Znowu ta sama sekta: 125 niemieckich księży i katechetów nazywa siebie "homoseksualistami"

125 zatrudnionych pracowników niemieckiego Kościoła, w tym księży, nauczycieli i administratorów kościelnych, określiło się jako "homoseksualiści".

Swój medialny wyczyn nazwali "OutInChurch. Dla Kościoła bez strachu" – tak jakby homoseksualiści nie byli uprzywilejowaną klasą obecnego dekadenckiego społeczeństwa i Kościoła.

Ludzie ci określają katolicką naukę o homoseksualizmie podzielaną z całą ludzkością jako "oszczerczą" i chcą ją unieważnić. Ponadto domagają się "pełnego dostępu do wszystkich pól działalności i zawodów w Kościele bez dyskryminacji", gdy w rzeczywistości normalne rodziny są dyskryminowane.

Inicjatywa ta jest kontynuacją działań tych samych środowisk, które zorganizowały "błogosławieństwa" homoseksualistów w maju 2021 r.

Według Pisma Świętego, Bóg nie stworzył "homoseksualistów". Pokusy homoseksualne są zaburzeniem seksualnym. Wprowadzanie ich w życie jest grzechem. Były homoseksualista Joseph Sciambra zeznał, że oglądanie porno uwiodło go do tego i że badania potwierdzają, że około 50% homoseksualnych mężczyzn cierpi na to zaburzenie z powodu doznanych nadużyć homoseksualnych.

Grafika: © mendolus shank, flickr, CC BY-ND, #newsNvybxmjsnc
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Członkowie masońskiej Sodomy i Gomory XXI-wieku !!!
Tymoteusz
„125 zatrudnionych pracowników niemieckiego Kościoła, w tym księży, nauczycieli i administratorów kościelnych, określiło się jako "homoseksualiści".” :

„Ludzie ci określają katolicką naukę o homoseksualizmie podzielaną z całą ludzkością jako "oszczerczą" i chcą ją unieważnić.”

To jest bzdura i kłamstwo!

Oto dowody (to nie jest pierwotnie katolicka nauka (oczywiście też), ałe wręcz StaroTestam…More
„125 zatrudnionych pracowników niemieckiego Kościoła, w tym księży, nauczycieli i administratorów kościelnych, określiło się jako "homoseksualiści".” :

„Ludzie ci określają katolicką naukę o homoseksualizmie podzielaną z całą ludzkością jako "oszczerczą" i chcą ją unieważnić.”

To jest bzdura i kłamstwo!

Oto dowody (to nie jest pierwotnie katolicka nauka (oczywiście też), ałe wręcz StaroTestamentalna) :

„Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!” (Kpł 18, 22).

„Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.” (Kpł 20, 13).

„ucisk dobrych, niepamięć dobrodziejstw,
znieprawienie dusz, grzechy przeciwne naturze,
rozprzężenie w małżeństwach, cudzołóstwo i bezwstyd.” (Mdr 14, 26).

„Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.” (1 Kor 6, 9-10).

„O nierządzie zaś i wszelkiej nieczystości albo chciwości niechaj nawet mowy nie będzie wśród was, jak przystoi świętym, ani o tym, co haniebne, ani o niedorzecznym gadaniu lub nieprzyzwoitych żartach, bo to wszystko jest niestosowne. Raczej winno być wdzięczne usposobienie. O tym bowiem bądźcie przekonani, że żaden rozpustnik ani nieczysty, ani chciwiec – to jest bałwochwalca – nie ma dziedzictwa w królestwie Chrystusa i Boga. Niechaj was nikt nie zwodzi próżnymi słowami, bo przez te grzechy nadchodzi gniew Boży na buntowników. Nie miejcie więc z nimi nic wspólnego!” (Ef 5, 3-7).

„Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.” (Rz 1, 26-27).

„Wiemy zaś, że Prawo jest dobre, jeśli je ktoś prawnie stosuje, rozumiejąc, że Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone, ale dla postępujących bezprawnie i dla niesfornych, bezbożnych i grzeszników, dla niegodziwych i światowców, dla ojcobójców i matkobójców, dla zabójców, dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących z sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką, w duchu Ewangelii chwały błogosławionego Boga, którą mi zwierzono.” (1 Tm 1, 8-11).
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Posoborowa wataha wilków owwczych skórach wylazła z czarnego lasu !!!
Krystian N.
Oni już nawet zrzucili te owcze skóry, a owieczki dalej do nich lgną. Żałosne.
Krystian N.
A po co mamy Świętych i Doktorów Kościoła? Oni się na ten temat wypowiadają. Św. Piotr Damiani wyraźnie wskazuje, że sodomia (homoseksualizm) jest rodzajem opętania demonicznego.
Nic mądrzejszego w tej materii powiedzieć nie można.
romanowski
Wacula, zrób rekolekcje w Watykanie. My to wiemy.
wacula25wp.pl
Stanowisko Kościoła katolickiego w kwestii seksualności jest jasno określone.Ludzie są mężczyznami bądź kobietami. Każda inna sytuacja postrzegana jest jako zaburzenie.BIBLIA O HOMOSEKSUALIŹMIE
Bóg mówi w Biblii o homoseksualiźmie, że jest to obrzydliwość (Kpł 18,22; 20,13), bezwstyd i zboczenie (Rz 1,27), bezeceństwo i zło (Sdz 19,23), grzech przeciwny naturze (Mdr 14,26; Rz 1,26), a ci …
More
Stanowisko Kościoła katolickiego w kwestii seksualności jest jasno określone.Ludzie są mężczyznami bądź kobietami. Każda inna sytuacja postrzegana jest jako zaburzenie.BIBLIA O HOMOSEKSUALIŹMIE
Bóg mówi w Biblii o homoseksualiźmie, że jest to obrzydliwość (Kpł 18,22; 20,13), bezwstyd i zboczenie (Rz 1,27), bezeceństwo i zło (Sdz 19,23), grzech przeciwny naturze (Mdr 14,26; Rz 1,26), a ci którzy się takich czynów dopuszczają plugawią się (Kpł 18,24) i będą wyłączeni spośród swego ludu (Kpł 18,29), a będą ukarani śmiercią (Kpł 20,13) i nie posiądą Królestwa Bożego (1 Kor 6,9)…
Kpł 18:22.24-25.29