Clicks7.4K
pl.news
22

Una Voce prosi Franciszka o podtrzymanie "jedności w różnorodności"

Międzynarodowe Stowarzyszenie Una Voce (FIUV) sponsorowało antykatolicką La Repubblica, ulubioną gazetę Franciszka, reklamą na pół strony z 4 lipca.

Podkreśla ona znaczenie Motu Proprio Summorum Pontificum Benedykta, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, dla młodzieży i konwertytów, którzy coraz częściej doceniają Mszę Trydencką. Ten wzrost "nie wynika z nostalgii" czy pragnienia "sztywności", ale z – cytując Franciszka – "poczucia adoracji", czytamy w oświadczeniu.

Una Voce prosi Franciszka, by pozwolił Mszy Trydenckiej istnieć jako części jego "wielkiej orkiestry" i "jedności w różnorodności".

Stwierdza, że "wbrew wcześniejszej polityce Stolicy Apostolskiej" wciąż są w Kościele ludzie, w tym niektórzy biskupi, którzy chcieliby widzieć rzymską liturgię "wyraźnie stłumioną lub poddaną dalszym ograniczeniom". List ukrywa, że Franciszek jest pierwszym z nich.

#newsHzlwgatcef

Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Fałszywy diabelski ekumenizm zapoczątkowany przez Wojtyłę !
Weronika....S
Jedność i różnorodność to dwa pojęcia ze sobą wzajemnie sprzeczne. Ujednolicanie ich to logiczny błąd.
V.R.S.
"Po się tak kompromitujesz. Co Medziugorje ma wspólnego z Chorwacją? Sprawdź na mapie i nie pisz! o czymś, o czym nie masz nawet mglistego pojęcia. Czy wszyscy lefebryści i sedecy są tak ograniczeni? Żałosne"
----
Faktycznie - żałosne:
ekai.pl/…rd-stanislaw-dziwisz-pielgrzymowal-do-medziugorie/
V.R.S.
@Maja 21
"To wg ciebie Chorwacja?"
--
Chyba wg pani, bo to pani niczym gimbazjalistka zrobiła burzę o nic, wymyślając sobie tezę z palca wyssaną ("Co Medziugorje ma wspólnego z Chorwacją?").
Był kard. Dziwisz w Medjugorje? Był. Wybrał się jednocześnie do Chorwacji? Wybrał.
To w czym tkwi pani problem?
aron+
@V.R.S.
Synu, informujemy cię, że znajdujesz się na polskiej stronie portalu GLORIA.TV wkręgu kultury śródziemnomorskiej i mamy 21 wiek! 🥴
V.R.S.
Fakt, zapomniałem zablokować użytkownika, którego obłęd objawia się w zwracaniu do nieznajomych osób per "synu" / "córko". Nadrabiam.
Jan Kanty Lipski
V.R.S.
A ks. Natankowi polskiego Medjugorje żałuje.
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Kto ufa masonom z Knesejmu Poli ufa tez i Franciszkowi antypapieżowi !
pielgrzym55
Indultowcy proszą o zachowanie swojego getta. Na prośbę są dwie odpowiedzi: tak i nie. Co zrobią jeśli padnie odpowiedź: nie?
Bos016
Wystarczy, że zapomnisz o Bogu i uczynisz bogiem samego siebie, a twoja mizerna edukacja stanie się podstawą do przekonania, że jesteś wszechwiedzący. Święci staną się dla ciebie głupcami, męczennicy - "fanatykami", wierzący - "durniami", spowiedź święta - "wynalazkiem klechów", Eucharystia - "reliktem pogaństwa", Niebo - "dziecinną mrzonką", a prawda - "ułudą". Musi być wspaniałą rzeczą …More
Wystarczy, że zapomnisz o Bogu i uczynisz bogiem samego siebie, a twoja mizerna edukacja stanie się podstawą do przekonania, że jesteś wszechwiedzący. Święci staną się dla ciebie głupcami, męczennicy - "fanatykami", wierzący - "durniami", spowiedź święta - "wynalazkiem klechów", Eucharystia - "reliktem pogaństwa", Niebo - "dziecinną mrzonką", a prawda - "ułudą". Musi być wspaniałą rzeczą wiedzieć tak dużo, lecz musi być rzeczą straszliwą przekonać się na końcu, że w rzeczywistości wiedziało się tak niewiele.

Arcybiskup Fulton J. Sheen
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Pozostali nam tacy hierarchowie jak ab.Vigano. abp.Lenga .abp. Schneider abp.Burke i im podobni .....
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
....najprawdopodobniej ustawiony przez masonerię człowiek na słuzbie u lucyferian !
przeciwherezjom
ANTYPAPIEŻ I HERETYK. Trzymajcie się ostatniego prawdziwego papieża Benedykta XVI bo inaczej zginiecie na wieczność! "Życie wieczne to nie żart"
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
...... nie mogę słuchać tej diabelskiej nauki !
Jan Zbigniew wojan
Schizofrenia do szczepienia !
Weronika....S
To wbrew logice. Albo jedność, albo różnorodność. Ale jest wyjątek, małżeństwo.