didimos
Když šlo o volební hlasy, tak neváhala chodit za ručku s bývalým arcibiskupom....oni udělají všechno, aby mohli pro své páníčky něco udělat a mít zato prosperitu!!! Pán arcibiskup taky nepodporoval jen občanku Čaputovou, ale to, co ona zastupuje a představuje. A to už bylo v té době známé!!!,

Její gender orientace!!!!
didimos
Dělá práci pro Ty elity, které ji dostaly do sedla....nedivte se. Prostí lidé ji neleží ani u zad....
stefan.mordel
Vďaka za tieto jasné slová. Z reakcie pani prezidentky je zrejmé na ktorej strane barikády ona stojí. Jej srdce je na strane liberálov, ktorí chcú pretvoriť spoločnosť podľa svojho schizoidného liberálneho konceptu. Dobro je to, čo im vyhovuje; zlo zase to, čo im nevonia. Nemajú zmysel pre Božie veci, nie sú schopní rozoznávať dobro a zlo podľa prirodzeného zákona. Sú to ľudia telesní, ktorí ako …More
Vďaka za tieto jasné slová. Z reakcie pani prezidentky je zrejmé na ktorej strane barikády ona stojí. Jej srdce je na strane liberálov, ktorí chcú pretvoriť spoločnosť podľa svojho schizoidného liberálneho konceptu. Dobro je to, čo im vyhovuje; zlo zase to, čo im nevonia. Nemajú zmysel pre Božie veci, nie sú schopní rozoznávať dobro a zlo podľa prirodzeného zákona. Sú to ľudia telesní, ktorí ako hovorí Písmo "brucho je im bohom a hanba slávou". Hlásajú slobodu, ale len pre seba, pre svoje sebecké a zištné ciele.
Takže pani prezidentke p. Čaputovej sa reč arcibiskupa nepáčila a nielen že ju odmietla, ale dokonca aj rozpoznala, že to nebolo správne v kontexte kresťanskej vierouky, pretože ona, div sa svete, to zo svojho stanoviska vidí ináč, čiže je dokonca odborníčkou aj na katolícku vierouku. Nuž blahoželám!
Pani prezidentka! Pri svojej inaugurácii do prezidentského úradu ste sa zúčastnili aj slávnostnom požehnaní v katedrále sv. Martina. Bola to iba fraška? Čiže Vy ste o žiadne požehnanie nestáli a katolícka viera, morálka a sviatosti sú pre Vás iba prázdne chiméry? Vy viete všetko lepšie a Desatoro pre Vás už neplatí? Mali by ste byť prezidentkou pre všetkých a nie len pre liberálov a LGBTi. Zrejme ste boli pokrstená v katolíckej cirkvi, ale teraz sa ukázalo, že veľa z tejto katolíckej viery sa u Vás nezachovalo. Je mi to zo srdca ľúto, pani prezidentka!
Čo dodať? Myslím si, žeby bolo načase naliať si čistého vína. Nikto Vás nenúti, aby ste vyznávali kresťansko-katolícku vieru a podľa nej žili. Máte slobodnú vôľu. Môžete žiť aj podľa liberálneho konceptu v medziach pozitívneho práva. Nie všetko to, čo chce presadiť "liberálna kaviareň" je v súlade s prirodzeným právom a preto my kresťania musíme byť ostražití a chrániť aj tie práva, ktoré liberáli neuznávajú a nimi pohŕdajú.
Pri tzv. nežnej revolúcii v roku 1989 sa na námestiach niesol refrén "sľúbili sme si lásku..." a tiež výzva "nežiť v lži, ale v pravde"! Čo zostalo z týchto pekných hesiel? Znova tu nastupuje diktatúra menšiny, ktorá chce ľuďom nanútiť svoje videnie sveta (pripomínam, že bezbožnícke) a ostatní, ktorí zo svedomia nemôžu akceptovať rôzne amorálnosti, budú ostrakizovaní a prenasledovaní.
Takže Vážená pani prezidentka, budem veľmi rád, ak sa už nebudete ukazovať na cirkevných slávnostiach, ale zostanete tam, kde Vás srdce tiahne (ako ste to už pri istej príležitosti dali svojou účasťou najavo). Určite to bude čestnejšie.
Srdečne a s úctou
Štefan Mordel, farár
fiat33
Výborný komentár otec Štefan. Tejto osobe by sa malo hovoriť iba čaputova. Iba satan podporuje zvrátenosti a bojuje proti Božej prirodzenosti. Z toho je jasné na koho strane je.
Marieta Ria
Skvelý komentár, veľmi dobre zhodnotené pôsobenie pani z paláca. Vďaka, otec Štefan
apredsasatoci
fiat33
Jezabel Čaputova
Roberto 55
Pocul som , ze ju volaju "jaternica" po cesky" jelito". Otazkou je ci je krvavnicka alebo biela jaternicka, asi bude ta prva, kedze je v podstate satanistka... 😂
fiat33
Za post prezidenta musí zaplatiť satanovi krvou, len Škoda, že nie svojou ale nášho národa
Marieta Ria
Ona podporuje vždy všetko možné v zahraničí, bojuje za bieloruskú opozíciu a práva rozličných vyznavačov úchyliek, ale ochrana nenarodených jej nehovorí nič. Ona sa zastáva práv marginálnych nezriadencov, ale práva vlastného národa sú jej fuk. Ona odmietne želanie takmer 600 tisíc Slovákov a zhodí to zo stola ako hlasy posledných psov... Ona hájila a háji vždy len záujmy jednej oplotenej …More
Ona podporuje vždy všetko možné v zahraničí, bojuje za bieloruskú opozíciu a práva rozličných vyznavačov úchyliek, ale ochrana nenarodených jej nehovorí nič. Ona sa zastáva práv marginálnych nezriadencov, ale práva vlastného národa sú jej fuk. Ona odmietne želanie takmer 600 tisíc Slovákov a zhodí to zo stola ako hlasy posledných psov... Ona hájila a háji vždy len záujmy jednej oplotenej ambasády, ona sa zapredala už dávno cudzím potrebám a pretláča vôľu tých, z vôle ktorých sa stala prezidentkou. Slováci a Slovensko sú pre ňu len TOUTO KRAJINOU! Bežne sa tomu hovorí vlastizrada!
Hiwea
Ale slováci ju zvolili. Treba sa úprimne pozrieť po okolí, kde a s kým žijeme v jednom štáte. Ona nie je svojprávna, je v rukách oplotených. Ale naši spolubývajúcim to asi nevadí alebo to nevidia. Ak je to tá druhá možnosť, potom je to smutné, ak prvá potom je to strašné.
Peter(skala)
čo sa týka volby prezident(ky) tak tam ťažko hladať vinnika - ukazovať prstom na veriacich - konkretne v 2 kole, pretože výber medzi Šefčovičom a Čaputovou to je ako keby niekto si vyberal medzi čiernou a bielou magiou pri ziskaní moci nad určitou skupinou ludí, či miesta.

... aj pri volbach ide o istý druh moci-vlády aked už ostali len títo dvaja, tak tam niet, čo vyberať, pretože ajk si …More
čo sa týka volby prezident(ky) tak tam ťažko hladať vinnika - ukazovať prstom na veriacich - konkretne v 2 kole, pretože výber medzi Šefčovičom a Čaputovou to je ako keby niekto si vyberal medzi čiernou a bielou magiou pri ziskaní moci nad určitou skupinou ludí, či miesta.

... aj pri volbach ide o istý druh moci-vlády aked už ostali len títo dvaja, tak tam niet, čo vyberať, pretože ajk si niekto myslí, že jeden alebo druhý je lepšia volba, tak je na omyle.

To je ako ked si fakt niekto myslí, že biela magia je lepšia ako čierna, lebo biela farba mu pripadá sympatickejšia.

Jednoducho jednu alebo druhu osobu ovlada jedna a tá ista Elita sveta, len si na to používa iných sprostredkovatelov, takže kandidati na prezidenta si len myslia, že kopu za iný team.

V skutočnosti Iluminati maju svoju pyramidovu hru rozohranu tak, aby cez svoje nastrčené figurky presadili, čo chcu.

napr. za vlady Fica (premiera) zaviedli LGBTI komisiu, ktorá sa len tvári ako komisia, avšak v skutočnosti pretlača svoju agendu di štatnych uradov a spoločností.

ked Fico kandidoval za prezidenta - vediac že už premierom nebude, tak zrazu otočil, aby vyzeral ako ten, ktorý nepodporuje LGBTI

Šefčovič 2018 sa tvaril ako konzervativny ale teraz vo funkci medzinarodncýh vzťahov pretlača LGBTI agendu

a naopak, Čaputova hrala svoju ulohu, ktorá by bola protikladom Šefčoviča ale len do tej doby, pokial by Šefčovič bol jediným protivnikom na verejnosti. Teraz, ked už je vo vlade ako prezidentka a bez konkurencie, tak presadzuje, čo jej daju na stôl a ked pride další oponent, tak znova bude hrať ale inu hru.

To su taktiky svetovej Elity, aby jednak zakryli svoju identitu a potom ludia ked budu hladať vinníka, tak ako prvé im na rozum pride vládny činitel (v tomto pripade prezident) ale aj jeho voliči. Už sa nezapodieva tým, kto vôbec ju ponukol do kandidatskej stoličky (Elita) ale hlada najlachší možný ciel a tým su voliči. Ponadáva si na voličov a myslí si, že je všetko vybavené. To však sa len točí v jednom kruhu a pri každých volbach.

Mali by sme radšej presadzovať jedného a poriadneho človeka, za ktorým si budeme stáť, či už bude mať velké alebo malé preferencie. Ked nevyhra v jedných volbach, tak potom v druhých, ale ak niekto volí len podla preferencii a podotýkam, že su zmanipulované, tak potom preskakuje z jednej stoličky na druhu - z jednej strany na druhu, z jedneho kandidata na druhého... lenže takto človek volí len zlo (nie menšie zlo, ako si mnohí myslia)
Marieta Ria
Ono rozhodnúť medzi Ficom a ňou - určite by som nevolila progresívnu liberálku!! Aj keď Fico spravil chyby, ale sa poučil... Nedávno mi pristál v pošte mail, ktorý stojí za zamyslenie (a porovnanie napr. s prínosom Čaputovej):

nehovorím že boli a sú svätí, ale stoji to za prečítanie a zamyslenie sa

Gustav Murín

Prečítal som si, POZORUHODNÉ:
zdevastoval Smer Slovensko?
Až tak devastovali …More
Ono rozhodnúť medzi Ficom a ňou - určite by som nevolila progresívnu liberálku!! Aj keď Fico spravil chyby, ale sa poučil... Nedávno mi pristál v pošte mail, ktorý stojí za zamyslenie (a porovnanie napr. s prínosom Čaputovej):

nehovorím že boli a sú svätí, ale stoji to za prečítanie a zamyslenie sa

Gustav Murín

Prečítal som si, POZORUHODNÉ:
zdevastoval Smer Slovensko?
Až tak devastovali Slovensko, že dosiahli:

- Výrazné zníženie nezamestnanosti, od vlády Radičovej v r.2012 14,5%
pred voľbami 2020 4,8% - najväčšie zníženie nezamestnanosti v tom čase v
celej EU
- Dlhodobo stabilizovali ceny energií
- Priemerná mzda sa zvyšovala od r.2012 z 805Eur na zhruba 1200Eur minulý rok
- Zvyšovali neustále minimálnu mzdu a to každý rok, v r.2012 bola 327Eur teraz 620Eur
- Zabezpečili takmer nulovú infláciu
- Zabezpečili ochranu našich hraníc
- Zabezpečili nulové prijímanie migrantov z Afriky a Blízkeho východu
- postupne znižovala deficit štátneho rozpočtu a od Radičovej 4,5% v r.2012 ho znižovali až k 1%,
- Dostavali novú budovu SND
- Kompletne zrekonštruovali Bratislavský hrad
- Dali do prevádzky moderné klientske centrá
- Postavili nový terminál Bratislavského letiska (ktoré zobrali PENTE)
- Znížili štátneho dlh, z 54% na 48% HDP
- Znovu zoštátnili SPP, Transpetrol a prinavrátili Gabčíkovo,
- Schválili zákonník práce v prospech pracujúcich,
- Zaviedli 13. dôchodok a valorizáciu dôchodkov
-Zaviedli pre živnostníkov paušál 60% pri daňovom priznaní
- bránili 1.pilier a teda príjmy do soc. poisťovne, druhý pilier je
výhodný len pre horných 20% obyvateľov - snažia sa o zníženie ziskov DSS
v prospech štátu
- zaviedli doplatky pri narodení prvých 3 detí,
- zvýšili úrazové dávky,
- zrušili nesociálnu Miklošovu rovnú daň, teda znížili DPH na vybrané potraviny a tovary,
- Znížili daň na lieky a knihy,
- Znížili DPH z predaja z dvora,
- Zaviedli generické lieky,
- Zaviedli bezplatné ročné štúdium v zahraničí,
- Zaviedli vlaky zadarmo pre študentov a dôchodcov,
- Zaviedli platby na lyžiarske výcvik pre všetkých žiakov,
- Zaviedli príspevky na školy v prírode a lyžiarske kurzy,
- Zaviedli špeciálny program pomoci pre okresy s vysokou mierou nezamestnanosti,
- Zaviedli zvýšenie materskej dávky zo 65 na 70 percent príjmu
- Zaviedli zvýšenie príspevku na starostlivosť o dieťa do troch rokov z 230 na 280,
- Zaviedli rozšírenie kapacít materských škôl,
- Zaviedli výstavbu základných škôl modulového typu,
- Zaviedli pobyty pre sociálne slabšie rodiny v štátnych zariadeniach zadarmo
- zaviedli obedy zadarmo - teda preplácajú mestám a obciam plnú náhradu
jedného obeda, ktoré pred ich zavedením
musela platiť rodina
- Zaviedli preplácanie 30 percent nákladov na zateplenie (do výšky 6-tisíc €),
- Zabezpečili masívny príchod významných zahraničných investorov
- Zaviedli zavedenie elektronického výkazu DPH,
- Zaviedli zverejňovanie všetkých zmlúv zo štátom - teda tým výrazne obmedzili korupciu
- Zaviedli elektronickú komunikáciu so štátom a zjednodušili vybavovanie na úradoch
- Zaviedli lepší výber daní
- Zrealizovali zmeny zákonov v zdravotníctve ako zrušenie reexportu,
- Zaviedli zavedenie elektronickej evidencie pacientov ...
- Zastropovali vek odchodu do dôchodku na vek 64 rokov
- prijali ústavný zákon o manželstve len medzi mužom a ženou
- prijali ústavný zákon o ochrane slovenskej pôdy a vody
- odmietli Marakéšsku zmluvu a odmietli Istanbulský dohovor...
atď.
Peter(skala)
to je presne tá hra, ktoru ludia prehliadaju, lebo nepoznaju taktiku
ako pri pokri: človek sa zameriava na svojho očividneho protivnika a ani si nevšimne, že ho dostáva práve ten, ktorý sa mu javí ako neškodný, slabý hráč.

Všetko je dopredu tak pripravené, aby partia navonok vyzerala, že každý hraje za seba, ale v skutočnosti ide o jednu a tu istu skupinu a len ten zvyšok hraje za seba.

Ten …More
to je presne tá hra, ktoru ludia prehliadaju, lebo nepoznaju taktiku
ako pri pokri: človek sa zameriava na svojho očividneho protivnika a ani si nevšimne, že ho dostáva práve ten, ktorý sa mu javí ako neškodný, slabý hráč.

Všetko je dopredu tak pripravené, aby partia navonok vyzerala, že každý hraje za seba, ale v skutočnosti ide o jednu a tu istu skupinu a len ten zvyšok hraje za seba.

Ten zvyšok to nevie a preto sa nesustredí na slabeho protivnika ale silnejšieho. V skutočnosti ten slabí má silnejšie karty resp. tí ostatní komplici mu nahravaju a jeho doražačka prichádza až ked sa nesustredíš na neho ale navonok na suilnejších hračov.

... a tom je aj politika: Mnohí si mysleli že Čaputová je ten slabší hrač a preto vyhrala, avšak keby vyhral Šefčovič, aj toho by si použili tak ako Čaputovu, lebo je to jedna a tá istá skupina protivnikov.

Kto nepozná taktiku nepriatelia, ten prehráva, či už sa rozhoduje superiť s jedným alebo druhým protivnikom