grafix
71.1K

Kolejna lista kłamców i zdrajców

Interdyscyplinarny zespół doradczy ds. COVID-19 w PAN twierdzi, że szczepionki na COVID-19 są najlepiej przebadane ze wszystkich szczepionek w historii a przez to najbezpieczniejsze.

Interdyscyplinarny zespół doradczy ds. COVID-19 powołano w PAN 30 czerwca 2020 r. Przewodniczącym grupy jest prezes PAN prof. Jerzy Duszyński, a jego zastępcą – prof. Krzysztof Pyrć z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W skład zespołu wchodzą:

dr Aneta Afelt

prof. Małgorzata Kossowska

prof. Radosław Owczuk

dr hab. Anna Ochab-Marcinek

dr Wojciech Paczos

dr hab. Magdalena Rosińska

prof. Andrzej Rychard, członek korespondent PAN

dr hab. Tomasz Smiatacz
Dziecko
Co tam,że się zasxzmacimy,ale ile kasy...
Quas Primas
Ile kasiory dostał ochchch, przepraszam - DOSTAJE każdy z nich?
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Tymoteusz
„(...) szczepionki na COVID-19 są najlepiej przebadane ze wszystkich szczepionek w historii a przez to najbezpieczniejsze.”

Jakie farmazony PAN opowiadasz!!!
grafix
To nie ja to szanowna rada przy Polskiej Akademii Nauk
Tymoteusz
Oczywiście miałem na myśli PAN, czyli Polską Akademię Nauk, a nie Szanownego Grafixa (bawiąc się nieco możliwościami języka polskiego), czyli mógłbym też tak jak poniżej napisać.

Jakie farmazony PAN opowiada!!!
jac505
Podobni do nich nieukowcy chwalili Hitlera, Stalina, naukowy komunizm. I co wtedy przychodziło na narody ? Głupcami jesteśmy, jeżeli ufamy naukowcom ! Szatan podkupi ich zawsze, do swoich zbrodniczych pomysłów. Trzeba ufać Bogu, nie ludziom ! Ślepo, jak dziecko ! Tak ! Tylko wtedy diabeł nie będzie mógł czynić nam szkód. Przepraszam za te wykrzykniki.