Clicks281
Libor Halik
2

Všechny Němky se bojí znásilnění od muslimů, denně jich 250 přepadají

18.7.2018 9:00 V Německu opět rostou obavy z migrace. Ukazuje to exkluzivní průzkum pro německý list Frankfurter Allgemeine Zeitung, podle kterého vyjádřilo „velké obavy“ z migrace a uprchlické situace 47 procent Němců. (L: tj. všechny Němky) Podobná čísla přitom průzkumy naposledy ukazovaly počátkem roku 2016. Například loni v květnu už obavy z uprchlické situace mělo pouhých 26 procent respondentů. Migrace se tak v Německu opět stává dominantním tématem, přestože lidí do Evropy připlouvá v porovnání s předešlými třemi lety mnohem méně. Průzkum byl navíc uskutečněn v době od 1. do 12. července 2018.

L: vůbec se jim nedivím, když denně je od muslimů znásilněno či sexuálně napadeno zhruba 250 německých žen dle policejních záznamů, jak jsem četl a vzápětí mi to i do očí potvrdil Čech žijící trvale v Německu.
Libor Halik
20.7.2018 Cestující v Německu vyskakovali z autobusu a křičeli. Bylo to děsivé. Poté odvezli 9 zraněných. Útočník z Íránu měl kuchyňský nůž. Podle svědků během jízdy v plně obsazeném autobuse najednou vytáhl zbraň a zaútočil na cestující. K dalším pasažérům se nestihl dostat díky pohotovosti řidiče, který okamžitě otevřel dveře, a lidé tak mohli v panice utéct. blesk.cz/…/utok-v-nemecku-…
Libor Halik
"Oslavy Mandelovej storočnice sa začali už v utorok, keď bývalý americký prezident Barack Obama predniesol prejav v Johannesburgu." L: Stále věřím, že jen Obama je budoucí světovládný Antikrist. Zprávy o něm a před lety vidění na nebi, které jsem viděl já i mé nejmladší 2 děti, mě v tom utvrzují. K tomu znalost proroctví sv. Hildebardy z Bingen o Antikristu - sedí to na Obamu.