Libor Halik
1232.5K

Plyn nebude, z Nord Stream armáda odřízla 50 m potrubí!

Říj 20, 2022 Německá vláda odmítla poslancům Bundestagu poskytnout informace, kdo stojí za útoky proti plynovodům Nord Stream! Ministerstvo hospodářství prý disponuje informacemi od tajných služeb …More
Říj 20, 2022
Německá vláda odmítla poslancům Bundestagu poskytnout informace, kdo stojí za útoky proti plynovodům Nord Stream! Ministerstvo hospodářství prý disponuje informacemi od tajných služeb třetích stran a nemá dovoleno o pozadí útoků na plynovody nic sdělovat! Záběry švédského námořnictva zachytily část plynovodní roury Nord Stream 1 s čistým řezem a útočník odstranil 50 metrů plynovodu, aby nešlo potrubí snadno opravit! Někdo si dal fakt práci a vypadá to na americké námořnictvo, které mělo nad plynovodem hned několik cvičení se Švédy, Dány a celým NATO!
Německá poslankyně Bundestagu za Die Linke Sahra Wagenknecht se před nějakým časem obrátila na německé ministerstvo hospodářství a chtěla se podle zákona o svobodném přístupu k informacím dostat k podrobnostem o útoku na plynovody Nord Stream. Ministerstvo hospodářství jí ale odpovědělo, že žádné informace poskytnout nemůže, protože se jedná o utajované informaci tzv. třetí strany, takže poslanci Bundestagu se nic nedozví.
More
Zuzka M S shares this
9
johanika
Aj Slovensko chystá protest:
Libor Halik
28.10.2022 v 15.00 v Košicích
Rosllynn
Bude plyn, ne všechno potrubí je zničeno. Navíc, proč by nešlo opravit? Stačí, aby se Němci vykašlali na Američany a prostě to opravili. Silně pochybuji, že ze spojenectví s nimi jim plynou nějaké výhody. U nás bude plyn i elektřina, až pomůžeme Fialově vládě k odchodu. Příležitost je tento pátek, tedy 28. října, kdy se od 14:00 koná revoluce na dvou místech, na Václavském nám. v Praze …More
Bude plyn, ne všechno potrubí je zničeno. Navíc, proč by nešlo opravit? Stačí, aby se Němci vykašlali na Američany a prostě to opravili. Silně pochybuji, že ze spojenectví s nimi jim plynou nějaké výhody. U nás bude plyn i elektřina, až pomůžeme Fialově vládě k odchodu. Příležitost je tento pátek, tedy 28. října, kdy se od 14:00 koná revoluce na dvou místech, na Václavském nám. v Praze a na Zelném trhu v Brně. Čím více nás přijde, tím lépe. Náš hlas musí být nejen slyšet, musí hřmít!!!
Libor Halik
Jen pokud ČR uzavře brzy dohodu s Ruskem a nebude mu válkou zablokováno potrubí přes Ukrajinu a Slovensko, tak by plyn mohl přijít jinudy než z Nord Streamu přes Německo. Viz Bude 28.10.2022 14,00 Praha Václavák demonstrace. DEMISE, či ODVOLÁNÍ …
Rosllynn
Současná vláda nikdy s Ruskem dohodu o plynu nepodepíše. Je tedy třeba jí pomoci k odchodu. Jedině potom plyn bude.
Libor Halik
Přesně tak.
Rosllynn
Máme hned dvě možnosti jí pomoci k jejímu odchodu. V pátek 28. října se od 14:00 koná nenásilná revoluce na dvou místech, na Václavském nám. v Praze a na Zelném trhu v Brně.
Libor Halik
Svolavatel demonstrace v Praze Láďa Vrábel řekl, že v Brně je organizována ve stejném čase kontrademonstrace, aby lidé nepřijeli ve velkém počtu do hlavního města - čímž Fialova vláda skrytě realizuje: Rozděl a panuj.
Rosllynn
Rozdělení bohužel funguje. Na druhou stranu mnoho lidí, kteří bydlí na Moravě přijede raději do Brna než do Prahy, mají to blíže. Je lepší přijet na demonstraci do Brna než zůstat sedět doma. Mnozí lidé přijdou na demonstraci, kterou nemají příliš daleko, pokud je na druhém konci republiky, tak raději sedí doma. To není dobré. Právě pro tyto lidi je demonstrace v Brně. Ideální je, aby …More
Rozdělení bohužel funguje. Na druhou stranu mnoho lidí, kteří bydlí na Moravě přijede raději do Brna než do Prahy, mají to blíže. Je lepší přijet na demonstraci do Brna než zůstat sedět doma. Mnozí lidé přijdou na demonstraci, kterou nemají příliš daleko, pokud je na druhém konci republiky, tak raději sedí doma. To není dobré. Právě pro tyto lidi je demonstrace v Brně. Ideální je, aby na obou demonstracích bylo co nejvíce lidí. Dvě velká ohniska odporu, to je síla, se kterou je třeba počítat a která smete tuto vládu.
. ARMATA .
Nemci bez Fuhrera nevedia robiť vlastné rozhodnutia. Momentálne im velí Amerika.
Libor Halik
Západní Německo je od konce 2. světové války pod protektorátem USA. Což se projeví viditelně vždy až v okamžiku, kdy se chce Německo od USA osamostatnit - není mu to dovoleno.
Metod
Navrhujem skopčákom variť fazuĺovú polievku alebo fajčiť mokré handry!
hajaj búvaj ovečky
Miesto z Nemecka bude Európa nakupovať ruský plyn z Turecka, už sa Putin a Erdogan dohodli.
Libor Halik
Ale to má kapacitu jen pro jižní Evropu.
Libor Halik
Kromě toho údajně existuje přání dnešního Deep State z USA i tento plynovod rusko turecký vojensky zničit. Zda se přání zrealizuje, uvidíme.
hajaj búvaj ovečky
Čierne more je mlákou Ruska a Turecka: Bosporus a Dardanely. Kapacitu budú navyšovať ďalšími vetvami, včítane z Azerbajdžanu, možno Iránu.
Libor Halik
Avšak dle 200 letého starobylého proroctví sv. Kosmy Etolijského vznikne NEPŘÁTELSTVÍ mezi Ruskem a Tureckem, vzájemná válka, která se změní v 3. světovou. Stejně prorokovali před r.1994 i sv. Paisij Athoský a před r.2009 i ct. Josif Vatopedský, než zemřeli.
hajaj búvaj ovečky
Ako duchovný by ste mali vedieť že proroctvá sú varovania, nie nutná budúcnosť, ak účastníci zmenia paradigmu.
Libor Halik
USA Deep State zařídí, že se Turecko a Rusko znepřátelí. Erdogan potřebuje, aby se v červnu 2023 nekonaly v Turecku prezidentské volby, kde by prohrál, protože je tam inflace 80 %. Volbám lze zabránit jen přepadením řeckých ostrůvků. Ale Řecko má vojenskou smlouvu o pomoci s Ruskem. "Rusko válkou získá průplavy Bospor a Dardanelly." - i toto je v proroctvích těch 3 mnichů.
hajaj búvaj ovečky
Nečudujem sa že ruskí vizionári "predpovedali" ako strategické úžiny pripadnú nakoniec Rusku a odveký súper Turecko zanikne. Každý národ má svojich politických "prorokov". Jediní ktorí by získali z vojny RU s Tureckom by bol Západ, myslím že toľko rozumu turci majú.
Libor Halik
Avšak Erdogan má ambíciu stať sa islámkým sultánom, tá ho oslepuje viac, ako si myslíme.
hajaj búvaj ovečky
Arabi mu už odkázali že môže na turecký kalifát zabudnúť, nikdy ho za sultána neuznajú. Snáď dostal rozum a sústredí sa na ekonomickú prosperitu miesto dobyvačných vojen.
Libor Halik
Čas ukáže. Sami uvidíme, co udělá brzy Erdogan, pravděpodobně v r.2023.