Amerykański Czerwony Krzyż przyłapany na mieszaniu zaszczepionej krwi z nieszczepioną krwią

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, wymaga transfuzji krwi, możesz chcieć uniknąć stukania do Amerykańskiego Czerwonego Krzyża. Jak wiemy, grupa ta …
yagu
Sprawa się rypła , co na to tubylcy w Polsce ? "Polacy nic się nie stało" , albo w TVN o tym nic nie mówili .
olek19801
To jest wątek arcy ciekawy i dobitnie świadczący o stanie Polski!
yagu
Smutne ,ale niestety dla niektórych jest już za późno .
olek19801
Wymowne treści korespondencji między Markiem Zuckerbergiem i Anthony Faucim, mimo ich ocenzurowania, wskazują na prośbę Fauciego o pomoc ze strony Zuckerberga, po czym na „Facebooku” nastąpił bardzo szczegółowy wykaz dopuszczalnych i niepożądanych sformułowań, którymi należało kierować się chcąc pozostać jego użytkownikiem. Sędziowie na ogół nie ujawniają informacji procesowych, ale w tym …More
Wymowne treści korespondencji między Markiem Zuckerbergiem i Anthony Faucim, mimo ich ocenzurowania, wskazują na prośbę Fauciego o pomoc ze strony Zuckerberga, po czym na „Facebooku” nastąpił bardzo szczegółowy wykaz dopuszczalnych i niepożądanych sformułowań, którymi należało kierować się chcąc pozostać jego użytkownikiem. Sędziowie na ogół nie ujawniają informacji procesowych, ale w tym przypadku sędzia potwierdził, że mamy do czynienia z naruszeniem prawa do informacji skutkującym poważnymi następstwami. Jednocześnie występuje zjawisko pełnej koordynacji działania między mediami i rządem.

Nagłośnienie Deklaracji z Barrington i wszczęcie procesu sądowego przysporzyło autorom wielu zwolenników. Ustały też wcześniejsze szykany i groźby pozbawienia życia.

====================================


GDY ZŁO DZIAŁA MY NIE MILCZMY !
Ochroniarz .
To było do przewidzenia. Wszystkie chwyty dozwolone. Miliony zakupionych preparatów czeka na swoich biorców. Przecież wszystkiego nie zutylizują. Podejrzewam że większość ampułek wykorzystają podczas szczepień sezonowych na grypę jak i we wczesnych u najmłodszych dzieci. Oczywiście transfuzja to też jest metoda.