Rosllynn
To je zajímavé, František se znepokojuje kvůli koronaviru, na srdci mu leží nebohé prostitutky, které kvůli koronaviru nemají klienty a nemohou proto vykonávat svou špinavou "práci" (to, že by mohly vykonávat skutečnou práci, při které nehřeší, ho ani nenapadne). Zato mu je naprosto lhostejné pronásledování křesťanů, ale muslimským migrantům neváhá pomáhat. Velmi ho také zajímá ekologie. Má se …More
To je zajímavé, František se znepokojuje kvůli koronaviru, na srdci mu leží nebohé prostitutky, které kvůli koronaviru nemají klienty a nemohou proto vykonávat svou špinavou "práci" (to, že by mohly vykonávat skutečnou práci, při které nehřeší, ho ani nenapadne). Zato mu je naprosto lhostejné pronásledování křesťanů, ale muslimským migrantům neváhá pomáhat. Velmi ho také zajímá ekologie. Má se starat o pravost víry, na to však kašle, místo toho raději pozve amazonské šamany a čarodějnice do Vatikánských zahrad a účastní se spolu s nimi jejich rituálu. A tuto modloslužbu neváhá nazvat ekumenismem. Přemýšlím, co jsme my, katolíci provedli ta strašného, že jsme dostali tak hrozný trest v podobě Františka na Petrově stolci.
Samson1
Prý vlažnost je nejhorší hřích. Protože nejsi ani studený a ani horký, vyplivnu tě ze svých úst. No a potom se mluvilo o to, že satan dostal na 100 let svobodu ničit Církev, takž se snaží. Že bude spoután a svržen, je též psáno.
Rosllynn
O to se nepřu,. Jedno je však jisté: oba druhy hříchů, prostituce i vlažnost vedou k věčnému zatracení, o podporování prostituce nemluvě.
Moderné slovensko
Súčasný pápež František sa už vôbec nevie orientovať pri súčasných udalostiach ako koronavirus alebo migranti a iné.je to vysoko nad jeho chápaním sveta.predchadzajuci pápeži sa vedeli lepšie orientovať v ich dobách pôsobenia.papez má byť nadčasový ako cirkev a nie moderný ako svet.
apredsasatoci
Podceňujes bergoglia. bergoglio veľmi dobre vie čo robí. Komu slúži a prečo.
Kallistratos
Joske a jeho matrice
... V každém případě mi jeho termín výměna matrice připomněla, že si mám vyměnit řidičák. Díky!👍
Rosllynn
Bergoglio není žádný prosťáček a naivka, je velmi inteligentní a velice dobře ví, jak to ve světě chodí. Moc dobře ví, co dělá.