Coburg
34.5K

Nenarodené deti boli pri odbere tkaniva živé!

Uvádza to známa biologička Pamela Ackerová vo svojej knihe

USA, 12, 2021 (LifeSiteNews) – Pamela Ackerová, jedna z najuznávanejších odborníkov na vakcíny na svete, hovorí o ich zložení. Podieľala sa na výskume vakcín deväť mesiacov predtým, než sa stretla s etickými a morálnymi otázkami bunkovej línie HEK-293. Naše interview s ňou nás hlboko znepokojilo.
Pani Ackerová je biologička a autorka knihy, ktorá nedávno vyšla Vaccination: A Catholic Perspective. (Očkovanie. Katolícka perspektíva). V nej odhaľuje, čo by si mali katolíci myslieť o vakcínach. ...
Hovorili sme spolu vyše hodiny. Najviac sa odhalilo, keď sme hovorili o rôznych plodových bunkách používaných na vakcíny a toto sa žiaľ neustále zľahčuje!

Vysvetlenie HEK-293: "HEK" znamená Human Embryonic Kidney - obličky z ľudského embrya a "293" odha ľuje počet experimentov, ktoré výskumník urobil, aby vyvinul túto bunkovú líniu.
"Neznamená to 293 potratov, ale 293 experimentov, na ktoré potrebuje oveľa viac ako jeden potrat. Hovoríme tu zrejme o stovkách potratov," hovorí pani Ackerová a pokračuje o tom, prečo vedci berú plodové bunky a nie bunky dospelých ľudí:
"Je to preto, že tie dlhšie vydržia - majú oveľa dlhšiu životnosť. Avšak tieto bunky majú niektoré nebezpečné vedľajšie účinky ako napr. gény napomáhajúce rakovinu."
Pani Ackerová tiež odmieta mýtus, že tieto bunky sa sú zo spontánnych potratov, pretože musia byť získané za päť minút pri potrate! Spontánny potrat jednoducho neposkytne bunky dosť živé na to, aby ich vedci mohli použiť.
A toto je strašné, pretože vo väčšine prípadov to nie je "jednoduchý potrat" ale skôr ako hovorí vedkyňa:
"Oni berú detičky odobrané cisárskym rezom. Tieto detičky ešte žijú, keď vedci začà najú odoberať tkanivá - ich srdiečko ešte bije a zvyčajne im neposkytnú ani anestézu, lebo to by ničilo bunky, ktoré sa vedci pokúšajú odobrať. Takže odoberajú tkanivá, kým dieťatko ešte žije a má tak nesmierne bolesti! A to je nesmierne sadistické!"
ľubica and 2 more users link to this post
TERRACOTTA
ako môže kresťan súhlasiť s takouto vakcínou??? 🥺
Laco Bajzo
Ako môže byť kresťan v organizácii ,ktorá toto odporúča? :)
Peter(skala)
jednoduché vysvetlenie akým spôsobom vytvorili vakcínu z potratených detí.