Clicks1.5K
Coburg
4

Spojené štáty: Čoskoro bude koniec vlády zákona a poriadku?

Vlna pálenia a znesväcovania kostolov hrozí ukončiť vládu zákona a poriadku v USA. Američania, najmä kresťania, robia obrovskú chybu, keď strkajú hlavu do piesku a myslia si, že aj toto raz pominie ...

USA, 17.7.2020 (LifeSiteNews) --Vyzerá to ako obrazy z islamistických útokov v nejakom Mosule, no je to Amerika!
Cez víkend výtržníci, ktorí vyhlasujú, že chcú spravodlivosť, zasa zaútočili na kostoly – benzínom, petlicami, litrami farby a autami, ktoré dokončili skazu a chaos a prebodávali srdcia veriacich Ameriky.
Bolo treba až 50 hasičov na zahasenie požiaru v Kostole sv. archanjela Gabriela v Kalifornii v sobotu, ktorý sa zmenil na kopu dymiaceho popola.
„Je to tragická strata pre naše mesto,“ ako povedal veliteľ hasičov Antonio Negrete. „Bol to znak nášho mesta. Teraz namiesto oslavy jeho 250. výročia budú farníci odpratávať jeho zvyšky.“
Kým v Kalifornii bezmocne hľadeli, ako horí ich symbol mesta, ľudia na Floride v katolíckom Kostole Kráľovnej pokoja sa modlili, keď zrazu počuli ranu nárazu auta, ktoré vrazilo cez bránu do vstupnej haly. Následne zápach a mrak dymu zahalil kostol. Neskôr sa 23-ročný podpaľač s úsmevom bavil s políciou a povedal, že tu mal svoju „misiu“! Zistilo sa, že to bola „,misia“ niekoľkých radikálov v rámci vlny ničenia, ktorá postihla aj päť ďalších kostolov za 48 hodín! Cieľmi boli dokonca aj historické komunity čiernych veriacich ako kalvarijní baptisti v San Diegu, ktorí museli sledovať, ako horí budova pre katechézu detí po podozrivom výbuchu v podkroví. V New Yorku si zasa dav urobil horiace fakle z dvoch sôch Panny Márie, pomazal ich a popísal slovom „modla“. V utorok bola dokonca sťatá hlava sochy Ježiša.

Je toto, čo malo prísť – sú cirkvi na vine smrti Georga Floyda? Nie, pretože to, čo tu vypuklo, nebolo o Georgovi Floydovi. To bolo iba maskovanie reálneho cieľa tohto davu – od základov zmeniť Ameriku. „Black Lives Matter“, „Antifa“, anarchisti - to sú všetko vycvičení marxisti. A marxizmus nemá miesto pre Boha.“

Aktivista Jeffrey Shaun King má jasno v tom, čo sa tu deje. Tu ide o oveľa viac ako o otroctvo a Občiansku vojnu. Všetky múry kostolov a vitrážne okná s obrazmi Ježiša, jeho „európskej Matky Márie“ a ich „bielych priateľov“ by sa mali tiež zničiť! Oni sú veľkou formou bielej nadvlády ako nástroje útlaku a rasistickej propagandy! To nie je o tom, že Ježiš je biely. (Ani nebol). Je to o nenávisti voči tomu, čo Ježiš a tieto cirkvi reprezentujú – voči PRAVDE!
Videli sme to na Francúzskej revolúcii. Bolo to zavrhnutie každého druhu autority a jej základom je Boh. A títo ľudia sú spití ideou, že dokážu sami byť nejakou autoritou, že dokážu uchvátiť moc ... Ak to chcete radikálne riešiť, nezdržujete sa nejakými vodcami, generálmi a tak. Idete priamo k Bohu, priamo k Panne Márii, a k cirkvám.
Ak chcete vedieť, prečo médiá nezakrývajú tieto útoky - a mnohí sa tomu divia - nie je to tajomstvo. Nechcú ukazovať toto hnutie ako to, čím naozaj hanebným bojom za tzv. rasovú rovnosť a pritom revoltou proti zákonu zakotvenom v transcendentnej pravde Boha. Ak sa tento základ pominie a títo fanatici k tomu spejú, bude iba otázkou času kým bude Amerika prázdnou ulitou pripravenou na transformáciu.
Preto Američania a najmä kresťania robia veľkú chybu, keď strkajú hlavu do piesku a myslia si, že aj toto pominie. Pominie to, jasné, ale aj s našou slobodou, ak sa pri tejto hrozbe nezobudíme. Niektorí primátori a politici robia chybu, myslia si, že ak nakŕmia tento dav niekoľkými sochami, on pokojne odíde do noci. No to je práve ten problém s extrémistami – oni nechcú dosiahnuť dohodu. Oni striehnu a skrývajú sa za zásterky solídnych reformných organizácií, ktoré chcú rovnosť a bratstvo v Amerike. Teraz za to platia nielen naše pamätníky, ale aj naši veriaci.
Keď ISIS pochodoval malými irackými mestečkami a ničil vzácne antické umenie a sväté miesta, Západ bol zhrozený. My sme sa hrdili ideou, že liberálne spoločnosti by nikdy neklesli do takého nihilizmu. Aký rozdiel iba o päť rokov neskôr! (preklad zg)
Dana22
BOH je náš OTEC

ukrizovananekonecnalaskamilujemta.sk/wordpress/

S víťazným Krížom v ruke proti tureckej presile

S víťazným Krížom v ruke proti tureckej presile
Dana22
ľubica
v týchto ťažkých časoch nech nám pomáhajú svätí anjeli a archanjeli
Korunka k sv Michalovi Archanjelovi a Anjelským Chórom
Peter(skala)
Keď ISIS pochodoval malými irackými mestečkami a ničil vzácne antické umenie a sväté miesta, Západ bol zhrozený. My sme sa hrdili ideou, že liberálne spoločnosti by nikdy neklesli do takého nihilizmu. Aký rozdiel iba o päť rokov neskôr!