00:50
Záhadné svetlo nad New Yorkom
Alexandra Ritzová
tadesco.org uvádí: Americká námořní pěchota v pondělí zatkla válečnou štváčku a nejvyšší představitelku ministerstva zahraničí Victorii Nulandovou, na kterou byl vydán vojenský zatykač a která je obviněna z vlastizrady a podvratného spiknutí, což jsou zločiny, za které bude v případě odsouzení pravděpodobně popravena.
K zatčení došlo v pondělí ráno na okraji Washingtonu v palácovém …More
tadesco.org uvádí: Americká námořní pěchota v pondělí zatkla válečnou štváčku a nejvyšší představitelku ministerstva zahraničí Victorii Nulandovou, na kterou byl vydán vojenský zatykač a která je obviněna z vlastizrady a podvratného spiknutí, což jsou zločiny, za které bude v případě odsouzení pravděpodobně popravena.

K zatčení došlo v pondělí ráno na okraji Washingtonu v palácovém sídle Nulandové. Zdroje z kanceláře generála Erica M. Smithe sdělily serveru Real Raw News, že Nulandová a její manžel, historik Robert Kagan, právě usedli ke snídani, když do domu vtrhlo průzkumné (odstřelovačské) komando námořní pěchoty, uspalo ochranku Nulandové placenou daňovými poplatníky a zatklo Nulandovou i Kagana, přičemž druhý jmenovaný byl spolupachatelem Nulandové zlovůle.

“ Kagan je trestně stíhaný,“ uvedl zdroj.

Podle zprávy po akci, do níž nahlédl RRN, Nulandová zděšeně sledovala, jak její ochranka padá jeden po druhém, a pak požadovala, aby ji Kagan, urostlý pětašedesátiletý mizantrop, chránil. Kagan se však necítil tak rytířsky. Místo aby svou ženu bránil, vyhrkl „do prdele“ a neúspěšně se pokusil z rezidence utéct, čímž svou ječící manželku opustil. Když se potácel k zadním dveřím, byl zasažen taserem a uspávacími šipkami do zad.

Nulandová ohromeně mlčky zírala, jak se její zbabělý manžel zhroutil pod svou vahou na podlahu. Pak dala přednost pragmatismu před idealismem, držela prázdné ruce vysoko nad hlavou a prosila mariňáky, aby ji bez úhony vzali do vazby. Nebyla však zcela smířená s neodvratným osudem; řekla mariňákům, že Biden a Obama – její dřívější pán – ji pomstí. Mariňáci Nulandovou zkrotili, vyklidili dům a zabavili elektronická zařízení, než s párem v bezvědomí odešli. V domě nechali tři ochromené členy ochranky.

Téměř okamžitě po zatčení oznámilo Deep State ministerstvo, že Nulandová brzy odejde z politiky. Náš zdroj uvedl, že toto oznámení je charakteristické pro to, jak Deep State veřejnosti zdůvodňuje náhlé zmizení vysoce postavených úředníků.

„Nelegitimní administrativa nehodlá připustit, že se bažina vysušuje. A jejich spojenci z MSM také ne. Kdyby to udělali, vypadali by před svými voliči jako slabí, bez kormidla a neschopní. A tak si vymýšlejí příběhy o odchodu do důchodu a hospitalizaci, aby zastřeli pravdu. Jediné místo, kam Nulandová odchází do důchodu, je GITMO a snad i šibenice,“ uvedl náš zdroj.

Dodal, že Nulandová je tak zakořeněná v Deep State, že by ji pravděpodobně zabili, kdyby napsala rezignační dopis.

Obžaloba armády proti Nulandové je obsáhlá. Tvrdí se v ní, že dohlížela na americké laboratoře na výrobu biologických zbraní na Ukrajině a řídila je pod drobnohledem. Navíc tvrdí, že Nulandová a Kagen byli hlavními aktéry nelegální výroby a distribuce adrenochromu, který proudil mezi Spojenými státy a východní Evropou. Pokud jsou všechna obvinění pravdivá, Nulandová se také podílela na zničení plynovodu Nord Stream a před lety a lety spravovala Obamův nechvalně známý seznam nepřátel.

„A kromě toho je toho ještě mnohem víc, ale nevím, jestli admirál Crandall představí všechny její zločiny. Takový vojenský tribunál by mohl trvat rok! Přesto, víte, neexistuje žádná obhajoba toho, co Nulandová udělala, a dovedu si představit, že to každá porota rychle pochopí,“ řekl náš zdroj.

Na závěr dodal, že Nulandová a Kagan budou čelit samostatným tribunálům.
KláraMarie
5 let staré