Janko333
8378.4K
09:23
🇷🇺 Rusko má neviditeľnú zbraň posledného súdu. Slovensko by bolo zničené v sekundách a na jeden zásah by zmietlo celé štáty. Prepracovaný systém je veľmi ťažko detekovateľný radarmi. SS - 18 …More
🇷🇺 Rusko má neviditeľnú zbraň posledného súdu. Slovensko by bolo zničené v sekundách a na jeden zásah by zmietlo celé štáty. Prepracovaný systém je veľmi ťažko detekovateľný radarmi.
SS - 18 Satan. Táto raketa dokáže preniknúť cez protiraketové obranné systémy a na Západe je známa ako SS-18 Satan. USA ju označili za jednu z najnebezpečnejších sovietskych jadrových zbraní "prvého úderu". Koho sa bojí Amerika?
Útok satana na Cirkev a rodinu
Musíme vedieť že každá katastrofa a vojna je obrazom duchovnej katastrofy... je to hriech ktorý zabije telo i dušu v pekle. Boh vždy pred katastrofou varuje! Všetko je podmienené. Musíme sa odvrátiť od hriechov a veľa sa modliť a Boh zakročí! Vo Veľkom týždni v roku 1965 sv. Páter Pio viackrát vykríkol a zvolal: Pomôžte mi modliť sa, ja už nevládzem ! Neviete, aké strašné časy pred nami stoja. Ešte nikdy vraj tak netrpel, ako vtedy.„Milý Bože, daj mi umrieť!“ - zvolal - „Nespite teraz a odložte všetky súkromné záležitosti stranou.“„Panna Mária je …More
vojtech horvat shares this
11.4K
Metod
Sláva Rossiji!
Janko333
Ruská jadrová ponorka Poseidon, originálne umelecké dielo: Zbraň je primárne považovaná za súčasť jadrového odstrašujúceho prostriedku. Zbraň bude pôsobiť ako zbraň Second Strike, ktorá zasiahne centrá pobrežných populácií ako New York a Los Angeles.
Bojové schopnosti na morskom dne. Špeciálne misie ruských bojových ponoriek na morskom dne sú zahalené rúškom tajomstva. Najstrašnejšie je …More
Ruská jadrová ponorka Poseidon, originálne umelecké dielo: Zbraň je primárne považovaná za súčasť jadrového odstrašujúceho prostriedku. Zbraň bude pôsobiť ako zbraň Second Strike, ktorá zasiahne centrá pobrežných populácií ako New York a Los Angeles.

Bojové schopnosti na morskom dne. Špeciálne misie ruských bojových ponoriek na morskom dne sú zahalené rúškom tajomstva. Najstrašnejšie je, že táto jadrová zbraň má potenciál pre autonómnu prevádzku. PUTINOVO TORPEDO Poseidon má údajne svoje korene v sovietskych plánoch pod vedením Josifa Stalina na jadrové torpédo, ktoré by bolo schopné zdevastovať brehy Spojených štátov. V prejave v roku 2018 Putin uviedol, že dosah torpéda bude neobmedzený a že môže operovať v extrémnych hĺbkach rýchlosťou, ktorá je mnohokrát vyššia ako rýchlosť akejkoľvek ponorky alebo iného torpéda. "Sú veľmi nízkohlučné, majú vysokú manévrovateľnosť a sú pre nepriateľa prakticky nezničiteľné. V dnešnom svete neexistuje žiadna zbraň, ktorá by im dokázala čeliť," povedal Putin.
H I Sutton - Covert Shores
Lukaš 1 shares this
11.4K
Hermenegild
Treba si vyprosiť aj dobrú hodinu smrti, lebo tá nikoho nemine.
Obrana katolíckej Cirkvi
Tento zázrak v Medžugori 1.1. 2023 o 16 30h videli všetci pútnici na Križevaci, Už veľmi skoro príde Pá vezme všetko do svojich rúk! Pán spúta démona a jeho posluhovačov a upevni svoje Kráľovstvo lásky a pokoja na celej zemi! Pre rýchlu porážku satana a záchranu sveta pred planom diabla zničiť zem, je potrebné, aby sa všetci, ktorí môžu, začali modliť ruženec ! Aj ateisti, či oddelení bratia …More
Tento zázrak v Medžugori 1.1. 2023 o 16 30h videli všetci pútnici na Križevaci, Už veľmi skoro príde Pá vezme všetko do svojich rúk! Pán spúta démona a jeho posluhovačov a upevni svoje Kráľovstvo lásky a pokoja na celej zemi! Pre rýchlu porážku satana a záchranu sveta pred planom diabla zničiť zem, je potrebné, aby sa všetci, ktorí môžu, začali modliť ruženec ! Aj ateisti, či oddelení bratia! Ruženec je zbraň ktorá spúta satana! P. Mária potrebuje našu pomoc v modlitbe! Už je veľmi málo času na záchranu toľkých ľudí, ktorí ešte nepoznali Božiu ásku!
dyk
Áno, ale najskôr príde vojna, ktorú veľa ľudí neprežije. Potom Výstraha, Zázrak a ak sa ľudia neobrátia, Trest.
Príde aj ancikrist, súženie a prenasledovanie Cirkvi a verných Bohu pravoslávnych, protestantov a pod. Príde aj zjednotenie kresťanov, ale už bude neskoro.
Víťazstvo Panny Márie bude také, že ľudia budú hynúť od strachu.
A tak sa modlime, aby sme boli v správnom čase na správnom …More
Áno, ale najskôr príde vojna, ktorú veľa ľudí neprežije. Potom Výstraha, Zázrak a ak sa ľudia neobrátia, Trest.
Príde aj ancikrist, súženie a prenasledovanie Cirkvi a verných Bohu pravoslávnych, protestantov a pod. Príde aj zjednotenie kresťanov, ale už bude neskoro.
Víťazstvo Panny Márie bude také, že ľudia budú hynúť od strachu.
A tak sa modlime, aby sme boli v správnom čase na správnom mieste.
MILOSLAV
Ponorka co má rychlost 280 km v hodině není to scifi?
Trepifajksl
Ponorka má rychlost 59km/h. Pán si to asi popletl s rychlostí vystřeleného torpéda.
„Zbraň soudného dne.“ Od největší ponorky světa si Rusové slibují „radioaktivní tsunami“ - Echo24.cz
Obrana katolíckej Cirkvi
Ruská jadrová ponorka Poseidon, je schopná dosiahnuť pod vodou maximálnu rýchlosť viac ako 200 km/h (asi 110 uzlov) v hĺbke viac ako 1 km. Informoval o tom zdroj agentúry TASS vo vojensko-priemyselnom komplexe.
Pre porovnanie, maximálna rýchlosť moderných jadrových ponoriek je asi 60 km/h (30-35 uzlov), torpéda - asi 90 km/h (až 50 uzlov). Ruské torpédo Shkval s raketovým motorom môže podľa …More
Ruská jadrová ponorka Poseidon, je schopná dosiahnuť pod vodou maximálnu rýchlosť viac ako 200 km/h (asi 110 uzlov) v hĺbke viac ako 1 km. Informoval o tom zdroj agentúry TASS vo vojensko-priemyselnom komplexe.

Pre porovnanie, maximálna rýchlosť moderných jadrových ponoriek je asi 60 km/h (30-35 uzlov), torpéda - asi 90 km/h (až 50 uzlov). Ruské torpédo Shkval s raketovým motorom môže podľa rôznych zdrojov dosiahnuť rýchlosť až 370 km/h (do 200 uzlov), no na vzdialenosť niečo cez 10 km a v malých hĺbkach.

podľa zahraničných médií už "Poseidon" vyvolal vážne znepokojenie medzi americkými vojenskými expertmi. Napríklad bývalý hlavný poradca amerického ministerstva zahraničných vecí Christian Wheaton verí, že ruský dron je ničivý „stroj súdneho dňa“, ktorý dokáže zničiť veľké americké mestá . СМИ узнали скорость атомного подводного беспилотника «Посейдон»

Источник: стратегический подводный беспилотник "Посейдон" получит скорость более 200 км/ч - ТАСС
ABADAN . .
Milí malokřesťané i velkokřesťané 😁 přeji vám krásnou neděli a sám na sebe prásknu, že za chvíli napochoduji do kostela, půjdu i k přijímání do úst a ne na packu a hodlám si to s Kristem i lidmi duchovně a společensky jaksepatří užít. Ta neviditelná zbraň a ochrana člověka je Eucharistie. Tak nějak je dobré se před tím poplazit ve své duši a padnout nepokrytecky do bahna svých skutků …More
Milí malokřesťané i velkokřesťané 😁 přeji vám krásnou neděli a sám na sebe prásknu, že za chvíli napochoduji do kostela, půjdu i k přijímání do úst a ne na packu a hodlám si to s Kristem i lidmi duchovně a společensky jaksepatří užít. Ta neviditelná zbraň a ochrana člověka je Eucharistie. Tak nějak je dobré se před tím poplazit ve své duši a padnout nepokrytecky do bahna svých skutků, vzít si prostě dalekohled i mikroskop na své bídy a pak směr Eucharistia 🦶❤️ Vřele doporučuji i ostatním. 🧔👩‍🦲👩‍🦰👴🧑👶
běda vám bezbožníci
Netuší, kohože přijali mezi sebe ??????????
ABADAN . .
Vážená bědo, unikl mi osvícený smysl vašeho otazníkového výlevu. Můžete objasnit myšlenkové pochody? 😉
Antonia Orosova
Jeej Bohu vďaka aj za Teba🥰
... ... PROKOP
Rusko je zasvěceno Neposkvrněnému Srdci Panny Marie.
dyk
Keď satan ovládne Rusko, tak potom zničí celý svet a tým Božie dielo. Toto chce satan.
dyk
Rusko sa má obrátiť a bude vzorom pre všetky národy ako má žiť národ podľa Božích zákonov. Preto ho satan chce zničiť.
Janko333
Uprostrěd katastrofy v Turecku se dejí takové zázraky, že tí, kterí v Boha nevěřili, uvěřili. Jak řekl jeden Čečenec, že tam není možné, při tom, co se děje, zůstat nevěřícím. Ze závalu bylo zachránéno mnoho dětí, které říkaly, že je krmili, hráli si se nimi, dávali jim vodu, neznámí lidé. (Andělé) Dítě, které bylo v zimě desítky hodin pod závalem, tak když ho našli a zeptali se ho …More
Uprostrěd katastrofy v Turecku se dejí takové zázraky, že tí, kterí v Boha nevěřili, uvěřili. Jak řekl jeden Čečenec, že tam není možné, při tom, co se děje, zůstat nevěřícím. Ze závalu bylo zachránéno mnoho dětí, které říkaly, že je krmili, hráli si se nimi, dávali jim vodu, neznámí lidé. (Andělé) Dítě, které bylo v zimě desítky hodin pod závalem, tak když ho našli a zeptali se ho jestli mu není zima, řeklo, že ho zahříval a objímal nějaký člověk, který zmizel, když tam přišli záchranáři. Dvouměsíční dítě bylo 128 hodin samo pod závaly. Jak mohlo přežít? Nebo když po 7 dnech našli 12 ti letou divku, nechtěla jist, že už jedla, někdo jí nosil jídlo.

Skupina záchranářů vypráví, že k nim přišla žena a prosila je, aby zachránili její děti a přesně popsala, kde se nachází. Děti tam skutečně byly a záchranáři je vytáhli ze závalů. Záchranáři chtěli dát děti matce, ale ta zmizela, nemohli ji najít. (Panna Mária) Starší díté řeklo, že jejich matka už zemřela před čtyřmi roky. 🇹🇷 Zemetrasenie v Turecku a Sýrii pripisujú Američanom - systém HAARP.…
MILOSLAV
Chci znát jména svědků toho co tvrdíte protože podobný příběh jsem uč jednou před lety četl. Uveďte zdroj informace. Katolická církev zkoumající zázraky je daleko přísnější v ověřování takových věcí.
Obrana katolíckej Cirkvi
Také aj väčšie zázraky sa vo svete dejú, tak je jedno čo to bolo tam alebo inde
Majajana shares this
131
Otakar Holzmann
Panu Putinovi se dá narozdíl od ostatních věřit. USA ať si válci u sebe doma a Evropu s toho vynechá. Nech žije Vladimír Vladimírovič dlho a šťastne. S Ruskem na věčné časy a nikdy jinak!
apredsasatoci
Gojím oslavuje svojho Pána?
Tomek P
Strašné ľudia ak sa niečo také stane, ani si nevieme predstaviťvten šok a tú skazu
mariamilucka
USA by sa dianie v Európe vôbec nemalo týkať, k žiadnej vojne nedošlo.
mariamilucka shares this
1500
Metod
Dvaja magori, ktorí si myslia že zastavia špeciálnu operáciu Ruska!
piakatarina shares this
103.3K
Tak Preco uz nezacnú?
Janko333
To práve chce satan, aby USA Rusov vyprovokovali a spustili bombu. Treba dúfať že Boh to nedovolí. A musíme vedieť že každá katastrofa a vojna je obrazom duchovnej katastrofy... je to hriech ktorý zabije telo i dušu v pekle. Boh vždy pred katastrofou varuje! Všetko je podmienené, musíme sa odvrátiť od hriechov a veľa sa modliť a Boh zakročí! Vo Veľkom týždni v roku 1965 sv. Páter Pio viackrát …More
To práve chce satan, aby USA Rusov vyprovokovali a spustili bombu. Treba dúfať že Boh to nedovolí. A musíme vedieť že každá katastrofa a vojna je obrazom duchovnej katastrofy... je to hriech ktorý zabije telo i dušu v pekle. Boh vždy pred katastrofou varuje! Všetko je podmienené, musíme sa odvrátiť od hriechov a veľa sa modliť a Boh zakročí! Vo Veľkom týždni v roku 1965 sv. Páter Pio viackrát vykríkol a zvolal: Pomôžte mi modliť sa, ja už nevládzem ! Neviete, aké strašné časy pred nami stoja. Ešte nikdy vraj tak netrpel, ako vtedy.„Milý Bože, daj mi umrieť!“ - zvolal - „Nespite teraz a odložte všetky súkromné záležitosti stranou.“„Panna Mária je sklamaná, lebo sa nikto nepostaral o jej posolstvo z roku 1917 vo Fatime. Dobrí idú svojou cestou a nerobia si starosti, zlí ďalej kráčajú po širokých cestách k záhube. Vôbec sa nestarajú o tresty, ktoré im hrozia. Koľko duší sa rúti do pekla, mnohé národy zmiznú zo sveta! Musíte ostatným ľuďom povedať aby nečakali, kým pápež, biskupi a kňazi vydajú výzvu k pokániu a modlitbe. Je načase aby každý z vlastnej iniciatívy a podľa pokynov Matky Božej konal sväté podujatia a svoj život pretvoril. weebly.com
apredsasatoci
Neverím, že niekto vypustí jadrovú zbraň.
To slúži len na zastrašenie človeka.
Prečo by to robili?
Ľudstvo je nadtravene.
Treba ho len doraziť.
Janko333
Elity chcú vojnu a im je jedno ako to dopadne, lebo ich riadi satan. Atómový bunker pre elitu armády USA bol vybudovaný ešte počas studenej vojny. Nič im to nepomôže. Lebo kto by chcel zachrániť svoj život, stratí ho, a kto by stratil svoj život pre mňa, nájde ho Matúš 16:25. Kresťania majú najlepší bunker, v Božskom Srdci a Srdci Panny Márie.
apredsasatoci
Prečo by si elita ničila svoje panstvo?
Všetko ide podľa plánu!
Janko333
Boh má svoj plán a ich plán Boh zničí ako z karát. Úbohí, ani nevedia že všetko ide Božieho plánu. Ak elity ovláda satan, tak ich klame a bude chcieť zahubiť nás aj ich. Tí čo umrú vo viere budú mučeníci a tí čo prežijú, prežijú. Satan zúri lebo prichádza kráľ kráľov Ježiš Kristus s Pannou Máriou. Panna sľúbila že bude čoskoro varovanie a celý svet spozná že Boh existuje... ktovie, …More
Boh má svoj plán a ich plán Boh zničí ako z karát. Úbohí, ani nevedia že všetko ide Božieho plánu. Ak elity ovláda satan, tak ich klame a bude chcieť zahubiť nás aj ich. Tí čo umrú vo viere budú mučeníci a tí čo prežijú, prežijú. Satan zúri lebo prichádza kráľ kráľov Ježiš Kristus s Pannou Máriou. Panna sľúbila že bude čoskoro varovanie a celý svet spozná že Boh existuje... ktovie, možno tento rok to zažijeme.
Víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie už začalo. Záchrana Prahy p…

Pán Ježiš mi dal poznať, ako všetko závisí od jeho sv. vôle ! Dal mi hlboký pokoj ohľadne... „Počúvaj, dcéra moja, hoci sú všetky diela, ktoré vznikajú z mojej vôle, vystavené väčším ťažkostiam, predsa rozmýšľaj, či boli niektoré z nich vystavené väčším ťažkostiam ako moje bezprostredné dielo - dielo vykúpenia. Nesmieš si príliš pripúšťať k srdcu protivenstva.
Svet nieje taký silný, ako sa zdá, jeho moc (zla )je prísne obmedzená !
Vedz o tom, dcéra moja, že ak je duša naplnená žiarou mojej čistej lásky, vtedy všetky ťažkosti unikajú ako hmla pod lúčom slnka, boja sa takej duše zachytiť, a všetci protivníci sa boja si s ňou začínať, lebo cítia, že táto duša je silnejšia ako celý svet. Svata Faustina / myslienky
Ivan Herda
Čo tu trepete o Slovensku, nech to odskúšajú na veľkej krajine ,najlepšie za veľkou vodou ,či to bude fungovať na malej ,či skôr na mini ,ako je Slovensko
Tomek P
zabiju akehosy politika a potom sa to zacne samozrejme tiez nechcem aby bola jadrova ani ziadna
Mira393
myslíte že soudruzi z Wallstreetu nic nemají, laserové děla, antigravitační dopravní prostředky, Bůhví co dalšího.... nekde jsem četl že se kdysy snažili vyrobit i antihmotu o to se snaží v Cernu
johanika
Mira393, soudruzi z Wallstreetu majú a o to by to išlo rýchlejšie. Dúfam, žťe nebudeme trpieť hodiny....
TerezaK