dyk
Panna Mária príde a zasiahne, ale hrozným spôsobom až sa všetko zrúti. Jej výťazstvo príde naozaj v ťažkej chvíľke:
Modrá kniha :

23. februára 1974
Začne to s mojimi kňazmi
„Pýtaš sa ma, či som spokojná. Ach, ty nevieš, syn môj, akú mi spôsobuješ radosť! Radosťou matky je, keď je so svojimi deťmi. Mojou radosťou je byť pri každom z vás. Kňazi sú moji najmilší synovia, pretože sú povolaní, aby …More
Panna Mária príde a zasiahne, ale hrozným spôsobom až sa všetko zrúti. Jej výťazstvo príde naozaj v ťažkej chvíľke:
Modrá kniha :

23. februára 1974
Začne to s mojimi kňazmi
„Pýtaš sa ma, či som spokojná. Ach, ty nevieš, syn môj, akú mi spôsobuješ radosť! Radosťou matky je, keď je so svojimi deťmi. Mojou radosťou je byť pri každom z vás. Kňazi sú moji najmilší synovia, pretože sú povolaní, aby sa stali Ježišom. Mojou úlohou je utvoriť z nich obraz môjho Syna. Nikdy ich neopúšťam, nikdy ich nenechávam osamote.
Nech neklesajú na mysli pre svoje chyby a pády, veď i oni sú tak veľmi krehkí. Ja som Matka – mojou najväčšou radosťou je odpúšťať, pretože potom môžem darovať väčšiu lásku.
Nech sa moji synovia neboja celkom sa mi dať. Teraz prežívajú chvíle veľkého zmätku; mnohí z nich strácajú vieru v môjho Syna a dôveru vo mňa. Na všetkých stranách sa množia zlé príklady a mnohí z nich sa stávajú malomyseľní… Toto je vhodná chvíľa, aby ma vzývali, aby po mne túžili – len na toto čakám, aby som sa im zjavila.
To moje Srdce najviac dojíma, keď ich počujem plakať ako deti. Je možné, aby to matkou nepohlo, keď vidí svoje deti plakať? Až sa všetko zrúti, zostane len sila ich plaču, ktorý ma donúti, aby som zasiahla zázračným a hrozným spôsobom. A môj triumf začne s mojimi najmilšími synmi, s mojimi kňazmi.
(…) Budeš si musieť zvykať vidieť veci stále väčšie. Moje Nepoškvrnené Srdce je nevyčerpateľný zdroj milosrdenstva a odpustenia a nemôže už zadržať plnosť tohto ohňa. Boh začne skoro vylievať na celý svet prúdy odpustenia a milosrdenstva na svoje a moje úbohé deti.“
jožinko božinko
Co to tady píšete za nesmysly, kde jste na to přišel?
dyk
To je z Modrej knihy. Hovorí to Panna Mária.
jožinko božinko
Hovorí to PM? A kto to povedal?
ľubica
Hermenegild
"Kto si zachráni život /očkovaním/, stratí ho. Kto stratí život pre mňa /nezaočkovaný, ale neustále hľadajúci mňa-Eucharistiu aj za cenu prenasledovania/, nájde ho."
Najstrašnejšie je , že diabol úplne zalepil zrak biskupom. Málo sa za nich kajáme.
jožinko božinko
Toto jsou služebníci masonérie.
Stano Kobella
Aspoň vidíte, že sa odhalili a vystupujú tak ako terajší pápež, ako draví vlci v šatách oviec. Nepadajte im za korisť ich lžiam a prázdnym sľubom. Neveria v uzdravujúcu pomoc Ježišovu, ani Ho nehľadajú, ale naopak hľadajú záchranu v satanských sterilizačných vakcínach.
Bratia a sestry
Pápež František (už len) ako hologram?
Svätý Malachiáš(prorok)
Hermenegild
"Pre Krista".
Hermenegild
"za Krista."
ľubica
tu nič nepomože iba modlitba s pôstom a potom pero do ruky resp, sadnúť k PC a s velkou pokorou a tužbou odovzdávať pravdu, mu napísať! ARGUMENTOVAT jasne, bez emócií s pravdivými faktami , linkami, tvrdeniami, a toto by mal urobiť každy crusader Pravdy! Aspon jeden na diecézu! Nie vypisovať a strácať čas komentármi elektronicky! Ano, je to syzifovská práca! Tak to treba začať! Modlitba s pôstom …More
tu nič nepomože iba modlitba s pôstom a potom pero do ruky resp, sadnúť k PC a s velkou pokorou a tužbou odovzdávať pravdu, mu napísať! ARGUMENTOVAT jasne, bez emócií s pravdivými faktami , linkami, tvrdeniami, a toto by mal urobiť každy crusader Pravdy! Aspon jeden na diecézu! Nie vypisovať a strácať čas komentármi elektronicky! Ano, je to syzifovská práca! Tak to treba začať! Modlitba s pôstom za toho komu píšem a potom to poslať klasik poštou!
Jeden veriaci na diecézu! A opakovať to každému biskupovi v každej diecéze!!!
Bratia a sestry
alebo všetci sa spojiť a s pliagou ktorá tu vládne spoločne zatočiť