Clicks346
csk.news
1

Zelenina: Nový írsky Biskup žiada „kňazky“

Otec Gerard Nash (62), ktorého František vymenoval 11. Júna za Biskupa vo Fernse v Írsku, je „za“ [neplatne vysvätené] kňazky.

Biskup z Fernsu býva vo Wexforde, jeho katedrála je v Enniscorthy. Nash povedal pre ClareChampion.ie (19. Jún), že „väčšina“ Írskych Biskupov sa snaží o to, aby bol klérus tak „inkluzívny, ako by [ne] mal byť“.

Nash si myslí, že „myšlienka“ toho, že cirkevný klérus a vedie sú úplne mužské - ako si to v skutočnosti prial Kristus - je „úplne nesprávna.“ Sľubuje, že „sa bude zasadzovať za zmenu“ [k horšiemu], a nazýva to „posunom vpred“, zatiaľ čo v skutočnosti ide o návrat k pohanskému kňazstvu, ktoré je oddelené od skutočnej Kristovej osoby. Posledné tri roky Nash pripravoval ľudí na výučbu katechizmu a ďalšie pastoračné služby, väčšinou ženy.

Odchádzajúci Biskup z Fernsu Nashovo vymenovanie vrelo privítal. Vysoký Dublinský kňaz napísal na internete o Nashovej nominácii: "Ďalšia priemernosť. Ďalšia zelenina v biskupskej polievke." František takýmito menovaniami formuje úpadok Cirkvi na ďalšie desaťročie a viac.

#newsGytarcoexd

Roberto 55
Treba sa velmi modlit aby nam Pan Boh dal znova dobrého a pravoverneho papeza, ktory zastavi tichto nicitelov Cirki a dusi...