Clicks1.2K
csk.news
3

Blázniví Švýcaři: Přijímání Doručováno Do Poštovních Schránek

Na začátku března 2020 v době zákazu vycházení kvůli koronaviru, ve švýcarské Saint Gall diecézi rozdávali pastorační pracovníci Svaté Přijímání do poštovních schránek, uvedl Stefan Kiesewetter, 30, ve Vídni narozený pastorační pracovník v Au v Saint Gall pro Kath.ch (21. února).

Prostřednictvím této praxe, chtěli pastorační pracovníci respektovat hygienické distancování.

Překvapivě, Saint Gall Markus Büchel, který je znám pro jeho homosexuální a protikatolické postoje, pastoračním pracovníkům nařídil, aby se vyhnuli “doručovacím službám Přijímání.”

Kiesewetter vysvětluje, že domácí přijímání by mělo být integrováno do modlitby, aby se tak vytvořila “duchovní a náboženská atmosféra.”

Obrázok: © regionalblind, Flickr, CC BY-NC-ND, #newsVyafppgjvv
Joske
Nehledejte hostie ve svých poštovních schránkách. Dělejte to, co přikazuje Ježíš. Náš Pán chce, abyste nejprve hledali království Boží. Začněte tam, kde začít máte a ostatní vám bude přidáno. Hledejte však nejprve Boží království a jeho spravedlnost, a to všechno vám bude přidáno. Mt 6:33
Joske
Úředníci a strážci Satanovy matrice se postarali, aby lidé dostali, co chtějí. Otázkou je, co vlastně ve schránce nalezli. Tělo Kristovo jistě ne.
Segal
Nelži, Kalisráte. Glacensis je jeden z tvých nicků. Šašku. 👿👹👺💀☠️👻👽👾💩