinii. W obecnej sytuacji dokumenty są wyłożone na stół, proszę państwa. W stosunku do nas wszystkich.
To jest bardzo poważna sytuacja, bardzo poważna.

Pedro Moreno: Ricardo (Delgado) mówi w swoich video, że szczepionki zawierają grafen…

Dr. Luis Marcelo Martínez: Jak na razie możemy powiedzieć tyle, ile zostało to zakomunikowane, ponieważ musimy wziąć pod uwagę bezpieczeństwo osób, które przeprowadzały eksperymenty i scenariusz, w którym zostały one wykonane. Użyto mikroskopów elektronowych, mikroskopów optycznych, przeprowadzono badania spektroskopowe, badania absorbancji. I dzięki temu wszystkiemu są oni w stanie stwierdzić, że to, co zaobserwowano, to grafen.

Pytam więc lekarzy z kręgów medycyny: Czy uważacie, że konieczne jest wstrzykiwanie ludziom grafenu, aby uodpornić ich na koronawirusa? Pytałem o to w kontaktach prywatnych, ale teraz pytam publicznie – zachęcam środowisko medyczne do myślenia.

Impulsem dla mnie w tej chwili jest to, że jestem świadkiem rzeczy niewyobrażalnej i jako pracownik służby zdrowia jestem zdesperowany, jestem zdesperowany i krzyczę; ale nade wszystko powtarzam: jestem tu i teraz jako pracownik służby zdrowia i jako wolny obywatel domagający się wyjaśnień od wszystkich odpowiedzialnych za ten ludobójczy plan; od rządu krajowego po Światową Organizację Zdrowia i wszystkie sądy powszechne na świecie.
(…)

Dr Luis Marcelo Martínez: (Obecnie) współpracuję z inżynierami wojskowymi.

Pedro Moreno: Co to znaczy, Luis Marcelo?

Dr. Luis Marcelo Martínez: Istnieje grupa robocza, w której zbieramy wszystkie dane na temat zjawisk magnetycznych (w odniesieniu do “szczepionek”) i faktycznie, jeden z jej członków jest byłym wojskowym – inżynierem od spraw elektromagnetyzmu itp., ponieważ ja nie znam tej dziedziny, w którą wszedłem. Natrafiam na coś (nowego) i musiałem zacząć uczyć się od nowa. Tu nie chodzi o genetykę. Oni nas oszukali; sprawili, że straciliśmy czas.

Sprawili, że straciliśmy czas i była to część (ich) planu, ponieważ wiedzieli, że pojawi się dysydencja; że zaatakuje ludzkie ego i że zaczniemy walczyć między sobą, aby pokazać, kto ma rację odnośnie tego, co się dzieje.
Wszystko to doskonale wiedzieli, dlatego tak to ustawiono i dlatego bez końca dawali nam fałszywe wskazówki co do tego, czy wirus został wyizolowany, czy też nie, czy to białko spike powoduje uszkodzenia, czy nie.


Co to w ogóle jest białko spike? – To nic innego jak grafen, który znajduje się w twoim ciele i stymuluje cię. Grafen generuje ogólnoustrojowy stan zapalny z burzą cytokinową, zakrzepami i zajęciem płuc.

Co to wszystko jest? – Cóż, to jest obraz, który te dranie nazwały C-O-V-I-D, bo już nawet nie chcę tego wypowiadać tej nazwy. Spróbujmy przestać używać tej nazwy. Pozbawmy to tożsamości. (…)

Dr. Luis Marcelo Martínez: Postawiłeś mi niezwykle istotne pytanie, które chcemy tu zadać i które brzmi: dlaczego oni to wstrzykują to ludziom? – Jaki jest ich plan?

My, oczywiście, mamy hipotezy i mamy też wiedzę. Wiemy, że 5G, w swojej szerokości pasma może stymulować grafen. Może go stymulować. A kiedy grafen jest stymulowany, może również generować stan zapalny. Tak więc, osoby zaszczepione szczepionkami przeciwko grypie w sezonie 19/20 również prezentowały i prezentują efekt magnetyczny, a zjawisko to obserwuje się również u dzieci po szczepionkach kalendarzowych.

Więc jak rozpoczął się problem Covid? – Gdzie zostały uruchomione pierwsze anteny 5G?

W tym miejscu zacytuję też dr José Luisa Sevillano: – W jaki sposób COVID może posiadać tzw. border effect?

To znaczy: przechodząc z jednego kraju do drugiego nie ma przypadków (zachorowań). Na przykład w Afryce. Jak to możliwe? – Jak może istnieć efekt graniczny? – Czy wy to rozumiecie? – Efekt graniczny oznacza, że istnieją czynniki, które w jednym kraju wywołują chorobę, a w innym nie.

A zakładając, że jest to wirus, to jak długo może trwać stan zagrożenia zdrowia spowodowany czynnikiem biologicznym? Jak długo zamierzamy walczyć z tym samym wirusem? – Na zawsze? – Gdzie są specjaliści od chorób zakaźnych? – Gdzie są specjaliści od chorób zakaźnych?


Dr. Luis Marcelo Martínez: Przeprowadzono autopsje. To wszystko, co się odbywa jest tak dobrze połączone ze sobą, że jeśli otworzysz ciało, tj. jeśli lekarz medycyny sądowej otworzy ciało, to nie znajdzie grafenu gołym okiem.
Jakich technik może użyć lekarz medycyny sądowej, aby odzyskać ślady grafenu w tkankach, na poziomie tkanek? – Sądzę, że trzeba byłoby wykonać nacięcia mózgu, ponieważ w głowie i na szyi szczepionych występuje aktywność (magnetyczna). Następnie trzeba by pobrać wycinki tkanek centralnego układu nerwowego i użyć specyficznych techniki, aby móc wychwycić grafen. Ale namówcie jakiegoś lekarza medycyny sądowej, żeby to zrobił. Widzicie, nie ma na to sposobu. Nie znamy kwestii, nie uczono nas tych rzeczy.

Stoimy w obliczu rzeczy, których my lekarze nie znamy, Pedro, rozumiesz? – Więc nikt nie jest w stanie dowiedzieć się tego podczas autopsji. Nikt nie przyjdzie i nie powie ci: «Spójrz, oto grafen, który znalazłem podczas autopsji!». Nie stanie się tak! – Powie ci, że autopsja wykazała nacieki w tkankach. (…) To, co pokazuje wycinek histologiczny, to nacieki, pokazuje, że tkanki mają nacieki zapalne. Kropka. Nie ma żadnego RNA.

Chcę przez to powiedzieć, że wiele się o tym wszystkim mówi, ale większość z nas jest zupełnie nieświadoma tego, przed czym stoi oraz jakich technik i jakich procedur należałoby użyć.

Powtarzam: to jest domena inżynierów, nie nas (lekarzy). Ja, jako lekarz nie mam zielonego pojęcia, jak wyekstrahować grafen z ciała człowieka. Nie wiem, ponieważ nawet tego nie wiem, co to jest grafen.


Pedro Moreno: Czy ma Pan na myśli to, że gdyby dana osoba zażądała autopsji, to owa autopsja nie będzie w żaden sposób przydatna do ustalenia powodu powstania skrzeplin?

Dr. Luis Marcelo Martínez: Nie będzie. Niczego się nie znajduje (podczas autopsji). Co najwyżej widać skrzepliny. Szczepionka, która powoduje najwięcej zakrzepów w ośrodkowym układzie nerwowym to ta wyprodukowana przez AstraZeneca, ale (lekarze przeprowadzający autopsję) nie są w stanie stwierdzić niczego innego.

VIDEO (Napisy angielskie) – Dr. Luis Marcelo Martínez: “Białko Spike to nic innego jak grafen w twoim ciele, który oddziałuje na twój organizm”
rumble.com/…-protein-is-graphene-inside-your-body-spiking.html
VIDEO (Napisy angielskie) – Dr. José Luis Sevillano opowiada o tym, jak uświadomił sobie związek między 5G a kolejnymi falami COVIDa.
rumble.com/…bout-how-he-realized-the-relationship-between.html
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
«Internet Ciał»: Nadciąga 6G – osiągające 330 Ghz – na które UE przeznacza 900 milionów euro

Czas na zastopowanie projektu kontroli ludzkości przy pomocy “szczepionek” kończy się: Skorumpowane rządy zmagazynowały potworne ilości dawek

Policja szwajcarska grozi, że przestanie egzekwować przepisy dotyczące COVID-19

«La Quinta Columna»: W pobliżu anten 5G, licznik Geigera wykrywa promieniowanie jonizujące

ZAGROŻENIE «GRAFEN»: Globalistyczne k***iszcza majsterkują przy hemoglobinie i chlorofilu

«La Quinta Columna»: Mapa anten 5G i środowiskowe uwarunkowanie zachorowalności na COVID-19

Szef Oxford Vaccine Group oświadczył: Osiągnięcie odporności stada w przypadku wariantu Delta “nie jest możliwe”

Pliki zawierające analizy zawartości “szczepionek” przeprowadzone na Uniwersytecie Neapolitańskim do pobrania

UE rozpatruje nowe możliwe skutki uboczne szczepionek mRNA COVID-19: Akcje firm Moderna i BioNTech lecą w dół

Aplikując częstotliwość (z zakresu 5G) wynoszącą 42,6 GHz – nanorurki grafenowe o długości 1,2 nm wstrzykiwane podczas tzw. szczepień modyfikują funkcjonowanie ludzkiego mózgu

Bergoglio wprowadza kolejnych szaleńców transhumanizmu do Papieskiej Akademii Nauk: Nominacja dla twórczyni CRISPR-Cas9 Genome Editing

FOTO: Bergoglio z mordercą francuskiego księdza Oliviera Maire (już wcześniej domniemanym podpalaczem katedry w Nantes)

«La Quinta Columna»: Dr. José Luis Sevillano: “Coś promieniuje; coś, co ma właściwości jonizujące”

POTWIERDZENIE WNIOSKÓW HISZPANÓW: Pliki zawierające analizy laboratoryjne i mikroskopowe tzw. «szczepionek», wykonane na Uniwersytecie Neapolitańskim im. Fryderyka II, do pobrania na kanale Telegram

USA: Obozy koncentracyjne dla “pozytywnych” na Covid: Wspólne latryny na świeżym powietrzu

FDA przypadkowo ujawnia listę skutków ubocznych “szczepionki” anty-Covid, w tym zapalenie mięśnia sercowego, choroby autoimmunologiczne i śmierć

“Komentarz” «Bibuły»…

Princeton, Northwestern Universities : «Wnioski z analizy dowodzą, że USA nie są demokracją, lecz oligarchią»

Gilad Atzmon: «Między talibami a COVIDem»

Francja: Ministerstwo Zdrowia wszczyna dochodzenie w sprawie bezpieczeństwa “szczepionek”

CDC i FDA wyprodukowały fałszywe protokoły testowania “covida” poprzez użycie ludzkich komórek zmieszanych z fragmentami wirusa zwykłego przeziębienia. Testy PCR wykrywają wyłącznie zwykłe przeziębienie

Po 20 latach od szczytu G8 w Genui: Do czego miała służyć strategia masakrowania i dewastacji

VIDEO: Całe Włochy przeciwko “pandemii” i restrykcjom

Dr Luis Marcelo Martínez i Ricardo Delgado o nanotechnologii w “szczepionkach”: «To, czego pragną, to skasowanie naszej woli»

«La Quinta Columna»: Lekarstwa i woda dają wynik pozytywny podczas testu Magnet Challenge

Izrael, Australia: 95-99% osób hospitalizowanych to w pełni zaszczepieni

Kanada: «Fakt, że są groby wewnątrz cmentarza nie powinien być dla nikogo niespodzianką»

Dyktatura chińska zapowiada pojawienie się nowych «wariantów koronawirusa»

Thierry Meyssan: «2001: Transformacja Imperium Amerykańskiego»

«Spike» i grafen w akcji: Anglia: Setki osób zaszczepionych trafiło do szpitala z powodu «warianta Delta»

Nowe badania potwierdzają: Nie jest potrzebny żaden wirus, aby zachorować na SARS-CoV-2!

Uwagi «Uczty Baltazara» do artykuliku o redukowaniu szkodliwości grafenu w ludzkim ciele

“Szczepionka” Pfizer powoduje zapalenie oczu

«La Quinta Columna»: Prawie wszystkie produkty spożywcze są namagnesowane

Uwagi «Uczty Baltazara» na temat grafenu w tzw. “szczepionkach” oraz mend ludzkich

Neapol: Dyrektor Muzeum Kaplicy Sansevero rezygnuje z funkcji w proteście przeciwko Green Pass

Pfizer testuje “szczepionki” anty-COVID-19 na dzieciach poniżej 12 roku życia: Eksperyment dotyczy tysięcy dzieci w wieku poniżej 12 lat w kilkudziesięciu ośrodkach w USA, Finlandii, Polsce i Hiszpanii

Pfizer wiedział, że jego szczepionka może prowadzić do śmierci

Wariant «Delta» służy do zablokowania nadchodzących wyborów we Francji i w Niemczech, a jednocześnie stanowi test na odroczenie wyborów mid-term w USA

Atak hakerów na centrum danych regionu Lacjum: Unieruchomione wszystkie systemy, w tym sieć szczepień

O gwarancjach dla «naszych sukinsynów» i ich skutkach…

VIDEO: «LA QUINTA COLUMNA»: Magnetyzm u osób niezaszczepionych przeciwko Covid-19 spowodowały roztwory wodne zawierające tlenek grafenu, używane do celów medycznych

Polacy a Włosi: 4 czerwiec 1944: Niewiarygodne ocalenie Rzymu

VIDEO: «La Quinta Columna»: Nano-arkusze grafenowe znalezione w wodzie deszczowej

Francuski, lewicowy związek zawodowy CGT ogłasza strajk generalny przeciwko Macron’owi i Green Pass

Protest «Bractwa Włoskiego» w Parlamencie: «Narracja o pandemii jest nie do przyjęcia»

VIDEO: 28 lipca 2021 – Kolejny rzymski protest przeciwko “Green Pass”

VIDEO: «Orwell City»: Dr Martín Monteverde na temat nieistnienia SARS-CoV-2, farsy PCR i o tym, jak tlenek grafenu w szczepionkach przeciw grypie wywołał “pierwszą falę”

Kolejne “fale” muszą nadejść, bo państwa zmuszone są do kupowania “szczepionek”: PfizerLeak: Umowy Pfizera i ich zaskakujące klauzule

Powódź w Niemczech: «Katastrofa chciana»

VIDEO: «La Quinta Columna»: Uważaj na rezonans magnetyczny, jeśli jesteś zaszczepiony!

Wstrząs związany z wycofaniem wymazów PCR przez amerykańskie CDC: “Niemiarodajne” już wcześniej dla WHO i Szwecji. Prawnik Fusillo: “Klęska włoskiej, publicznej służby zdrowia”

«Le Monde»: «Czy należy zmniejszyć liczbę ludności na świecie, aby uratować planetę?»

Śmierć dr De Donno: Terapia plazmowa do leczenia SARS-2 w szponach Billa Gatesa za pośrednictwem włoskiej oraz izraelskiej Big Pharmy

Pentagon twierdzi, że amerykańskie wojsko wyszkoliło “niewielką liczbę” Kolumbijczyków podejrzanych o zamach na Haiti

VIDEO: «La Quinta Columna»: Tlenek grafenu wywołuje objawy derealizacji u niektórych osób zaszczepionych

«Natural News»: Technologia “neuromodulacji” oparta na grafenie jest PRAWDZIWA: Komunikat prasowy z «INBRAIN Neuroelectronics» opisuje bio-obwody kontrolujące mózg – wykorzystujące grafen zasilany przez AI

Dr Giuseppe De Donno: “Samobójstwo” ogłoszone 3 miesiące wcześniej

VIDEO: Niekontrolowane ticki neurologiczne – przerażające skutki uboczne po 2 “szczepionce” Moderna

VIDEO: «La Quinta Columna» na temat wodnego roztworu tlenku grafenu sprzedawanego na AliExpress

VIDEO: Oto, jak grafen reaguje na impulsy elektromagnetyczne

Breaking! Amerykańskie CDC wycofuje test PCR, ponieważ nie jest w stanie odróżnić Covida od wirusów grypy. Wypaczona historia pandemii!

VIDEO: «La Quinta Columna»: Patent na sól fizjologiczną zawierającą grafen

Włochy: «Green Pass» dla restauracji i imprez organizowanych wewnątrz budynku – Stan wyjątkowy do końca roku 2021

Analiza spektroskopowa wykazała, że 99,5% zawartości stałej «szczepionki” Moderna to tlenek grafenu

Zespół Andreasa Kalckera potwierdza obecność tlenku grafenu w “szczepionkach”

Głupota Polaków zaczyna być głośna – jak świat długi i szeroki…

VIDEO: Również Włosi wykryli grafen (oraz krzem) w «szczepionkach» anty-Covid – «ALBO OPÓR SPOŁECZNY, ALBO DYKTATURA»

Linkować nasze tłumaczenia gdzie tylko się da!

Propaganda wojenna (i o tym, jak z nią walczyć)

VIDEO: Tlenek grafenu został znaleziony także w fiolce szczepionki

Vaxigrip Tetra – wyprodukowanej przez Sanofi Pasteur Europe


«Gender Identity»: Brama do piekła transhumanizmu

Zarządzać poprzez chaos: “Pinkwashing”

Potrzebny jest «próg pęknięcia» społeczeństw: «Gender-lek» – «Tryptorelina»

C. J. Hopkins: «Sztorm, który nadciąga…»

VIDEO: Michel Chossudovsky przeprowadza wywiad z Ricardo Delgado z hiszpańskiej «La Quinta Columna»

VIDEO – «La Quinta Columna»: Grafen uszkadza komórki ludzkie odbierając i wzmacniając fale Thz

Czujniki grafenowe odczytują fale neuronowe o niskiej częstotliwości związane z poszczególnymi stanami mózgu

Nie przeszkadzajcie mężowi Ursuli von der Leyen zarabiać na «szczepionkach» przeciwko «Covid-19»!

VIDEO: Paryż: Francuzi kontra Macron i green pass

Aby nie stracić swego Eldorado, technokraci UE chcą skazać Europejczyków na wieczny lockdown

Budzić ludzi dobrej woli!…

Mapowanie genomów i profilowanie genetyczne: Macki «Illuminy» dosięgły również Włoch

Trzeba wydrzeć świat z łap obłąkanych “skunksów” z Wellcome Leap: Przeczytajcie nad czym pracują!

Dotarliśmy do oryginalnej publikacji: «Trumny z Lombardii po roku»…

«Trumny z Lombardii po roku», czyli druzgocący brak wstydu po roku

Chiński patent na użycie tlenku grafenu jako nośnika w “szczepionkach” został opublikowany zaledwie kilkanaście godzin temu

Od wąglika po Covid-19: «Dark Winter» forever

Dr. Luis Marcelo Martínez mówi o toksyczności grafenu oraz o sfałszowanej literaturze naukowej

Patent chiński: Szczepionka rekombinowana przeciwko koronawirusom z wykorzystaniem tlenku grafenu jako nośnika

«Co za wredna postać, ten zajęczo-strachliwy, piłatopodobny El Papa…»

VIDEO: Również testy przeprowadzone przy użyciu metody fluorescencji UV dowodzą, że w tzw. “szczepionkach” znajduje się tlenek grafenu

Rozpoczął się «Cyber Polygon 2021»: Co o tym sądzą publicyści Johnny Vedmore & Whitney Webb

VIDEO: Czym naprawdę jest «tsunami mózgowe», przed którego pojawieniem się ostrzegają mass-media

Walczyć! – Nie pozwolić, by łotry wytrzebiły ludzkość: «Born to Be Alive» – Patrick Hernandez

VIDEO: Dr. Luis Marcelo Martínez: «Białko Spike to nic innego jak grafen w twoim ciele, który oddziałuje na twój organizm»

VIDEO: Szaleńcy dobrali się także do zwierząt: «Szczepią» je «przeciwko Covid-19»

VIDEO: Magnetyczny kurz identyfikowalny na pozbawionej przemysłu części włoskiego regionu Piemont

BARDZO CIEKAWE VIDEO: Chemtrails – Tajemnica poliszynela na mediolańskim lotnisku Malpensa (NAPISY ANGIELSKIE)

«La Quinta Columna» udostępnia WIĘCEJ ZDJĘĆ TLENKU GRAFENU wykrytego w fiolce “szczepionki” AstraZeneca

W kierunku totalnego obłędu: «Korea Północna była nieźle porąbana, ale nie aż tak bardzo…»

Proponowana w Hiszpanii “ustawa o bezpieczeństwie narodowym” pozwoli na zajęcie własności obywateli podczas “kryzysu” sanitarnego

VIDEO: Po Pfizer’ze, tlenek grafenu zidentyfikowano także w fiolce “szczepionki” AstraZeneca

«Flex» zatrudnia i zwalnia: W Amazon, o losie pracowników decyduje Sztuczna Inteligencja

Facebook przeciwko prawicy: “Miałeś styczność z treściami ekstremistycznymi”

Ex showgirl Raffaella Carrà: “Zaszczepię się, by odzyskać wolność” – Odzyskała… na tymtym świecie!

Czy Iran mści się za śmierć generała Soleimani’ego?

VIDEO: Popatrzcie, co «szczepionkowe» szmaty wyprawiają z ludźmi!

Czym różnią się reżimy totalitarne od «wolnych demokracji»?

Ciekawe VIDEO do oglądnięcia

Nie zatrzymają się przed niczym i mówią to otwarcie: «Transformacja ekologiczna może stać się krwawą jatką»

VIDEO: Shoshana Zuboff o kapitalizmie inwigilacyjnym (NAPISY ANGIELSKIE)

VIDEO: 98% do 99% fiolki stanowi tlenek grafenu, który jest głównym składnikiem tzw. «szczepionki» (NAPISY ANGIELSKIE)

«Black Goo»: Na granicy rzeczywistości i “science-fiction”…

Szaleńcy z włoskiego Veneto identyfikują osoby “niezaszczepione” przy pomocy GPS-u

Wariacki Kościół «Franka» z Argentyny: Powrót Pachamamy

UNIVERSIDAD DE ALMERÍA, SPAIN: Identyfikacja tlenku grafenu w “szczepionce” – RAPORT PDF (po angielsku) do pobrania

Wall Street wykupuje domy w całych USA, aby z najemców wykreować klasę chłopów pańszczyźnianych

Szantażują i wykupują wszystko: Amazon żąda od swoich dostawców kawałka ich firmy

Big Pharma i media są w rękach tych samych szemranych ludzi

VIDEO: «Covid-19»: Skutek interakcji tlenku grafenu pochodzącego ze szczepionki z technologią 5G

ODRAŻAJĄCE VIDEO: Ohyda zboczeńców z LGBT

Blinken wzywa do “repatriacji” oraz “rehabilitacji” cudzoziemskich jihadistów ISIS-u, przetrzymywanych w Syrii

Od wojny domowej do “wojny biotycznej”

«Dead Man Switch» John’a McAfee i niewiarygodne zawalenie się «Champlain Towers» na Florydzie

Co – w sposób całkowicie nietypowy – zmasakrowało mózg Camilli?

VIDEO: GRAFEN – Pomiary multimetrem wykonane na głowie osoby «zaszczepionej»

Wnioski «Uczty Baltazara»: Nie ma się co wysilać dla polskojęzycznego stada baranów

ZDJĘCIA ZROBIONE POD MIKROSKOPEM ELEKTRONOWYM: Analiza fiolki “szczepionki” potwierdza obecność nanocząsteczek grafenu

O szubrawcach z BlackRock, Inc. i nie tylko…

«Wyszczepianie» we Włoszech: Naukowcy-terroryści – bojąc się na przyszłość o własne 4 litery – zaczynają mówić prawdę

23.06.2021: VIDEO: Niemiecki «Bild» przeciwko dyktaturze sanitarnej

Optogenetyka: Wyposażą nas w umysły zastępcze

Prezydent Chile ostrzega przed «urządzeniami będącymi w stanie czytać w naszych myślach, a także zaszczepiać myśli i uczucia w naszych umysłach»

Globalne k**wy wolą zniszczyć towary niesprzedane, niż podarować je

Wielkimi krokami zbliża się Jałta II…

Także «Wolne Media» zerżnęły nasze tłumaczenie o Brittany Galvin i spółce produkującej «PolyMag» i «CombiMag»

Eksperyment Luc’a Montagnier: Oto, czym może grozić «wyszczepienie» świata

«PolyMAG» i «CombiMAG»: Cały horror przed nami

Nie kryją się z zamiarami: Film «Utopia»: Masowa sterylizacja i depopulacja poszczepienna

DNA, szczepionki i transhumanizm

SPIONy, a raczej szpiony, które zabijają…

Christian Eriksen “odstrzelony” 12 dni temu Pfizer’em?

Ostrzeżenie w sprawie szczepionki: «Epidemia świńskiej grypy» z roku 1976

Kolejni młodzi Włosi zabici przez «szczepionkę anty-Covid»

Wysoce prawdopodobne «wyszczepianie» nanorobotami i reaktywność na Bluetooth

O «Drodze wyjścia z Państwa Niewolniczego»

«Szczepionka anty-Covid»: Po 6 miesiącach – śmierć w wyniku krwotoku mózgu, spowodowanego białaczką piorunującą

Dr. Stefano Montanari w kwestii magnetycznych “szczepionek”: Reżim nie pozwala na przeanalizowanie ich zawartości

«Kapitalizm inwigilacyjny cyfrowy»: Nasz tekst zerżnięty przez “WAWEL’a”; zamieszczony bez podania źródła

Wenecja długoterminową «czerwoną strefą» dla G20: Restrykcje anty-covidowe stają się metodą rządzenia

Tajne, militarne wykorzystanie technologii 5G

Dlaczego niektóre elementy anten 5G oznaczone są jako COV-19?

Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne?

“Vexille: 2077 Japońska Izolacja”: Film, który przewidział transhumanizm przy pomocy “szczepionki”

Łamiącym sobie głowę nad Smoleńskiem: «Hyperion», czyli Jałta forever

Obowiązek szczepień we Włoszech: Sprostowanie do kaczki dziennikarskiej zamieszczonej na portalu prof. Dakowskiego

MPRI, «Operation Storm» i inne “przypadki”…

VIDEO: 6 maj 2021, Senat stanu Texas: Dr Angelina Farella: “Pomysł podania dzieciom szczepionek anty-Covid jest zbrodnią”

Oto, dlaczego «Operacja Covid» udała się: Udo Ulfkotte o presstytutkach

Carla Fracci, sławna tancerka włoska zmarła 2 miesiące po “zaszczepieniu się”

Zdrowy głos z Białorusi: «Zboczeńcy, degeneraci! – Wolimy dyktaturę!»

Być może to widok Pyatt’a na horyzoncie, doprowadził Batkę do szału…

Norman Finkelstein: «Jam jest Izrael»

Dziwny wypadek kolejki linowej pod szczytem Mottarone

Białoruś i Sigonella: Znajdź różnice

«Łajno diabła»: Watykan zainwestował w «pandemię» i sporo na tym zarobił

VIDEO Sanktuarium: Madonna del Sasso – Lago d’Orta (Piemonte)

Vedetta Live Webcam Streaming: Etna na żywo

Bizzi: Niewidzialna wojna – chcą uwięzić nasze dusze

FOTO: Klaus Schwab na plaży – człowiek planujący przyszłość ludzkości!

«Szczerze mówiąc, nic nie czuję – Jestem bardzo szczęśliwy – Żyje się tu bardzo przyjemnie»

Rejestr obywatelski: Do tej pory, szczepionki zabiły 600 Włochów

Kolejny krok dyktatury finansjery: Tzw. «Water Futures»

To już koniec: Wykupują wszystką wodę świata

Emer Cooke: Awans Lady Big Pharma do EMA

Eric Clapton i Van Morrison przeciwko lockdown’owi

NIESAMOWITE VIDEO: Wpływ szczepień przeciwko Covidowi na śmiertelność

VIDEO: Magnetic Vaccine – What Have They Injected You With!?

VIDEO: Wywiad z włoskim dziennikarzem i pisarzem, Maurizio Blondetem

Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami

Im – wolno, nam – nie

Apel księdza katolickiego do tych Włochów, którzy nie stracili jeszcze rozumu

VIDEO: Elita Fabiańska i jej niezbyt tajna agenda

VIDEO: Santuario Madonna della Corona (Veneto)

«Szczepionki anty-Covid» zawierają superparamagnetyczne nanocząstki tlenku żelaza

Za plecami włoskiego ministra zdrowia – “specjalisty” od lockdown’u – stoi Fabian Society
..
Jan Zbigniew wojan
"Pandemia" potrwa tak długo, aż spełni się plan depopulacji /ok. 5 miliardów/, chyba że ludziska się przebudzą co jest raczej wątpliwe !
Adrianna7
60% lekarzy nie chce się szczepić! Zaskakujące wyniki przeczą rządowej propagandzie
paradyzja.com/60-procent-lekarzy-nie-chce-sie-szczepic/
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
,,Szczepionka, która powoduje najwięcej zakrzepów w ośrodkowym układzie nerwowym to ta wyprodukowana przez AstraZeneca,,

,,5G, w swojej szerokości pasma może stymulować grafen. Może go stymulować. A kiedy grafen jest stymulowany, może również generować stan zapalny. Tak więc, osoby zaszczepione szczepionkami przeciwko grypie w sezonie 19/20 również prezentowały i prezentują efekt magn…More
,,Szczepionka, która powoduje najwięcej zakrzepów w ośrodkowym układzie nerwowym to ta wyprodukowana przez AstraZeneca,,

,,5G, w swojej szerokości pasma może stymulować grafen. Może go stymulować. A kiedy grafen jest stymulowany, może również generować stan zapalny. Tak więc, osoby zaszczepione szczepionkami przeciwko grypie w sezonie 19/20 również prezentowały i prezentują efekt magnetyczny, a zjawisko to obserwuje się również u dzieci po szczepionkach kalendarzowych.,,

“pandemia” powinna być traktowana z inżynieryjnego punktu widzenia, a nie tylko z punktu widzenia zdrowia, skoro odkryto, że szczepionki zawierają tlenek grafenu; należy również zaangażować ekspertów w dziedzinie elektromagnetyzmu, aby zrozumieć, jak radzić sobie z tym, czego dziś doświadczamy.,,

– Dlaczego niektóre zaszczepione osoby emitują pola elektromagnetyczne?

– Dlaczego u osób zaszczepionych obserwuje się zniekształcenia i różnice napięcia w głowie? – To zostało udowodnione, panowie.

Czy wiecie, co dzieje się z mózgiem, gdy podamy mu różnicę napięć? – Neurony doświadczają stanu apoptozy, tj. neurony popełniają samobójstwo.,,