Coburg
11.4K

Ako "funguje" Joe Biden - prezidentská bábka USA (video v linku)

24. júna 2022 21:41 Denis Davydov „Vošiel som, sadol si, vyšiel“: Pokyny Bieleho domu na použitie Bidena Global Look Press + + + Namiesto "prišiel, …
Hanka Kraská
Ako funguje vláda SR,ktorú si občania platia?
Transgender: Generál Lengvarský pripravil nový útok
Transgender: Generál Lengvarský pripravil nový útok
Kontroverzné odborné uznesenie o transsexualizme by mohlo platiť už o pár týždňov. Ak sa nič nestane. O najnovšom vývoji v politicky vážnej kauze píše Patrik Daniška.
Ministerstvo zdravotníctva vydalo začiatkom apríla odborné usmernenie, podľa …More
Ako funguje vláda SR,ktorú si občania platia?

Transgender: Generál Lengvarský pripravil nový útok

Transgender: Generál Lengvarský pripravil nový útok

Kontroverzné odborné uznesenie o transsexualizme by mohlo platiť už o pár týždňov. Ak sa nič nestane. O najnovšom vývoji v politicky vážnej kauze píše Patrik Daniška.
Ministerstvo zdravotníctva vydalo začiatkom apríla odborné usmernenie, podľa ktorého sa rozširujú možnosti, ako dosiahnuť úradnú zmenu pohlavia. Doposiaľ sa vyžadoval chirurgický zákrok – okrem iného aj preto, aby sa predišlo právnemu chaosu pri určovaní materstva a otcovstva (napríklad pri existencii tehotných „oteckov“). Podľa Lengvarského usmernenia by však na zmenu pohlavia malo stačiť aj podávanie hormónov opačného pohlavia, dokonca v prípade, ak to zo zdravotných dôvodov nie je možné, nebude sa vyžadovať ani to. Čiže „tehotný muž“ (v skutočnosti biologická žena, úradne uznaná za muža) by sa čoskoro mohol stať právnou realitou už aj u nás.
Nemá to podporu vo verejnosti ani to nie je v programe vlády, celkom logicky to vyvolalo aj nevôľu konzervatívnych koaličných poslancov pod vedením Anny Záborskej, ktorí požadovali zrušenie tohto usmernenia, ale pohrozili i odvolávaním progresívneho ministra. Ten odmietol ustúpiť. Po stupňujúcom sa tlaku síce ustúpil, avšak len naoko, pretože namiesto zrušenia odborného usmernenia iba pozastavil jeho platnosť. Tým okabátil poslancov, no aj premiéra, ktorému mal prisľúbiť, že usmernenie zruší.
Ale pozor. Pozastavenie platnosti usmernenia bolo odôvodnené potrebou prijatia štandardných postupov liečby transsexualizmu, pričom prijatím štandardných postupov sa platnosť odborného usmernenia automaticky obnoví.

Kdo jsou američtí miliardáři, kteří stojí za LGBTQIA agendou, prosazovanou v celém západním světě? – Necenzurovaná pravda – nepřikrášlená realita islamizovaného světa

LGBTQI
Kdo jsou američtí miliardáři, kteří stojí za LGBTQIA agendou, prosazovanou v celém západním světě?
24 června, 2022

Kdo má zdravý rozum, tak tomu je jasné, že LGBTQIA a genderová agenda, která přišla z USA a nyní je mohutně protlačována i EU, má za cíl další rozvrácení západní společnosti, ale je také součástí depopulačních snah. V USA se již indoktrinace od nejmenších dětí podařila natolik, že asi 22% mladých Američanů ve věku mezi 18-25 lety se hlásí k LGBTQIA. Kdepak jsou oni „čtyřprocentní?“
Kdo myslíte, že jako první začal razit více než 100 pohlaví a kvóty na LGBTQIA? Kdo jako první přišel s „manželstvím pro všechny,“ tedy z institutem, který má zcela degradovat tradiční manželství a rodinu a časem umožnit i polyamorní či pedofilní sňatky nebo dokonce sňatky lidí se zvířaty a věcmi?
Kdo začal jako první razit nutnost umožnit biologickým mužům prohlásit se za ženy a závodit v ženských sportech – a tedy zcela degradovat ženský sport? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek vás možná udiví, neboť jde o zcela neznámé lidi, kteří jen tahají zpovzdálí za nitky – a všechno to financují. Tato agenda totiž vzešla od jistých amerických miliardářů, kteří ji přes neziskovky tlačí v celém západním světě, zejména v USA, Kanadě a Evropě…
Bizarní genderová ideologie, která směřuje k rozkladu genderové identity, je v médiích čím dál tím víc propagována. Už se mluví o stovkách volně volitelných genderových identit. Někteří z nich jsou prostě egoisté, kteří usilují o vlastní výhodu a chtějí těžit z kvót pro ženy nebo získat nespravedlivou konkurenční výhodu, například ve sportu. Dokonce i patřičné vzory, jako jsou hollywoodští herci, kteří vychovávají své děti „nebinárně“, v této šarádě nechybí.
Ale skutečnými oběťmi jsou zejména děti, na něž je nyní tato škodlivá genderová ideologie namířena především. Také EU již požaduje po všech členských zemích zavedení genderové výchovy již od jeslí. Děti se údajně mají vychovávat „nebinárně“ – tedy jako by neměly žádné konkrétní pohlaví s tím, že by si pak měly mít možnost samy vybrat ze stále bohatší škály genderových identit.
Kdo však po celém západním světě tyto zvrácenosti požaduje? Kdo s tím přišel a to vše financuje?
Jde o elitní americké rodiny, které od samého začátku řídí tuto globální agendu. Patří mezi ně u nás téměř neznámí Pritzkerovi (viz titulek), jejichž bohatství v miliardách dolarů pochází z chicagského podsvětí, a kteří svými nadacemi a aktivitami uplatňují celosvětový vliv. Ten je viditelný zejména v USA, ale stále více i v EU.
Spektakulární jsou případy mužských sportovců, kteří podstoupí hormonální terapii, aby se mohli zúčastnit ženských soutěží jako „ženy“. „Lia“ William Thompson sice tuto terapii podstoupil, ale zachovává si mužskou anatomii pod linií pasu. Šílené je, že ve společné šatně to před každou soutěží ukazuje členkám svého týmu! Ty si však stěžovat nemohou, neboť by byly nařčeny z transfobie a mohly by být i vyloučeny z týmu, případně mohou skončit před soudem. Výsměch své ženské konkurenci Thompson završuje tím, že se identifikuje jako lesba a udržuje sexuální vztah se svou přítelkyní.
Ze skrovného 462. místa mezi muži se tímto krokem probojoval na jedničku mezi ženami:
Zdraví mladí muži neztrácejí žádnou významnou svalovou hmotu (nebo sílu), pokud jejich hladina testosteronu v oběhu byla po dobu 20 týdnů stlačena na úroveň, která je pod směrnicemi Mezinárodního olympijského výboru. Nepřímé účinky testosteronu na faktory, jako je např. struktura kostí, objem plic a velikost srdce, nezmění hormonální terapie. Výhoda přiznaná trans ženám (tedy ve skutečnosti biologickým mužům) směrnicemi MOV je tak sama o sobě nespravedlivá.
Podobné bizarnosti se ovšem neobjevují jen v USA, ale i v Evropě, například v sousedním Německu. Zelená „poslankyně“ v Berlíně pro změnu těží z kvót pro ženy. Aby získal dobře placenou práci poslance, Markus Ganserer se nalíčí a oblékne do ženských šatů a předvádí hloupou show, když tvrdí, že se cítí jako žena. Mimochodem, Ganserer je také heterosexuál, ženatý a má dvě děti .
Konzervativní státy USA podobným excesům udělaly přítrž alespoň ve sportu: Kristie Noamová, guvernérka Jižní Dakoty a rančerka, přijala přísný zákon. Tím se zastaví ničení ženských soutěží transgender lidmi. Je také profesionální záchranářkou a přijala jeden z nejpřísnějších zákonů, podobný, jaký již platí v Texasu. Diskriminaci biologických žen se postavily i některé mezinárodní sportovní svazy. Například Mezinárodní plavecká federace (FINA) stanovila, že se ženských soutěží mohou účastnit pouze transgender osoby, které provedou svůj „přechod“ před 12 rokem věku.