Přicházejí další nemoci, které nepocházejí z Boží vůle.

Poselství Matky Spásy ze dne 6. června 2022.
Nástroj: Luz de Maria (Argentina).
revelacionesmarianas.com/english.htm

PŘEMÝŠLEJTE O TOM, JACÍ JSTE

Milované děti mého Neposkvrněného Srdce:
ŽEHNÁM VÁM SVOU LÁSKOU, ŽEHNÁM VÁM SVOU POMOCÍ.
Děti, vyzývám vás k obrácení. Některé si kladou otázku: Jak se mám obrátit?
Musíte se rozhodnout odvrátit se od hříchu, od všeho, co kazí vaše duchovní i fyzické smysly, vaši mysl, vaše myšlenky a vše, co zatvrzuje vaše srdce.
Musíte učinit pevné rozhodnutí, pevné předsevzetí, že v odpoutání od světskosti, napravíte své případné poklesky v hříchu a špatných návycích. Tyranie lidského já je silná, když je jí dovoleno převzít otěže tělesných a smyslových žádostí.
Obraťte se tím, že se odvrátíte od toho, co vás kazí a vede k tomu, abyste se připojily k nízkému a nižšímu, kde se pohybuje ďábel. Hřích vás vede k tomu, že popíráte mého Božího Syna, a to je velmi vážné, protože výsledkem je upřít samy sobě věčnou spásu, pokud nebudete činit pokání.
HŘÍCH JE VSTUP NA NEBEZPEČNOU PŮDU ZAKÁZANÉHO A NEVHODNÉHO, KDE DUŠE TRPÍ.
Máte svobodnou vůli a já pozoruji, že tolik mých dětí z hlouposti neustále upadá do stejného hříchu. Říkají: "Jsme svobodné, svoboda je moje", a tak se potápí do odporných vod hříchu, z nichž se už nevynoří kvůli pýše, kvůli zneužívání svobodné vůle.
OBRAŤTE SE! Přemýšlejte o tom, jaké jste, co děláte, jak reagujete, jak se chováte ke svým bratrům, jak jednáte a jak se chováte [Ž 51, 4-6].
Děti, lidstvo je v nebezpečí a bez obrácení se stanete snadnou kořistí zla.
PŘICHÁZEJÍ VELKÉ ZMĚNY!…
Přicházejí modernismy, které ničí spiritualitu mých dětí a vedou je ke zradě mého Syna. Je tolik lidí, kteří si myslí, že jsou moudří, a nakonec jsou hloupí a padají do záhuby.
Změna lidstva je naléhavá, aby nebylo oklamáno.
Lidské stvoření se neustále obrací s touhou být neustále obmýváno od hříchu. Vyzývám vás, abyste se jako lidé mého Syna nejdříve posílili postem, modlitbou, eucharistií a bratrstvím.
Jako Matka bych s vámi chtěla mluvit jen o velikosti nebe, ale v tuto chvíli musím mluvit o tom, co se již blíží a může vás přivést k pádu.
V tomto "již" se musíte změnit a připravit se na to, abyste se stali zcela novými bytostmi.
Tváří v tvář rozporům v lidstvu narůstá násilí, které v té či oné zemi vyvolává chaos. Proto vás vyzývám, abyste uctívali mého Božího Syna, modlili se a byli bratrští. Nebudete schopni dát to, co v sobě nenosíte.
DĚTI, JE TŘEBA, ABYSTE ŽILY VE ZBOŽŇOVÁNÍ MÉHO SYNA, ABYSTE JEJ MOHLY PŘEDAT SVÝM BRATRŮM DŘÍV, NEŽ BUDE POZDĚ.
Milovaní lidé mého Syna, nyní je čas pozvednout své srdce k mému Synu, odloučení od mého Syna vám brání v rozlišování.
Přicházejí další nemoci, které nepocházejí z Boží vůle, ale ze zneužití vědy. Modlete se a používejte to, co vám bylo naznačeno.
BUĎTE BRATRŠTÍ A NEDOPUSŤTE SVÁR…
JEDNOTA JE NALÉHAVÁ. KDO ŽIJE VE SVÁRU, SÁM SE OCITNE TVÁŘÍ V TVÁŘ NEBEZPEČÍ ZLA.

Žehnám vám svou Láskou, pojďte do mého Lůna. Zůstávám s lidmi mého Syna.
Nebojte se, chráním vás.
Matka Maria

poselstvi-zbytku.org/html1/2039.html
Hanka Kraská
zemavek.sk/prof-mudr-jiri-beran-o-opicich-kiahnach/
Profesor Beran upokojuje rozruch okolo opičích kiahní. „V tejto chvíli nie je dôvod sa báť o zdravie obyvateľov, nie je dôvod sa báť, že by tu vznikla rozsiahla epidémia,“ hovorí s tým, že opičie kiahne sú dramaticky iné ako predchádzajúce celosvetovo sa šíriace respiračné ochorenia. Rozdiel je predovšetkým v tom, že medziľudský prenos je veľmi …More
zemavek.sk/prof-mudr-jiri-beran-o-opicich-kiahnach/

Profesor Beran upokojuje rozruch okolo opičích kiahní. „V tejto chvíli nie je dôvod sa báť o zdravie obyvateľov, nie je dôvod sa báť, že by tu vznikla rozsiahla epidémia,“ hovorí s tým, že opičie kiahne sú dramaticky iné ako predchádzajúce celosvetovo sa šíriace respiračné ochorenia. Rozdiel je predovšetkým v tom, že medziľudský prenos je veľmi komplikovaný, musí byť osobným kontaktom a prenos vzduchom je úplne minimálny. Podľa Jiřího Berana žijeme teraz v akejsi „medziinfekčnej“ dobe. „Hľadá sa možno nejaká ďalšia infekcia, pri ktorej by mohli pokračovať v rôznych opatreniach určité osoby, ktorým sa to veľmi zapáčilo,“ komentuje aj v súvislosti s dramatizovaním niektorých aspektov opičích kiahní v médiách. V rozhovore sa dotýka aj spoločenskej situácie, cenzúry či toho, ako čeliť „blbej nálade“ a strachu.

zemavek.sk/prof-mudr-jiri-beran-o-opicich-kiahnach/
Peter(skala)
Změna lidstva je naléhavá, aby nebylo oklamáno.
🤔
presne toto je odpoved na otazky, prečo Boh zasahuje zmenami do ľudských dejin, ktore so seou prinašaju aj utrpenie, či dokonca smrť. Ved mnohí si zachranuju dušu až ked trpia, či dokonca pred smrťou.
Antikrist si pripravil také klamstvo, že keby Boh nezasiahol pred uskutočnením najväčšiho podvodu, tak by diabol stiahol na svoju stranu aj …More
Změna lidstva je naléhavá, aby nebylo oklamáno.
🤔

presne toto je odpoved na otazky, prečo Boh zasahuje zmenami do ľudských dejin, ktore so seou prinašaju aj utrpenie, či dokonca smrť. Ved mnohí si zachranuju dušu až ked trpia, či dokonca pred smrťou.

Antikrist si pripravil také klamstvo, že keby Boh nezasiahol pred uskutočnením najväčšiho podvodu, tak by diabol stiahol na svoju stranu aj všetkých vyvolených. Z toho dôvodu je lepšie pre ludí, ked pride suženie, lebo budu viac ostražití pred podvodom diabla.

Keby tomu tak nebolo, tak ludia by si užívali, až by zaspali na vavrinach a pod vplyvom podvodu by ešte privitali vladu Antirkista s naručou.

Dobrou ukažkou je čiastočne aj posledna doba 2 rokov, kedy mnohí katolici sa nechali oklamať ruškovaním, očkovaním, lockdown, .. keby teraz vystupil Antikrist, tak by ho prijali s radosťou.

Agenda 2030 bude vyvrcholením antikristovho plánu, ale Boh zasiahne ešte predtým, aby mu vzal tak očakávane víťazstvo, ktoré si myslí že má na dosah.
macusana
Nestane sa NIČ co nieje vôľa ❤️ Božia ❤️
Samson1