lv.news
8

Tas ir oficiāli: Vatikāna saistītos medijus maksā Google, Soross, Geitss

Tādi oligarhi kā Google, Soross un Geitss finansē Franciskus atbalstošus konformistus medijus, kas cildina Covid vakcīnas, un apklusina vakcīnu kritiķus, liecina ChurchMilitant.com (8. janvārī).

Rīks, kas paredzēts bezmaksas katoļu žurnālistiem un neatkarīgai informācijai par Covid vakcīnu, ir tā sauktais CatholicFactChecking.com. To vada Aleteia.org, kas pieder Francisku atbalstošajai izdevniecībai Media-Participations.com, kuru 2011./2011. gadā dibināja Džesuss Kolina (attēlā). Aleteia ir Vatikāna Komunikācijas departamenta un Pontifikālās Jaunās evaņģelizācijas padomes oficiālais sadarbības partneris. Aleteia noslēdza "partnerību" ar Google jau 2013. gadā.

CatholicFactChecking.com ir viens no vienpadsmit projektiem, kurā no Google tika sadalīti 3 miljoni dolāru, izmantojot budžetu, kas maldinoši tiek saukts par "Covid-19 vakcīnas pretdezinformācijas atklāto fondu".

Lai pretendētu uz Google naudu, tā CatholicFactChecking.com saņem padomu no Spānijas "Instituto de Salud Global", kas ir saņēmis 57 miljonus ASV dolāru no Geitsa fonda un 150 000 ASV dolāru no Džordža Sorosa Atvērtās sabiedrības fonda.

Sānu piezīme: Gloria.tv ir 100% lasītāju finansēts, galvenokārt ar nelieliem ziedojumiem. To vada bezalgas katoļi Dieva dēļ. Mēs ļoti pateicamies, ja vēlaties mums palīdzēt samaksāt mūsu rēķinus. Liels tev paldies! To var izdarīt šeit.

Attēls: Jesús Colina © Conferencia Episcopal Española, CC BY-SA, #newsUruixmxmrp