Clicks135
PetraB
1

Ďábelské morgellony nalezeny a dokázány také ve školních testech pro vaše děti! Samozřejmě. A to není zdaleka všechno! Aneb Jak budete fungovat jako anténa, když se necháte testovat!!

Morgellon ve školním testu vašich dětí! Pod mikroskopem. TOHLE ĎÁBELSKÉ SVINSTVO SI CPE VAŠE DÍTĚ DO NOSU, KDYŽ HO NECHÁTE VE ŠKOLE TESTOVAT!! A „PĚKNĚ“ PĚTKRÁT DOKOLA! STAČÍ?!

Rodiče školačky si sehnali testovací tyčku, kterou se mělo jejich dítko, místo učení (!), šťourat ve škole v nose (!) , (pěkně pod dohledem paní učitelky, že…) a dali tyčku pod mikroskop.

Že tam našli morgellony?!

A někdo snad čekal něco jiného??

Více dole v článku.

Ale ani to ještě není vše!

Pan VK níže vás informuje, jak jsou Američani na sociálních sítích zděšení a bubnují na poplach, tedy: ti, kteří se už nechali testovat na covid…a světe, div se, od té doby nemohou spát, budí se během spánku, ve spánku sebou škubou – a slyší hlasy!

To vás informuje pan VK. (Níže)

Jo, a že taky rapidně od té doby přibylo sebevražd a že možná tohle s tím přímo souvisí…

Nepřináší vám však vysvětlení, co je toho příčninou, jen popisuje děsivou stávající realitu.

Tak poslyšte. My víme, co se to s testovaným člověkem vlastně děje!

Vážně si myslíte, že tak bubnujeme na poplach s tím testováním (a očkováním) jen tak pro nic za nic??!

Tak teď si ten jev vysvětlíme:

PCR testy, přesněji: jejich tyčka, obsahuje, kromě všech těch hrozných svinstev (!), jako: rakovinotvorného EO, ďábelských morgellonů, také: ČIP! Který, zvláště tím, že je tyčinkou při testování zarván až téměř k mozku, je de facto do mozku tím implantován!

Ano, je to tak. Když si necháte šťouchnout do nosu PCR tyčku, dostáváte přímo do vašeho mozku čip!

Přičemž: konkrétně morgellon, který je na testovacích tyčkách (PCR i antigenních, jak víme ale je také na: chirurgických rouškách! v respirátorech! nanorouškách! atd.) už hojně a dostatečně dokázán, může být zároveň i tím čipem! Či být přinejmenším jeho nosičem (do mozku).

Co se stane pak? Až morgellon splní jednu ze svých funkcí v lidském těle – zanese čip do mozku?

No přesně to, co popisuje pan VK níže: člověk nemůže spát a během spánku, když už zabere, po škubnutí celého těla začne slyšet ty ženské nebo mužské hlasy!

Co se děje právě v té chvíli?

Je to velmi jednoduché: to škubnutí je reakce těla na výboj (něco jako elektrický nebo elektromagnetický), který vznikne zapnutím čipu na dálku!

Kdo čip zapíná?

Muž nebo žena na čipovém velíně.

Prostřednictvím 5G!

Proto ten člověk slyší hlasy, které nejsou důsledkem schizofrenie, ale jsou naprosto reálné. To muž nebo žena na druhém konci, ve velíně, provádí teprve zkoušku funkčnosti čipu!

Proto očipovaný člověk slyší: „malá mrcha“, „blbečku“, „to sotva“, „krávo“ apod,., jednotlivá slova, podle toho, co ve velíně zrovna ten nebo ta do čipu pustí!

Nemylme se ale. Zatím je to i přesto „jen“ zkouška. Která přesto vede lidi k sebevraždě!

Co až spustí, satanisti na druhém konci „drátu“, povely do čipu, naostro

ms

Rodiče české školačky našli v čínském antigenním testu pohybující se morgellony, začaly vypadávat pod mikroskopem z údajně sterilní špejle a po zahřátí se černá vlákna začala pohybovat přesně jako na dřívějších uniklých videích! Špejle jsou podle čínského výrobce sterilizovány gama radiací, ale ani ta podle všeho nelikviduje neživé morgellony vyrobené z polymerů a elastomerů! Rodiče začínají tušit, proč ministerstvo školství chce dětem rvát do nosů testy, které nemají pro děti žádný logický význam! Lidé z USA hlásí děsivé covidové následky klinické nespavosti a cizích hlasů!

Z domova

Dub 13, 2021

Rodiče české školačky našli v čínském antigenním testu pohybující se morgellony, začaly vypadávat pod mikroskopem z údajně sterilní špejle a po zahřátí se černá vlákna začala pohybovat přesně jako na dřívějších uniklých videích! Špejle jsou podle čínského výrobce sterilizovány gama radiací, ale ani ta podle všeho nelikviduje neživé morgellony vyrobené z polymerů a elastomerů! Rodiče začínají tušit, proč ministerstvo školství chce dětem rvát do nosů testy, které nemají pro děti žádný logický význam! Lidé z USA hlásí děsivé covidové následky klinické nespavosti a cizích hlasů!

V České republice se od pondělí 12. dubna začali školáci na prvních stupních základních škol a rovněž malé děti ve školkách testovat čínskými antigenními testy značek Singclean a Lepu. Některé soukromé školy použily plivací testy. Děti se testují samy vlastní rukou, za dozoru učitelů, přičemž za zdraví dětí při těchto testech zodpovídají rodiče, kteří k testování udělují souhlas. Případné zdravotní postižení půjde na vrub rodičů, kteří s těmito testy vyslovili souhlas. Samotní učitelé se nesmí na aktu testování dětí podílet vlastní rukou, aby jim nehrozila v případě zdravotních komplikací dítěte kriminalizace a stíhání.

Testy totiž nemají nikde v EU atestace, nemají atest dokonce ani v domovské Číně, mají pouze výjimky od bývalého ministra zdravotnictví Jana Blatného, který bez jakéhokoliv zkoumání a prověrek v laboratořích udělil těmto testům časově omezené výjimky. Mnoho rodičů žije v právní nejistotě, protože ani těm rodičům, kteří testy dětem povolili, není jasné, co se stane v případě, že dítě jakýmkoliv způsobem onemocní, protože není jasné, jestli špejle jsou opravdu sterilní.

Děti zvedají ve třídě výsledky svých testů a ukazují učitelce

A rodiče jedné školačky napadlo, že podrobí testy zkoumání pod mikroskopem. Kontaktovali nás do redakce, že jim vrtalo hlavou, jestli jsou testy opravdu sterilní, a tak si zajistili vzorek jednoho nepoužitého a zabaleného testu. Na internetu potom zakoupili amatérský mikroskop a s jeho pomocí zjistili, že ve štětce na vrcholu špejle se nachází černá vlákna, která z bílé štětky vypadávají. Vlákna bylo možné spatřit i skrze igelitový obal originálně zabalené špejle. Oba rodiče školačky nám do redakce poslali fotografie i s popisem, mikroskop bohužel nemá nahrávací funkci videa, takže se musíme spokojit jen s fotografiemi, ale i ty stojí zato.

Ve špejlích antigenních testů pro školáky jsou morgellony, černá vlákna pohybující se pod zdrojem tepla! A to je známka sterility nebo punku?

Česká vláda nemá naprosto žádný problém strkat českým dětem do nosů špejle, které ani omylem nelze označit za sterilní a už tuplem ne za aseptické, protože vlákna jsou vyrobena z alergických polyamidů a polyesterových vláken, protože každý má možnost si testovací sady obstarat a podívat se na špejle pod mikroskopem, co všechno po rozbalení špejle z obalu vypadává. Tohle nemá nic společného se sterilitou a aseptickou garancí, ani co by se za nehet vešlo.


Zabalená špejle ze školního testu

Představte si, že byste rozbalili z obalu údajně sterilní chirurgický skalpel, se kterým jdete jako chirurg operovat srdce, ale po rozbalení skalpelu z obalu by z jeho špičky a čepele začaly vypadávat černá vlákna, která by byla vidět jen pod mikroskopem. Kdyby tohle lékař zjistil, okamžitě by nařídil zásilku skalpelů zlikvidovat jako kontaminovanou. Jenže v případě českých dětí všichni mlčí. Rodiče netuší, co si totiž jejich děti teď budou 2x týdně zanášet do nosu a do organismu, černé morgellony, neživé umělé organismy. Přečteme si, co nám napsala rodina školačky. Z níže citovaného emailu jsme odstranili jména rodičů.

Dobrý den pane VK,

dnes manžel podstoupil s dcerou “návrat” do školy – 1. třída. Škola v obci má pouze 1. stupeň s kapacitou cca. 110 žáků + MŠ cca 20 předškoláků. Děti se testují čínskými testy LEPU SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit (Colloidal Gold Immunochromatography).

Do školy se dcera nedostala, bylo jí v tom zabráněno paní družinářkou a dalším zaměstnancem školy. Nikdo se s manželem nechtěl bavit, ani ředitelka školy, která asistovala školáčkům ve špejlování. Nemohl tedy předat žádné podepsané prohlášení, nesouhlas s testováním, prostě nic. Prý až v 10 hodin, až bude po špejlování páťáků. Paní družinářka si nepřála být natočena ani nahrána. Jediné s čím přijeli domů byla zabalená špejle z testu viz. foto 1 a 2 v příloze emailu. Z obalu jsme se dozvěděli, že sterilizace není pomocí EO (ethylenoxidu), ale R (sterilizováno zářením), pravděpodobně Gama zářením. Zajímavé je, že u manžela ve firmě používají také tyto testy, ale ty jsou ošetřeny EO.

O víkendu jsme nelenili a zakoupili jsme nám dětský mikroskop, aby jsme se mohli podívat, jestli se na špejlích něco nachází. K dispozici jsme měli 2 testy od manžela z práce a dnes jeden ze školy. Zjištění bylo naprosto šokující, na každé štětce bylo minimálně jedno tmavé vlákno, předpokládám, že morgellon. Školní test jsme museli vrátit, na tom škola trvala, takže jsme ho ani nerozbalili, ale i přes obal jsme to zřetelně viděli – viz foto 3 – 4. Testy od manžela z práce jsme rozbalili, žádné sterilní prostředí doma nemáme, ale rozhodně to, co jsme viděli, nebyla špína, ani prach. Ještě nás zarazilo, že ze štětek vypadalo spousta malých vláken, jak jsme s ní pod mikroskopem otáčeli. Při představě, že toto mám někde na své sliznici a točím s tím 5x dokola, tak ta štětka musí být po vyndání úplně holá! Takže u nás doma 3 testy a 100% úspěch při hledání morgellonů. Manžel zaznamenal kmitavý pohyb morgellonu, já jsem se nedovedla zestabilizovat natolik, abych řekla, že se to nehýbu já, ale morgelon v okuláru. Zde ještě uvádím odkaz na dětský mikroskop [1].

Zdravíme vás s manželem oba a děkujeme za Vaší práci! Velice si jí ceníme.

Vaši čtenáři.

Jak tedy vidíte, nejde jenom o nulovou sterilitu špejlí, ale dokonce i o jejich nekvalitní výrobu, kdy polyesterová a polyamidová vlákna vypadávají ze štětky a mohou zůstávat v nose a způsobovat alergie, podráždění a záněty. Sterilizace gama zářením je asi tak spolehlivá, jako je ta sterilizace ethylenoxidem, protože v obou případech mikroskop odhaluje, že ze špejlí vypadávají černá vlákna, která se při zahřátí na lidskou teplotu zhruba 36 stupňů Celsia začínají pohybovat, kroutit, natahovat, smršťovat, posunovat, cestovat, prostě vykazují projevy animace při kontaktu s teplem, tedy jakási forma termokinetiky.

Morgellony stojí možná za novým děsivým následkem covidové nemoci, spánkový teror spojený s výkřiky neznámých hlasů při prudkém škubnutí z usínání

Představte si, kolik morgellonů a kolik i těch polyesterových a polyamidových vláken se za měsíc dostane do dýchacích cest dětí z jejich nos. Za měsíc je to až deset špejlovaček na každém dítěti, a teď si představte, co ty morgellony budou v dětských organismech provádět. Když dítě z nosu do plic nadechne černá vlákna, který se pohybují v tělesné teplotě, kdo může zaručit, že nezačnou v plicích dětí něco provádět?

Který epidemiolog bude mít odvahu říct, že ta vláka po vdechnutí nezpůsobí nic? A co ta polyesterová a polyamidová vlákna vypadávající ze štětek? Na americké alternativě se rozjely děsivé informace, které se dostávají i do Evropy. Lidé postižený morgellony a projevy nemoci Covid-19 nemohou najednou spát. A když usínají, najednou s sebou prudce škubnou a už nemohou usnout. Pokouší se znovu usnout, pomalu se jim to daří, když najednou znovu dojde ke škubnutí a probudí se. A to není všechno.

Morgellon pod fólií v zabaleném testu

Neschopnost usnout je po několika dnech dohání k šílenství a k myšlenkám na sebevraždu. A představte si, že o tom už dokonce vyšel i placený článek [2] na iDnesu. Existuje teorie o modrém světle z displejů a monitorů, které potlačují spánkový hormon melatonin, ale to je něco jiného. Lidé, kteří prošli testováním a následně onemocněli, hlásí z celých USA těžké formy nespavosti a záhadného fenoménu škubnutí před usnutím, které člověka zbudí. A to není to nejděsivější. Mnoho lidí slyší zcela jasně a zřetelně ženský nebo mužský hlas, který v okamžiku škubnutí pronese nějako slovo. To slovo může být náhodné, někdy je to příkaz jako “Dělej!”, “Nemáš!”, “Nečekej!” a jindy to jsou komentáře prostoupené jízlivostí jako třeba “To sotva!”, “Malá mrcha!” nebo “Špíno!”

Spánková deprivace vede k vytvoření nebezpečných neurálních přemostění, která by jindy vznikly jen dlouhověkostí či mnohaletou meditací. Nastává efekt otevření filtrů

Člověk se škubnutím probudí, posadí se na postel a diví se, kdo to vlastně v místnosti řekl, kdo pronesl ta slova, ale v ložnici nikdo není, kromě tvrdě spícího partnera vedle. Tohle se normálně stává pouze lidem v pokročilém stádiu schizofrenie, resp. bipolární poruchy, kteří mají poškozené nervové filtry v mozku, které se samovolně otevírají a umožňují mozku se frekvenčně naladit na unitární prostor a zahájit přenos a spojení. Filtry se mohou permanentně poškodit v lidském mozku při dlouhodobé nespavosti a při silném spánkovém deficitu.


Zabalená školní špejle

A právě lidé, kteří prošli testy a následně nemocí koronaviru hlásí po uzdravení mnoho divných následků po nemoci, ztrátu chuti na jazyku, pískání v uších, ale začínají přibývat případy klinické nespavosti, což je vysoce nebezpečná diagnóza, pokud trvá déle než týden. Člověk potřebuje hluboký spánek pro odplavování toxinů z mozku, především proteinů, které se ve stavu bdělosti ukládají v neurálních spojích a spánek aktivuje detoxikační program na vyplavování proteinů z neurální sítě. Pokud člověk dlouho nespí, postupně dochází v mozku k vytváření proteinových mostů mezi neurálními cestami, které by nikdy neměly být přemostěny. To jsou právě ty tzv. filtry, tedy oddělení neurálních drah, které se nesmí nikdy spojit.

Další morgellon uvnitř balení se špejlí

Proteiny však při dlouhé spánkové deprivaci způsobí spojení těchto drah v důsledku kumulace toxinů na proteinové bázi. Mozek tak začne pracovat na jiných drahách, na jiné neurální úrovni, mozek se přeladí na jinou frekvenci a může se napojit na unitární prostor, v jiném případě se může napojit na kompendium akašických záznamů v unitáru, tedy na záznamy kolektivního vědomí, ale především se takto přeladěný mozek v unitáru rozsvítí jako lucerna v temnotě viditelná z dálky tisíců kilometrů. Takový mozek se stane majákem, který přitahuje entity v unitáru.

Média informují, že v době covidové hysterie narůstá počet sebevražd, ale příčina se neuvádí. Pokud se začnou případy klinické nespavosti prohlubovat, čeká nás vlna sebevražd jako v hollywoodských filmech

Lidé v tomto stavu v drtivé většině případů končí sebevraždou, protože z nedostatku spánku a nekonečné záplavy hlasů zešílí. A to, že najednou lidé v USA hlásí spánkové deprivace, prudká škubnutí před usínáním, která se opakují celou noc, hlasy při tomto probuzení, to pouze ukazuje na to, že Covid-19 není jen tak nějaký virus, ale děsivá zbraň, okolo které se točí morgellony, černá vlákna s pohybem, která vypadávají ze špejlí, které mají být sterilní, a přitom všichni mlčí a tváří se, že to nic není, toho si nevšímejte. Mohou morgellony v mozku, pokud se tam dostanou cévami, způsobovat tyto děsivé epizody spánkové deprivace?

Špejlování dětí a testování dětí ve třídě je zakončeno tím, že děti si i po negativním testu musí znovu nasadit roušky a nosit je po celý den

Proč během koronavirové krize narůstá děsivým tempem počet sebevražd? Opravdu jen kvůli tomu, že lidé nemohou do hospody, anebo kvůli teroru spánkové deprivace, která lidi dohání k šílenství? Tohle není žádná legrace. Oni neví, co v těch špejlích je, přesto jim dají výjimku a nutí naše děti si je strkat do nosů! Co to je? Obrovský plošný test obludného formátu programů MK ULTRA / MONARCH na lidské populaci, na všech věkových ročnících, včetně dětí? Morgellony, nespavost, hlasy, plošné podávání léků a vakcín podporujících stimulaci mozku, včetně dětí, a to vše v obrovské škále? Nevidíme snad právě nasazení projektu MK ULTRA / MONARCH do populace a široké praxe?

Dovolilo by zvíře trápit a týrat své mláďata nějakými tyčkami strkanými do čumáků potomků? Proč mnohé lidské matky už nechrání své děti? Ztratili rodičovský instinkt, anebo instinkt sebezáchovy druhu? Jak daleko pokročila degenerace západních národů? Kolik lidských myší ještě zůstává naživu v Calhounově experimentu, než se navzájem ve své degeneraci požerou a pozabíjí? Kolik času zbývá? Prodělali jste covidovou nemoc? Trpíte nespavostí a záškuby spojenými s výkřiky hlasů jako lidé v USA? Napište nám do redakce.

Zdroj: aeronet.cz/…jle-a-po-zahrati-se-cerna-vlakna-zacala-pohybovat/

Zdroj: wordpress.com/…ete-fungovat-jako-antena-kdyz-se-nechate-testovat/
Peter Harčarik shares this
7
Testovať, testovať, testovať, najväčším úspechom zlých je ich schopnosť uspávať druhých pred likvidáciou 😉