Clicks1.5K

Dechtice 5. júla 2020

Coburg
19
Zjavenie Kráľovnej pomoci hora Boričky, prvonedeľná púť
Ondrej Ukazovak
Ctení páni Apredsasatoci a Peter(skala). Nechcem sa vás v žiadnom prípade dotknuť. Zvyčajne nereagujem, ale teraz musím. Apredsasatočí- "Pán Ježiš nedelí ľudí na národnosti, rasy atď". Kto teda podľa vás rozdelil ľudí na národy a rasy? Nebol to náhodou samotný Boh? Samozrejme, že náš Pán Ježiš Kristus delí ľudí aj na kresťanov a pohanov. To čo som napísal nie je na odsúdenie celého Českého …More
Ctení páni Apredsasatoci a Peter(skala). Nechcem sa vás v žiadnom prípade dotknuť. Zvyčajne nereagujem, ale teraz musím. Apredsasatočí- "Pán Ježiš nedelí ľudí na národnosti, rasy atď". Kto teda podľa vás rozdelil ľudí na národy a rasy? Nebol to náhodou samotný Boh? Samozrejme, že náš Pán Ježiš Kristus delí ľudí aj na kresťanov a pohanov. To čo som napísal nie je na odsúdenie celého Českého národa, ak to tak vyznelo, tak sa ospravedlňujem a dopĺňam a upresňujem. Slováci majú s niektorými týmito našimi bratmi historické, nie veľmi pozitívne skúsenosti a preto je potrebné sa mať na pozore čo z tohoto prevažne liberárneho priestoru sa ku nám valí. Sme povinní sebe aj svojim potomkom urobiť také opatrenia, aby sme uchránili našich potomkov od deštrukčných snáh z tohoto prostredia aj tým, že vytvoríme samostatný priestor pre nás, ako majú iné národy. Prečo potom vznikla samostatná SR? Podľa vás potom mohla zostať ČSR? Ctený pán "Apredsasatocí", pán Boh nám dal rozum na to, aby sme ho používali, rozmýšlali, konali a nechovali sa ako vysmiate protestantské roztlieskavačky s klapkami na očiach. K pánovi Petrovi(skala) iba toľko, že veľmi rád pozerám a čítam jeho príspevky a niekdy aj komentujem. Vidím, že ste skutočný pravoverný kresťan- katolík. Ako ste sám v minulosti uviedli, že ste boli aj "slniečkár" a vytriezveli ste z toho. Určite vás ku poznaniu doviedla viera, skúsenosť a štúdium danej problematiky. Odporúčam vám, aby ste sa hlbšie ponorili do skúmania historických reálií Česko - Slovenských vzťahov a určite sa dozviete mnoho zaujímavého a poopravíte si svoje názory na túto problematiku.( prečo na chirurgii niekedy musia oddeliť deštrukčný orgán či bunky od tela? aby pacient nezomrel!) Budem sa za vás modliť k našej Patrónke Panne Márii, aby pre vás vyprosila dobré zdravie a veľa chuti do ďaľšej práce v prospech našej katolíckej cirkvi.
apredsasatoci
Máme samostatný štát, ktorý nám rozvracaju a rozkradaju Slováci- Dzurinda, Miklóš, Mikloško, Radičová, Hríb, Budaj, Fico, Matovic..... Na koho sa teraz odvolame, koho obvinime?
Ja osobne za samostatne Slovensko som. Aj s Tisom máte Pravdu, a?
Chudák L. F. Věk nachytal Ducha akého nachytal. To nemá s národnosťou nič spoločné.
Opakujem slová apost. Pavla: Kto má Kristovho Ducha, nie je Žida, nie …More
Máme samostatný štát, ktorý nám rozvracaju a rozkradaju Slováci- Dzurinda, Miklóš, Mikloško, Radičová, Hríb, Budaj, Fico, Matovic..... Na koho sa teraz odvolame, koho obvinime?
Ja osobne za samostatne Slovensko som. Aj s Tisom máte Pravdu, a?
Chudák L. F. Věk nachytal Ducha akého nachytal. To nemá s národnosťou nič spoločné.
Opakujem slová apost. Pavla: Kto má Kristovho Ducha, nie je Žida, nie je Gréka....
A hlavne, chce to kľud!
Ondrej Ukazovak
Ctený pán "apredsasatoci" budem sa opakovať, chce to hlbšie štúdium danej problematiky nie s klapkami na očiach. Nemáte pravdu, že samostatný štát nám rozvracajú Slováci! Všetkých, ktorých ste menovali nie sú Slováci. Možno iba Fico a možno Matovič aj to iba z polovice. Neznamená to, že majú v občianskom národnosť slovenská, že aj v skutočnosti Slovákmi sú. Sú vedecké kapacity, ktoré skúmajú …More
Ctený pán "apredsasatoci" budem sa opakovať, chce to hlbšie štúdium danej problematiky nie s klapkami na očiach. Nemáte pravdu, že samostatný štát nám rozvracajú Slováci! Všetkých, ktorých ste menovali nie sú Slováci. Možno iba Fico a možno Matovič aj to iba z polovice. Neznamená to, že majú v občianskom národnosť slovenská, že aj v skutočnosti Slovákmi sú. Sú vedecké kapacity, ktoré skúmajú genealogický pôvod a tí v tom majú jasno. Stále tu vyzývate na klapky na očiac s odvolávaním sa na citáty so SV. Písma, ktoré dávate do nesprávneho kontextu s danou problematikou. Popracujte na sebe, máte šancu, budem sa za vám modliť. Nech vás Pán žehná.
apredsasatoci
😷 🤕
Svätý Malachiáš(prorok)
Peterskala pravoverný kresťan? Však šíri veľa herezy a bludy vrátane falošných zjavení. Musím sa zasmiať. 😂 😂
Peter(skala)
Ondrej Ukazovak

Prečo potom vznikla samostatná SR? Podľa vás potom mohla zostať ČSR?
🤔

Hovorí sa že Štefanik chcel SR ale nepodarilo sa mu to.
Iní vravia, že Stefanik praveže chcel ČSR.
Tak, či tak len z Teokracie spravil demokraciu.

Treba sa pridržať faktov:
1.Štefanik nebol katolik ale protestant.
2.z Teokratickej vlády (bl.cisára Karola) urobil demokraticku slobodomurarsku republiku, …More
Ondrej Ukazovak

Prečo potom vznikla samostatná SR? Podľa vás potom mohla zostať ČSR?
🤔

Hovorí sa že Štefanik chcel SR ale nepodarilo sa mu to.
Iní vravia, že Stefanik praveže chcel ČSR.
Tak, či tak len z Teokracie spravil demokraciu.

Treba sa pridržať faktov:
1.Štefanik nebol katolik ale protestant.
2.z Teokratickej vlády (bl.cisára Karola) urobil demokraticku slobodomurarsku republiku, ktorá sice slovenčinu sdokonalovala, ale k moci sa ťažko dostal katolik.
3.SR vznikla až za o.Tisu, takže Stefanik a nikto z tých akože slovákov nič nezmohol z českou nadvladou.

Z hladiska veriaceho človeka všetci republikani sa len navonok tvarili ako im ide o slovensko, ale v skutočnosti im išlo jednak o rozbitie Teokracii (Božia vlada) a napokon o rozdelenie Cirkvi od štatu

Takže ako veriaci sa pýtal veriaceho: urobil Stefanik dobre alebo zle? Môže ho katolik oslavovať alebo zatracovať?
Peter(skala)
že jaký paradox: Svätý prorok-vizionar bojuje proti viziam ?!
zabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil
Svätý Malachiáš(prorok)
Ja sa pravých pridržiavam,ale ty ne a falošné budem proti ním bojovať.
F.L.Věk
Pořád se perete, svatí??.)))
Peter(skala)
svätý, svätý, svätý proroku... prorokuj nám, ktore že su tie "pravé" ktorých sa pridržiavaš?
Ondrej Ukazovak
Je potrebné, aby sa dôsledne na Glorii oddelilo slovenské a české prostredie. Je vidno, že takí ako F.L. Věk tu pôsobia toxicky a deštrukčne. Z Česka ku nám nikdy neprišlo nič dobré. Počnúc nájazdmi a rabovaním husických bratríkov, cez slobodomurárskeho vraha Beneša čo dal zavraždiť Štefánika aj Tisu až po výťazný február Klému Gottwalda. Je potrebné tomu už po rokoch urobiť koniec. Máme …More
Je potrebné, aby sa dôsledne na Glorii oddelilo slovenské a české prostredie. Je vidno, že takí ako F.L. Věk tu pôsobia toxicky a deštrukčne. Z Česka ku nám nikdy neprišlo nič dobré. Počnúc nájazdmi a rabovaním husických bratríkov, cez slobodomurárskeho vraha Beneša čo dal zavraždiť Štefánika aj Tisu až po výťazný február Klému Gottwalda. Je potrebné tomu už po rokoch urobiť koniec. Máme samostatný štát a vďaka Bohu nie sme ČSR či ČSSR. Takisto sme aj cirkevne osamostatnení. Nech si český bratia a bratríci robia diverznú deštrukciu doma a nás nechajú na pokoji!!!
apredsasatoci
Pán Ježiš nedeli ľudí podľa národnosti, rasy, vzdelania, hierarchie....
Pán Ježiš delí ludi na kresťanov a pohonov.
Peter(skala)
dobre si začal ale zle skončil:)

Benešova vražda Štefanika je ako Stalinova vražda Lenina

Tak ako obaja prišli z podsvetia slobodomurarov jední v Rusku, tak aj druhí v Česko-slovensku.

F.L.Věk je typický cirkevný mason, ktorý robí zle meno českým bratom. Problem nie je v českom narode, ale v českých indiviualistoch.
Peter(skala)
inač, dosť mi to pripomna vraždu Horakovej: komunistka nakoniec usmrtená komunistami. Vratilo sa to, čo človek zasial.
F.L.Věk
Jojo, Věk je takový nebo makový, víme to přesně, že?.)))) Vyjímečně ohledně Horákové souhlasím s Peter /skala/, ale dejte si pozor bratři, aby jste nebyli samé "Lebo Fico".)))
Peter(skala)
takže je dosť možné, že nabuducu 1.nedelu a 15.augusta bude púť otvorená pre verejnosť 😍
majina1
Pre F.L.Věk - keď je niekto slepý, hluchý a iného vyznania a nerozumie katolíckej nauke, nech sa radšej nevyjadruje k tomu, čo mu je vzdialené a nechápe to.
F.L.Věk
Byl jsem čtvrtstoletí skalní katolík, podle mně si všichni mohli řídit katolické hodiny. Koniáš byl proti mně břídil:)) Chvála Kristu jsem však byl z tohoto vězení ducha Ježíšem vysvobozen.) Totéž přeji i ostatním, naprosto bezelstné:))
F.L.Věk
Modlářství, satanismus.